0
mrky_smb

"majoneza" na cepu ulja

Recommended Posts

problem je sljedeci...s donje strane čepa za ulje ima majoneze, i takoder na stangici za mjerenje ulja isto ima majoneze...auto netrosi vode niti ulja...sta bi moglo bit'??

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista...kondenzacija,toplo-hladno...nemoras se nista brinuti...

mislim da je vec bilo price o tome na forumu...

probaj searchati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potjeraj ga malo da dosegne dobru radnu temperaturu i "majoneza" bi morala nestati ako je sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nemam vremena za pojest posten gablec a kamoli za searchat :D

hehehe tjeram ga svaki dan pa se i dalje stvara majoneza...budem sutra pobrisao sve detaljno pa cemo vidjet kolko dugo mu treba da se opet zaprlja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a iskreno nadam se da je tako jer vode nepije niti kapi...i nije mi jasno od kud se stvara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se vozis na kratke relacije,to ti se dogodi jer kondenzacija ne moze ispariti jer je hladan motor

Share this post


Link to post
Share on other sites
da nisi mozda pomjesao dva ulja ?

 

hehe nisam, napravio sam nedavno servis i stavio sam novo ulje unutra, tak da je samo jedna vrsta ulja unutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako se vozis na kratke relacije,to ti se dogodi jer kondenzacija ne moze ispariti jer je hladan motor

 

pa zadnjih mjesec dana se i vozim na kratke relacije, auto se nestigne niti zagrijat na 70°, ja ga vec moram ugasit...

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa zadnjih mjesec dana se i vozim na kratke relacije, auto se nestigne niti zagrijat na 70°, ja ga vec moram ugasit...

 

zbog toga ti je vjerojatno,napravi malo veci krug pa vidi,trebala bi nestat vlaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe nisam, napravio sam nedavno servis i stavio sam novo ulje unutra, tak da je samo jedna vrsta ulja unutra...

 

a jesi promjenio uljni filter ? ako nisi trebao si ako jesi moja teorija pada u vodu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
zbog toga ti je vjerojatno,napravi malo veci krug pa vidi,trebala bi nestat vlaga

 

a nista, negine mi grobnik u nedelju =)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jesi promjenio uljni filter ? ako nisi trebao si ako jesi moja teorija pada u vodu :D

 

hehe teorija ti pada u vodu :D :D

promjenio sam sve filtere osim filtera zraka, jer mi je kutija za filter zraka u raspadu pa nisam htio mjenjat dok nenabavim novu kutiju...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0