1 1
shaggy_precko

Climatronic Passat B4 1.9 Tdi

Recommended Posts

imam taj climatronic u autu i nije grijalo.kad sama skinuo armaturu i stavio nove klapne sada mi grije ali kada stavim da mi puše na noge jako slabo puše.ali zato na šajbu šiba ko ludo.kada zatvorim one sa strane da ne puše i stavim na najjace onda se za pinkicu pojaca :mellow: .dali netko ima neko riješenje ili to tako mora bit :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam isti problem, ne znam jel tak mora bit. Mislim da je isto problem u tim klapnama negdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja sam te klapne kompletne zatvorio sa limom.znaci nema nigdje da pobjegne zrak.i sad on meni normalno grije da se znojiš ali neće dole puhati.gledao sam dok sam palio i gasio smjer sve klapne su se micale.znaci nije negdje crknula ili slično

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni sve radi odlično, samo mi slabo na noge puše, mislim da ne prebaci klapnu do kraja.

Pričekat ćemo pa će se valjda netko javit tko zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isprike sto odgovaram na stari post, mozda nekome pomogne u buducnosti.

 

Pošto imam isti problem na Golf 3 sa climatronicom da mi na sajbu puse jako dok na noge nista. Kako sam ja picajzla na te stvari isao sam kopati i istrazivati, klapna koja prebacuje sajba/noge radi na principu vakuma.

 

Na G3 ispod haube di se nalaze dvije cijevi sta ulaze u kiler kabine ima jedan pipak, tu je taj vakumski pipak sta pokrece klapne. Iz toga pipka crijevo ide malo prije termostata, vidjet ćete kao mali okrugli ventil. To se spoji i puhanje na noge radi :D

 

PS: na G3 auto mora biti upaljen kako bi klapna prebacila na noge, inace je u standardnoj poziciji da puse na sajbu bez obzira ako se odabere opcija na noge, jer nema vakuma ( barem je tako meni ) ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isprike sto odgovaram na stari post, mozda nekome pomogne u buducnosti.

 

Poto imam isti problem na Golf 3 sa climatronicom da mi na sajbu puse jako dok na noge nista. Kako sam ja picajzla na te stvari isao sam kopati i istrazivati, klapna koja prebacuje sajba/noge radi na principu vakuma.

 

Na G3 ispod haube di se nalaze dvije cijevi sta ulaze u kiler kabine ima jedan pipak, tu je taj vakumski pipak sta pokrece klapne. Iz toga pipka crijevo ide malo prije termostata, vidjet ćete kao mali okrugli ventil. To se spoji i puhanje na noge radi :D

 

PS: na G3 auto mora biti upaljen kako bi klapna prebacila na noge, inace je u standardnoj poziciji da puse na sajbu bez obzira ako se odabere opcija na noge, jer nema vakuma ( barem je tako meni ) ;)

 

 

Poslikaj to malo ako nije problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu je armatura dole radi bolje orijentacije

rezised%20IMG_20181003_212808-640x480_zp

 

Tu je ta klapna šta prebacuje sajba/noge. ( Nalazi se lijevo od središnje ventilacije, u ravnini ruckice za brisače )

resized%20IMG_20181003_212812-640x480_zp

 

Tu su crijeva šta idu u mali kiler i pipak od vakuma šta vodi prema klapni.

2018-10-04_21.42.34_zpsekvquumf.jpg?w=48

 

I ovdje se spaja kod termostata ( ako se ne varam ) u pipak označen crvenom strelicom. ( Žuta je termostat )

2018-10-04_21.43.58_zpsgcezcy1a.jpg?w=48

 

Znači ta dva pipka se spoje i onda klapna proradi :D

( Auto ako NIJE upaljen klapna neće raditi nego će puhati na sajbu bez obzira ako se namjesti opcija za noge, znači auto mora biti upaljen da se stvori vakum da može dizati/spusatit klapnu )

 

Nadam se da ste uspjeli pohvatati sve!

Edited by Shifter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey,vidis mene jebe sto kad se vozim puse gdje namjestim,npr noge ali ako dam naglije gas ono prebaci na puhanje sajbe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey,vidis mene jebe sto kad se vozim puse gdje namjestim,npr noge ali ako dam naglije gas ono prebaci na puhanje sajbe

A to ti ne znam, moj još nije na cesti da isprobam haha ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu je armatura dole radi bolje orijentacije

rezised%20IMG_20181003_212808-640x480_zp

 

Tu je ta klapna šta prebacuje sajba/noge. ( Nalazi se lijevo od središnje ventilacije, u ravnini ruckice za brisače )

resized%20IMG_20181003_212812-640x480_zp

 

Tu su crijeva šta idu u mali kiler i pipak od vakuma šta vodi prema klapni.

2018-10-04_21.42.34_zpsekvquumf.jpg?w=48

 

I ovdje se spaja kod termostata ( ako se ne varam ) u pipak označen crvenom strelicom. ( Žuta je termostat )

2018-10-04_21.43.58_zpsgcezcy1a.jpg?w=48

 

Znači ta dva pipka se spoje i onda klapna proradi :D

( Auto ako NIJE upaljen klapna neće raditi nego će puhati na sajbu bez obzira ako se namjesti opcija za noge, znači auto mora biti upaljen da se stvori vakum da može dizati/spusatit klapnu )

 

Nadam se da ste uspjeli pohvatati sve!

