3 3
RD1

Q: bojanje tkanine u crno

Recommended Posts

Jel postoji kakva boja da se tkanina pofarba u crno? nesmije se umočit u vodu da se ne razmoči, znači neka opcija da se pošprica pošto navodno da se tapecirat nemože...

 

Bilo kakve ideje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta biva sa time obojanom tkaninom, recimo kad se zaprlja kasnije i onda treba raditi profesionalno kemijsko ciscenje? Dali te kemikalije onda skidaju boju?

Edited by dpeic2

Share this post


Link to post
Share on other sites

da oživim malo temu, našao sam onaj simply spray u europi, početkom idućeg tjedna naručujem crni sprej pa ću ovdje stavit dojmove, al definitivno na videu impresivno izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

naručio al nisam još platio, nekih 15 eura je 330g spreya (velko pakiranje), po onom videu predobro, vidjet ćemo dok dođe

 

daj isprobaj taj hobby art pa napiši dojmove... kak se to koristi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
naručio al nisam još platio, nekih 15 eura je 330g spreya (velko pakiranje), po onom videu predobro, vidjet ćemo dok dođe

 

daj isprobaj taj hobby art pa napiši dojmove... kak se to koristi?

 

a sta ces farbati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da postoji i DupliColor Vinil and fabric paint, al mislim da toga i nema kod nas

 

farbam one suncobrane

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde baš javi kako je ispalo kad ofarbaš suncobrane jer i ja ih trebam farbati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene zanima, trebam da farbam na jetti krovni tapecirung....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dizem prastari post i skidam prasinu. Koji je dobar sprej za tkaninu kod nas dobavljiv? A moze i naruciti prkeo neta?

Naslon za ruku mi se malo izlizao i izblijedio pa bi ga osvjezio novom bojom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni to zanima, ali većina toga se ne može naći u BiH. Jedino od Dupli-Colora što se može naći jeste ona tečna guma i ništa više :( Ako neko zna gdje ima u BiH kupiti tih preparata neka piše!

vinylfabric.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja nasao ali samo vani. i kad sam samo upisao u ebay.com ponudilo je iz US sto je preskupo. Ma sigurno ima ngdje u EU.
Dupli-Color mi je odlicna marka i zadovoljan sam njihovim proizvodima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam gledao ali dostava je preskupa odakle god da naručim. Mislim da bi mi ovaj sprej najviše odgovarao :)  Moguće je da ima i negdje u HR dok u BiH nema sigurno :( Ne znam stvarno čime da ofarbam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj u Tokiću, od njih sam uvijek uzimao jer imaju dosta veliki asortiman od DC-a i ako nemaju možda mogu naručiti. Ako ga ne mogu bit će teži slučaj doći do njega, koliko vidim sve vodi preko bare. Alternativa je neki drugi sprej za tkaninu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njemu i treba za tkaninu koliko sam skužio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njemu da ali meni ne. Dok onaj drugi što sam ja postavio može za tkaninu a i za još mnoge druge stvari u interijeru tako da on meni najviše odgovara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možeš ga naručiti, ima ga preko bare ako si baš zapeo za taj DC, ebay, Amazon... Po meni ima sigurno i boljih profi sprejeva za tkaninu, raspitaj se malo tko radi sa tekstilom taj i zna što se može koristiti. Za interijer postoji drugi DC sprej kojeg sam koristio za plastiku, tako da alternativa ima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam koristio Dupli Color Leather paint sprej za lakiranje volana, sve preporuke

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3