3 3
RD1

Q: bojanje tkanine u crno

Recommended Posts

Gledao sam na ebay ali me izađe sa dostavom oko 40$ što mi je malo previše. Mada nije to kod mene ni toliko loše, ima par ogrebotina i jedna felka koja se vidi ali samo na suncu :)  Ali u skorijoj budućnosti moraću to da riješim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel, sad opet ne odgovara, nikako ti udovoljit. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha ovako ću najvjerovatnije i uraditi, naručiću ga neka me izađe malo skuplje ali jedan sprej će mi biti i više nego dovoljan :)  Jbg čovjek je proklet, kada nema hoće da ima a kada ima uvijek hoće jos :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost ovde nema gdje sam god pitao ako ga nađem kupujem ga odmah. Jedino se može naći ona tečna guma i boja za kočnice i to je sve što imaju :(

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potegni onda do Hrvatske, odeš u prvu Tokićevu trgovinu i uzmeš sve od DC-a što trebaš, osim ovog Vinyl & Fabric kojeg vjerojatno nemaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Banjaluke do Nove Gradiške ima 84 km, sat i nešto vožnje i sve obavi sam, u Gradiški Tokić ima svoju poslovnicu, bliže nego potegnut do CG...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ima opcije, pa nek bira šta mu najviše pasuje. Tu smo da pomognemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je, samo zaboravih da je Corona Party i da nema prelaska granice samo tako bez testa. Alternativa da nađe nekog vozača koji prelazi granicu i usput mu uzme u Tokiću sve što mu treba jer mu je Nova Gradiška najbliža po destinaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da Bosanci mogu ici preko isto kao i mi njima, vidio sam na telki da su isli u Vukovar

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, VW_GTD23 said:

Nažalost ovde nema gdje sam god pitao ako ga nađem kupujem ga odmah. Jedino se može naći ona tečna guma i boja za kočnice i to je sve što imaju :(

Jesi gledao na OLX-u https://www.olx.ba/artikal/40307071/sprej-crna-mat-farba-za-kozu-i-skaj-auto-sjedista/

8 hours ago, said:

Od Banjaluke do Nove Gradiške ima 84 km, sat i nešto vožnje i sve obavi sam, u Gradiški Tokić ima svoju poslovnicu, bliže nego potegnut do CG...

autoputem pa ide to i brze

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jesam mislim čak da sam tom liku slao i poruke ali ništa nije odgovorio :( Uglavnom nije meni hića zbog toga jer to neću raditi do proljeća jer imam nekih bitnijih stvari koje sad preko zime trebam odraditi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, VW_GTD23 said:

Ma jesam mislim čak da sam tom liku slao i poruke ali ništa nije odgovorio :( Uglavnom nije meni hića zbog toga jer to neću raditi do proljeća jer imam nekih bitnijih stvari koje sad preko zime trebam odraditi...

Meni je odgovorio sad,kaze da ce biti na stanju do sledeceg ponedeljka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo za špricu ako nekog zanima,ne stvrdne se ,3/4 tanje ruke i lijepo se upija u platno,bas cu kod sebe u golfu nebo i stupove bojat proba na rezervnom da8a7d47bfe686403a16c0f1b7a4b171.jpg

Poslano sa mog MI 8 Lite koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3