Neznam dali je do mene ali ja nemogu otvoriti slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam dali je do mene ali ja nemogu otvoriti slike

 

Tu je armatura dole radi bolje orijentacije

rezisedimg_20181003_2p2ens.jpg

 

Tu je ta klapna šta prebacuje sajba/noge. ( Nalazi se lijevo od središnje ventilacije, u ravnini ruckice za brisače )

resizedimg_20181003_296fyn.jpg

 

Tu su crijeva šta idu u mali kiler i pipak od vakuma šta vodi prema klapni.

2018-10-04_21.42.3474dy2.jpg

 

I ovdje se spaja kod termostata ( ako se ne varam ) u pipak označen crvenom strelicom. ( Žuta je termostat )

2018-10-04_21.43.58ydi1k.jpg

 

Znači ta dva pipka se spoje i onda klapna proradi :D

( Auto ako NIJE upaljen klapna neće raditi nego će puhati na sajbu bez obzira ako se namjesti opcija za noge, znači auto mora biti upaljen da se stvori vakum da može dizati/spusatit klapnu )

 

Nadam se da ste uspjeli pohvatati sve!

 

Evo kolega jooka, izgleda da photobucket malo zaje*ava pa sam prebacio na drugi sajt slike. ( Ili jednostavno nemam sreće sa uploadom )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kolega jooka, izgleda da photobucket malo zaje*ava pa sam prebacio na drugi sajt slike. ( Ili jednostavno nemam sreće sa uploadom )

Uh dobro je, ja sam mislio da je nešto drugačije ali tako i je spojeno kod mene. Sad kad ti je to dolje sve koliko crijeva ide od tog spoja između pregrade tj motora i unutrašnjosti ako možeš vidjeti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikao sam ti kako je kod mene, ima 4 crijeva.

img_20181005_20114825ecf.jpg

Od ova 3, 2 idu u ovaj feder za klapnu a 1 ide kod malog kilera

img_20181005_201221tge9h.jpg

Ovoga zadnjeg sam ispratio i ide iza klime pa prema sajbi gore

img_20181005_201234qdewh.jpg

I doveo me kod filtera zraka ispod plastika brisača kod ovoga pipka

img_20181005_201346ree2v.jpg

 

Eto to što se crijeva tiče ostalo su sve žice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Evo kolega jooka, izgleda da photobucket malo zaje*ava pa sam prebacio na drugi sajt slike. ( Ili jednostavno nemam sreće sa uploadom )

ova slika sto si slikao s crijevima kilera tu ima pipak ili samo prolazi crijevo do unutrasnjosti. kod mene mislim da prolazi crijevo izmedu ta dva velika crijeva od kilera a lose je vec pa sam mislio zamjeniti ali nisam znao da tu ima pipac za nataknuti crijevo

i ja neznam dali uopce imam ovo crijevo u filteru sto ti imas

gdje se nalazi ta kutija s ta 4 crijeva odprilike. jel tedko doci do nje?

Edited by jooka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ispod armature su ti sva gumena crijeva, a kada izlazi van onda idu na plastične pipke. Ovo u filteru zraka je isto pipak ali je crni pa izgleda kao crijevo ali zapravo je plastika.

 

Tu di sva 4 crijeva idu sa dzekom? Nije problem, ovako kada gledam samo trebaš skinuti suvozacev zračni/pretinac šta imaš od toga dvoje i vidjet ćeš ga, malo lijevo od zračnog unutra, nećeš imati neki pristup za rad ali vizualno ćeš ga moći vidjeti

 

EDIT: sad sam tek skužio da si pitao za kod kilera. Da meni pipak tako da ako ti crijevo strune/pukne ili nešto deseto se dogodi crijevu, samo izcupas staro i staviš novo, ta plastika je fiksirana, samo mjenjas crijevo od bijelog pipka do crnog ( termostata ) ;)

Edited by Shifter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ispod armature su ti sva gumena crijeva, a kada izlazi van onda idu na plastične pipke. Ovo u filteru zraka je isto pipak ali je crni pa izgleda kao crijevo ali zapravo je plastika.

 

Tu di sva 4 crijeva idu sa dzekom? Nije problem, ovako kada gledam samo trebaš skinuti suvozacev zračni/pretinac šta imaš od toga dvoje i vidjet ćeš ga, malo lijevo od zračnog unutra, nećeš imati neki pristup za rad ali vizualno ćeš ga moći vidjeti

 

EDIT: sad sam tek skužio da si pitao za kod kilera. Da meni pipak tako da ako ti crijevo strune/pukne ili nešto deseto se dogodi crijevu, samo izcupas staro i staviš novo, ta plastika je fiksirana, samo mjenjas crijevo od bijelog pipka do crnog ( termostata ) ;)

moram probati sutra jel kod mene je ona krpena crijeva i sad se vec tkanina pocela skidati pa sam htio zamjeniti ali ja mislio da to crijevo u unutrasnjost ulazi, barem mi tako izgleda. bit ce idealno ako i ja imam taj pipac

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, vidi kako je kod mene, ta pipac uopce nije fiksan kod mene nego je izvucen sigurno ili sta vec.

IMG_20181006_191223.jpg

Edited by jooka

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iskreno nemam ti pojma, možda kad je netko mijenjao ili prckao po tome mu je pukao jer te plastike su užas pogotovo ti pipci :/

 

EDIT: ta i tebe zeza klapna za prebacivanje? Možda ti se istekala van ili je vrisnuo ona kao vakumska gljiva sa federom drugo ne znam, ne mogu ti pomoć sorry :(

Edited by Shifter

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1