0
buckomotorsport

polo 6n2..krov u crno il ne???

Recommended Posts

Meni crni krov nekako najljepse izgleda na bijelim autima.....a tvoj bi radije ostavio ovako kao je...

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmmm znammm al mislim da bi doro zgledal ko panorama krov hmmm neam pojma kaj bi xD

e ili trazi panoramu pa prebacuj ili se igraj s carbonom... msm da bi Panorama izgledala bas kultno na autu ali izmedju crnog i carbona,uvijek carbon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na tvom mjestu ne bi, nekako mi siva boja djeluje nezahvalno za preinake, al to je moje mišljenje ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj, ali stavi foliju, nemoj farbat, pa ako ti se nesvidi opet imaš sivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti slika mog leona...srebrni sa crnim krovom i crnim retrovizorima...

ako zelis i ako ti se svidja, lakiraj...ja osobno nebih trazio misljenje drugih.

Sredujes auto za sebe, a ne za druge.

 

Ja si imam u planu za sljedecu sezonu drugi set 18' felgi baciti u crnu...pa da bude komplet retrovizori, krov i felge crne...

 

img0979ux.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo ti slika mog leona...srebrni sa crnim krovom i crnim retrovizorima...

ako zelis i ako ti se svidja, lakiraj...ja osobno nebih trazio misljenje drugih.

Sredujes auto za sebe, a ne za druge.

 

Ja si imam u planu za sljedecu sezonu drugi set 18' felgi baciti u crnu...pa da bude komplet retrovizori, krov i felge crne...

 

img0979ux.jpg

 

 

ovo na slici su 18-ce?

jebene su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, 3 set felgi na autu :D

imas temu otvorenu na podforumu ''nasi auti'' pa pogledaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry na offtopicu.Dali se nesto mora mjenjati u prometnoj kad se presvlaci krov u foliju?Dali je to potpuno legalno i dali se moze u sloveniju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za folije sam cuo razne price...od toga da auti sa folijama, tj cijeli obljepljeni imaju problema na tehnickom do svega ostaloga...

uostalom izmjena boje ti je niti 100 kuna troska...samo zamjena prometne...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za folije sam cuo razne price...od toga da auti sa folijama, tj cijeli obljepljeni imaju problema na tehnickom do svega ostaloga...

uostalom izmjena boje ti je niti 100 kuna troska...samo zamjena prometne...

 

Ja bi samo krov ko bucko?Bucko si ti sta mjenjao i dali te ikad ko zaustavio radi toga?Problem je sto je auto na starog a starom se neda s time zajebavat xD.Pa ako za krov netreba super ali bi nebi volio da me murija zaustavlja radi toga il da nemrem u sloveniju

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sta si trebo ic na slikanje kaj?I kolko te to izaslo?

 

Ne,samo dok mi je bio raden tehnički su mi to u prometnu nadopisali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi ostavio ovako kako je, eventualno bi bacio u sivi karbon. nebi se puno isticalo, a opet bi bio drugačiji...

Edited by daniels1001

Share this post


Link to post
Share on other sites

A se moze u sloveniju sa krovom ako nemas u prometnoj?Pa ja bi samo krov u crni carbon.Moram jos nac nekog ko bi mi to napravio i da ima garanciju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

stari mi dela na tehnickom i veli da ti je to nis 100 kn i promjene pod viseobojan i bok... a do tehnickog se vozi sa crnim krovovm niko ti nis nebu sral reci da je to tvornicki ahhahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites
0