2 2
RAZZOR

Koje felge za golf MKV?

Recommended Posts

Vidim ja nekome je zanimljivo sprdat se na racun topica. vama je to mozda bezveze sto sam ja u nedoumici. ja si samo pokusavam svog golfica sredit sto bolje mogu. radje ga necu sredit nego da ga sredim drljavo. zato me zanima sta sve pase na srebrnog golfa. a 19 coli je puno previse za stock golfa.(a kolko tek gume kostaju necu ni spominjat) 18 jos nekako pa za par mjeseci spustanje s gevindama itd. uglavnom ako mi nezelite pomoc nemojte me ismijavat i odmagat nabijanjem bezveznih postova. HVALA

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje se strpi malo i skupi lovu za neke felge koje ti se stvarno sviđaju, i onda si kupi felge nego sad da uzmes neke koje ti se ne sviđaju, a kupis ih zato sto nemas para za bolje i opet to nije to, neces bit zadovoljan....

a sad je svejedno zima i neces se vozit na njima, tak da do proljeca bolje prikupi jos koju kuna pa gledaj felge da ti ne bude zao kasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

te sve sto ti gledas su ti komad 3500kn nove :lol:

 

a ne sve 4 s gumama

 

Naziv : MTM BIMOTO 19"

 

evo da ne kazes da te netko zajebava

 

MTM Bimoto 8x18 ET 50 LK 5x112

225/40R18 Conti Sport Contact 3

 

Price 2,378.00 EUR

 

to ti je col manja, jer 19 te ni ne zanima,u 17 se ne rade

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites
kolko sam skuzio pare bi tek trebao dobiti tako da je zavrtio razanj a zec je jos u sumi

 

:D

 

@tomica - mozda sad podupla cifru, ipak mu NISU LOSE :ninja:

 

Kad bude imo pare kupit ce i naci odmah felge! I to bez ikakvih poteskoca ;)

 

Daj zeca a lako mi njega okrenemo i na zici ako treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad bude imo pare kupit ce i naci odmah felge! I to bez ikakvih poteskoca ;)

 

Daj zeca a lako mi njega okrenemo i na zici ako treba :)

 

 

Da se zaletavam davno bi ja osto bez svih para, malo imam i pazim na svaku kunu. Prosli auto sam kupio i napravio veliki servis sa stelanjem ventila i svime za 25 tisuca kuna. a isti auto u istom stanju kosta 7 i kusur tisuca eura. pa si vi gledajte. zarada 100%. Upravo zato se nikad ne zaletavam. razmislit cu 10 puta prije nego nes kupim i trazit 6 mj ako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde s felgama i gumama to nije takav problem, uzmi neke originalne 17, ako nađeš po dobroj cijeni pa ako ti se ne svide, kad skupiš još para lako ih prodaš za iste novce :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da se zaletavam davno bi ja osto bez svih para, malo imam i pazim na svaku kunu. Prosli auto sam kupio i napravio veliki servis sa stelanjem ventila i svime za 25 tisuca kuna. a isti auto u istom stanju kosta 7 i kusur tisuca eura. pa si vi gledajte. zarada 100%. Upravo zato se nikad ne zaletavam. razmislit cu 10 puta prije nego nes kupim i trazit 6 mj ako treba.

Svaka cast! :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
stavi AMG neku felgu 18 zoll

 

:palacg

Ovo sam mu ja predložil. (među ostalim :)) 410€ rabljene u slo.

1_530.jpg

2_530.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je 3500kn premalo za 4 18ice bez guma, a gume da i ne spominjem, ovjes ne trpi samo zbog felgi neg zbog tvog načina vožnje ako i na to misliš, ako već imaš nešto u planu s tim autom onda malo po malo kad kupiš felge sriktaš i podvozje, šminkanje auta je oduvijek bio skup sport...

 

evo ovdje možeš naći svašta posebno replika:

 

112x5 felge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mojih prijedloga, sa cijenama u BiH:

Pomocu kursne liste sam nasao da je 1KM=3,86kn, u tom slucaju 3500kn dodje nesto vise od 900KM, pa sam u tom jenovnom rangu i trazio felge...

17"

http://pik.ba/artikal/2240884/alu-felge-17...x112-sa-gumama/

http://pik.ba/artikal/1873784/felge-17-039...12-8j-s-gumama/ (ove mislim da treba malo srediti)

 

i sto se 17" tice moj definitivan favorit je

http://pik.ba/artikal/2276558/felge-golf-5-sportline/

 

18"

http://pik.ba/artikal/1720258/alu-felge/

Evo favorit sto se tice 18" ali ako imas jos 100 eura da dodas

http://pik.ba/artikal/1682134/felge-audi-oz-a3-a4-a6/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoje felge bbs detroit 18 coli 3000kn platio, original i bez i jedne ogrebotine!! Uistinu sam imo srecu prilikom kupovine.. I jos sam dao 4 soma za nove gume.. I eto za 7k sam slozio sve extra:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala puno za ovo. mislim da cu ic za bosnu po felge. ove tomasonke su mi predobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sam svoje felge bbs detroit 18 coli 3000kn platio, original i bez i jedne ogrebotine!! Uistinu sam imo srecu prilikom kupovine.. I jos sam dao 4 soma za nove gume.. I eto za 7k sam slozio sve extra:)))

 

Lupaj se nogama u guzicu jer to ti je uletila samo takva prilika! :lol2 Takve felge vrijede bar jos 200 eura vise!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lupaj se nogama u guzicu jer to ti je uletila samo takva prilika! :lol2 Takve felge vrijede bar jos 200 eura vise!

 

 

Heheheh samo sam ceko kad ces se javiti :) a pa moram i ja nekad dobro proci! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno prijatelju! :zivio Necu se ni ja bunit previse..i ja sam dobro proso s tim orginal 18"-a.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naravno prijatelju! :zivio Necu se ni ja bunit previse..i ja sam dobro proso s tim orginal 18"-a.. :D

A o auspuhu da ne pricam!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hvala puno za ovo. mislim da cu ic za bosnu po felge. ove tomasonke su mi predobre.

 

uh...et im je sigurno manji nego sto trebas sto znaci da ce strugat naprijed

 

100% ako cemo po gumama 235/40/18 sto govori da su bile na passatu,a4 ili tako nesto

 

jedino sto pasu su ti prve passat sto i nije los izbor, imaju taman et da ti je naprijed poravnato s blatobranom

 

sportline su fine ali prestandardne,ja bih passat stavio

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji et meni treba. taj et nisam nikad previse konto. jel se to da preracunat. itd. di bi mogle strugat? ubacit cemo distance ako je to probljem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovako napamet 7 jota et 35 ti je naprijed neki vrh da ne viri van

 

recimo original gti felga ti je 7.5 jota et 51

 

znaci naprijed 10mm distanca stane i i iza 15 mm da ne budu tako uvucene jer gti ima siri trag kotaca pa su njemu izbacenije

 

Ti kad nadjes felgu stavi je ovdje pa cemo ti rec jel pase :D

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites
A o auspuhu da ne pricam!! ;)

 

 

hahaha B)

to može samo Vlaho :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2