2 2
RAZZOR

Koje felge za golf MKV?

Recommended Posts

kak ti se ova na G5 cini????

 

IMG_1820_copy.jpg

 

 

mnooogoo dobra, takvu ti prodaješ?? ovo je dobar izbor

Share this post


Link to post
Share on other sites
mnooogoo dobra, takvu ti prodaješ?? ovo je dobar izbor

 

 

Extra!! A ti daniele sad patiš.. Audi felge ovo ono.. Hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
mnooogoo dobra, takvu ti prodaješ?? ovo je dobar izbor

 

da,imam set sa tak tak gumama 225/40/18

neznam naziv,dosla sa A3 8P... 7,5x18et54

 

audi_sline_19.jpg

 

original-audi-a3-foto-bild-55810847.jpg

 

audi-felge-18zoll-5-arm-design-31986-8928568178516853762.jpg

 

dsc-0005-2822707186039616403.JPG

 

slike su sa neta...da se vidi kak izgledaju..

Share this post


Link to post
Share on other sites
hvala puno za ovo. mislim da cu ic za bosnu po felge. ove tomasonke su mi predobre.

 

Ako budes trebao bilo kakvu pomoc, javi se na PM ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na ponudi. ali jedina pomoc bi mi bila kad bi se okupili negdje u bosni na cugi kad budem iso. da upoznam malo i bih ogranak vw ekipe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hvala na ponudi. ali jedina pomoc bi mi bila kad bi se okupili negdje u bosni na cugi kad budem iso. da upoznam malo i bih ogranak vw ekipe.

 

Ni to nije problem nikakav ;) Ali ako budes trebao da se odu pogledati neke felge recimo u kakvom su stanju i slicno samo mi javi da ne dolazis bezveze zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro sve kul. al kontam si da je neko imo ove felge na forumu. golf 6 crni je bio u pitanju. imo je te felge samo crne prvo sa svjetlo plavim sarafima pa onda sa zlatnim ili obrnuto. samo garazu nemogu nac. znam da je bilo 6-7 stranica garaze. moze mi neko rec ko je to bio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

crne sa plavim i srebrnim sarafima je imao bube a mislim da je njegov projekt na njegov zahtjev obrisan

Share this post


Link to post
Share on other sites
crne sa plavim i srebrnim sarafima je imao bube a mislim da je njegov projekt na njegov zahtjev obrisan

 

 

Moze link na profajl od doticnoga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi pozdrav.. :respekt

 

mislim si stavljat alu felge na svog golfa 5...

 

e sad radi se o marki ALESSIO super 5x112 16 polovne naravno zanima me vaše mišljenje jesu li te felge dobre dal ima netko iz prve ruke da ih ima ili imao pa da kaže nešto..

 

eto pozz :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vec neko nes stavlja nek stavi i nazive. ja nemog nikako nac te nazive felgi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako vec neko nes stavlja nek stavi i nazive. ja nemog nikako nac te nazive felgi

google bokte :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po meni nis posebne felge.. I to jos u 16" :wacko: SVe ispod 17" je za golfa PREmalo..

 

baš to! nemoj se zaebat odma na pocetku. radije se vozaj na čeličnima dok se ne odlučiš za pravu felgu, jer 16 ga nece puno uljepšat...to ti je moje mišljenje a ti naravno kako želiš :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Q 245/40R18 na golfa mkv? kako bi se to ponasalo

prevelika guma ti je to...em sto je siroka, em sta bi auto bio previsok...a i na snazi bi izgubio podosta...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2