0
Erestor

Passat 3BG poklopac airbag-a

Recommended Posts

Dakle zanima me zaVas picajzle :) da li je tko mijenajo tak poklopac koji je kod mene onako od sunca i vremena poprimio oblik kao da dobro ne sjedi u lezistu i to iritira, probao sam gaa stisnuti unutra silom ali neide tako da prepostavljam da je zamjena jedino rjesenje jer je ocito deformiran. Pa ako je to neko radio i ima info da li se on kupuje posebno ili sa airbagom i tko to moze napraviti i za koje novce

 

Unaprijed hvala svima koji nesto znaju o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasična mana tih passata,ja osobno nisam vidio ni jedan taj passat da poklopac lijepo sjedi,tako da je rabljeni poklopac u super stanju malo teže pronaći,a novi vjerovatno nije baš jeftin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ETKi ti je cca 115€.

 

Meni isto to malo krivo stoji, ali ne mislim davat tolike novce za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mog je bio malo izdignut,al sam ga utisnuo lako unutra i sada fino stoji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos bi i pregrmio 115 eura kada bi to u hr bilo toliko s ugradnjom naprimjer ali brijem da to ovlasteni ne radi vec samo prodaju ili cijelu armaturu ili komplet s airbagom. No zasad necu slagati nista ali mozda tokom godine ukoliko bude islo sve po nekom planu pa ce se i naci za to postimati. Vise me to smeta nego oguljena farba na branicima i hrdja na felgama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je po ETKI posebno cijena onda možeš kupit samo poklopac posebno.

Za cijenu ugradnje neznam koliko bi bilo, ali to možeš promjenit i sam.

Edited by MarinoL

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš sam i ja to primjetio na jednom 3bg nedavno i još sam mislio da je bio razbijen pa da nije složeno dobro, a onda tip kaže da je tako na svima

ali još je to ok, na par alfi 156 skoro s rukom možeš u airbag koliko poklopac ima lufta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo saznao kako to funkcionira u ovlastenom.

 

Cijena poklopca cca 1200 kn + 500 kn montaza

Share this post


Link to post
Share on other sites
0