0
vwecomakina

za(gr)ebancija!

Recommended Posts

Dakle evo o cemu je rijec nazalost samo za aute 30+ godina,a vi drugi ionako imate hrpu svojih susreta i skupljanja :P,plan je da se nedjeljom zagrebcani i sira okolica skupljaju starodobni automobili na nekoj lokaciji koja je jos u razmatranju te uz neko sitno druzenje,mala voznjica te na caj/kavu/sok/pivu laprdamo o bilo cemu jel kao svi normalni ljudovi...e sad jedino sta bi bilo jest to da meni u inbox posaljete broj telefona,a ja vama tocnu lokaciju gdje cemo se svi okupiti,vrijeme ce vjerojatno biti oko 17:00,ovaj isti post je stavljen na par foruma pa se lagano skupljamo stoga u principu golfovi jedinice ili ostali stari modeli vw-a su dobrodosli,a drugi molio bih vas nhf :D!!probijanje leda ovu nedjelju u 17:00 sati,a o tocnoj lokaciji gdje bit ce te obavjesteni putem mobitela kojeg ce te mi ostavit u inbox...zivili!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zadnji put da napomenem...znaci veliki je odaziv razno raznih entuzijasta i pojedinaca sa starim kramama pa svi fauveljubci koji posjedujete jednog starog vw-a dobro dosli ste!!nadam se da se vidimo u sto vecem broju!!pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa stavi ovdje lokaciju i kad se treba gdje dokotrljati, pa će netko već doći, ovak sa inboxom neš niš napravit... :zivio

Edited by Caby

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ispravak kolega kaj se kečeva tiče stižu 4kom....

Edited by Wild child

Share this post


Link to post
Share on other sites

filmic ce reci vise od slika :D,kecevi su definitivno nadmasili sve,nisam uspio puno sa vama popricati jer ste se nekako distancirali,ali drugi put cemo ispraviti to...svaka cast ekipa iduci put se nadam jos vecem vasem broju jer bilo bi glupo stat na ovo jednom...jedan ko nijedan...znaci iducu nedjelju isto mjesto u vecem broju...vrbani getro garaza zadnji kat,17:00 sati...eto do iduceg tjedna ekipa :bravo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih ja to nazvao distanciranjem..........već smo se raštrkali po parkingu promatrajući prezentirane pile!! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ajde pravi izgovor zlata vrijedan ;),drugu nedjelju ocekujem cijelokupno druzenje jer sam i ja veliki fan keceva i samo je pitanje vremena kad cu jednog nabavit :)!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle ekipa i ove nedjelje se vidimo na istom mijestu...madam se u sto vecem broju najavila se povelika skupina razno raznih entuzijasta stoga...getro garaza zadnji kat 17:00!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ajde istina bio je jedan prekrasni primjerak gti-a :P ,ali za razliku od proslog vikenda ovaj put vas malo bilo!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina..........hebi ga, ja zaražen virusom kak sam ti i rekao, netko je radio, nekoga žena ni pustila, a neki nisu ni bili u ZG-u...........sljedeće nedjelje stiže ponovo Mk1 PACK!!!!!! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg viša sila :) sljedeći viked mi je također upitan, ali ostali će sigurno doći!

Share this post


Link to post
Share on other sites

22/01/2012 par slikica... :palci

 

Za početak, boobe

 

dsc09599x.jpg

 

width=467 height=700http://img14.imageshack.us/img14/900/dsc09596qy.jpg[/img]

 

dsc09598gk.jpg

 

dsc09591u.jpg

 

dsc09594l.jpg

 

GTI, brale

 

dsc09601n.jpg

 

Aircooled 

 

dsc09602.jpg

 

Ovaj auto sam prvi puta vidio uživo, cool 

 

dsc09603b.jpg

 

I žika, k'o iz dućana... vlasnik je neki mutan tip  :lol2

 

dsc09608m.jpg

 

Fićeki su bili... WOW, i zgledom, i količinom 

 

dsc09611p.jpg

 

dsc09610d.jpg

 

A i yužina je bilo... jesam li spomenuo već da mi je boja na ovom.. mrrrrrak! :ok:

 

dsc09625d.jpg

 

Fiat detalj od 38 kn + PDV  :rotfl

 

dsc09616cb.jpg

 

Još malo vau-vau ekipe,ali na drugoj strani parkinga  ;)

 

dsc09614iy.jpg

 

dsc09612nv.jpg

 

dsc09631p.jpg

 

Za sam kraj, još par op'la 

 

dsc09621hv.jpg

 

dsc09624o.jpg

 

dsc09634w.jpg

 

dsc09638x.jpg

 

dsc09639q.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manta Aaaaaaaaaaaaaaaaa uh.. kad sam ju vidio u Karlovcu na Opel meetu....ahhh kakav klasiik.... hebes vw :)

Bila jedna odi u nas.... i nazalost pametnmjakovic je isao sredit i rastavio ju i eto nit djelova nit ovih skinuth stvari... šasija n a nekoj livadi i to je to..... :(

 

Stigla druga pred god dana al nesviđa mi se interceptor styling ili ti ga sirenje i perverzije oko ovih prekrasnih linija.... :(

 

Neg kec gti.... netko s foruma? Mozda je ovo nekadasnji gti iz Splita? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Manta Aaaaaaaaaaaaaaaaa uh.. kad sam ju vidio u Karlovcu na Opel meetu....ahhh kakav klasiik.... hebes vw :)

Bila jedna odi u nas.... i nazalost pametnmjakovic je isao sredit i rastavio ju i eto nit djelova nit ovih skinuth stvari... šasija n a nekoj livadi i to je to..... :(

 

Stigla druga pred god dana al nesviđa mi se interceptor styling ili ti ga sirenje i perverzije oko ovih prekrasnih linija.... :(

 

Neg kec gti.... netko s foruma? Mozda je ovo nekadasnji gti iz Splita? :)

 

Bivši od Ivanovića , super slike , jedino me bilo strah da ne zapnem za konstrukciju koliko mi je kombi visok :rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači ipak sam pogodio :)

 

Moj Sinke, kad vidim Mantu A i T1-icu.... neznam za čim bi prije posegnuo.. uhhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahha manta je vrhunska :respekt ali T1 je T1 :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0