0
matia03

Pitanje u vezi lakiranja auta.

Recommended Posts

Bok

 

Pošto će mi uskoro seat biti gotov s limarijom ide na lakiranje, a u razgovoru sa lakirerom mi je rekao da mi može staviti originalnu boju ili bijelu kao mlijeko (ovako kao što su ovi novi audiji lakirani :D)

 

Eh sad, ne kužim se baš u boje, on mi je rekao da je originalna boja 902.

Samo sad me zanima koliko mi je pametno da mu ipak kažem da polakira skroz u bijelu??

Nemogu si nikako zamisliti auto u takvoj kombinaciji, pa me zanimaju mišljenja.

Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali jebiga u dilemi sam :)

 

btw, kvake, lajsne i retrovizori ostaju u crnoj boji, kakvi i jesu.

 

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bok

 

Pošto će mi uskoro seat biti gotov s limarijom ide na lakiranje, a u razgovoru sa lakirerom mi je rekao da mi može staviti originalnu boju ili bijelu kao mlijeko (ovako kao što su ovi novi audiji lakirani :D)

 

Eh sad, ne kužim se baš u boje, on mi je rekao da je originalna boja 902.

Samo sad me zanima koliko mi je pametno da mu ipak kažem da polakira skroz u bijelu??

Nemogu si nikako zamisliti auto u takvoj kombinaciji, pa me zanimaju mišljenja.

Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali jebiga u dilemi sam :)

 

btw, kvake, lajsne i retrovizori ostaju u crnoj boji, kakvi i jesu.

 

 

Hvala

jel se ti zezas ili sta?

ne mozes zamislit auto u bijeloj ,a on je vec bijel sada.

tocnije drukcija nijansa.

a sta se tice bojanaj,ja bi prihvatio ponudu te "audijeve" bijele.kad se vec boja zasto ne..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bok

 

Pošto će mi uskoro seat biti gotov s limarijom ide na lakiranje, a u razgovoru sa lakirerom mi je rekao da mi može staviti originalnu boju ili bijelu kao mlijeko (ovako kao što su ovi novi audiji lakirani :D)

 

Eh sad, ne kužim se baš u boje, on mi je rekao da je originalna boja 902.

Samo sad me zanima koliko mi je pametno da mu ipak kažem da polakira skroz u bijelu??

Nemogu si nikako zamisliti auto u takvoj kombinaciji, pa me zanimaju mišljenja.

Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali jebiga u dilemi sam :)

 

btw, kvake, lajsne i retrovizori ostaju u crnoj boji, kakvi i jesu.

 

 

Hvala

 

Ako se ne varam po tvom kodu tvoja je orginalna boja L902....ja bi ti osobno preporucio novu bjelu,auto izgleda mocnije i novije.Ja sam lakirao par auta sa tom bojom i boja je odlicna....na tebi je da odlucis :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel se ti zezas ili sta?

ne mozes zamislit auto u bijeloj ,a on je vec bijel sada.

tocnije drukcija nijansa.

a sta se tice bojanaj,ja bi prihvatio ponudu te "audijeve" bijele.kad se vec boja zasto ne..

 

Pa nemogu ga predočiti u bijeloj sa tolikim sjajem, zato i pitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
btw, kvake, lajsne i retrovizori ostaju u crnoj boji, kakvi i jesu.

 

meni pak ovo nije nikako jasno... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
meni pak ovo nije nikako jasno... :mellow:

 

 

Što nije jasno, ne kužim?

 

Kvake su crne, kao i retrovizori i lajsne. Mislim da se kvake niti nebi mogle lakirati čak i da hoću, to je ona mrvu "hrapavija" plastika, neznam kako se to zove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni ja te bas nerazumijem,ima bjelih vise varijanta,bjela kava :D

 

sta oces rec s tim kvake se nemogu opiturat u bjelo to ides rec i te hrapave stvari :hehe :hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

ofarbaj ti fino i kvake i retrovizore u boju u koju i auto bude išao, možda griješim al po meni je auto nekako svježiji kad je sve u jednoj boji neg kad ima crne lajsne pa kvake pa itd. osim ako ti baš hoćeš ostavit tako....

Share this post


Link to post
Share on other sites
ofarbaj ti fino i kvake i retrovizore u boju u koju i auto bude išao, možda griješim al po meni je auto nekako svježiji kad je sve u jednoj boji neg kad ima crne lajsne pa kvake pa itd. osim ako ti baš hoćeš ostavit tako....

 

Pa nije baš da bih ostavio tako, ako se može pofarbati dobro, ako ne, opet dobro.

Samo mislim da to se nede pofarbati jer je "hrapavo"

 

Pod boju sam mislio na ovakvu

 

http://www.auti.hr/automobili/oglas-970520/

Edited by matia03

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to pitaj lakirera da ti osmirgla barem kvake i retrovizore, lajsne mozes i ostaviti da nije prebijelo

sve se to lakirat samo se treba malo pomuciti :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovorio sam sa lakirerom da će auto ostati u originalnoj boji, jer ako stavljam bijelu drugu, onda se mora iznutra lakirati da nebi bio u dvije boje, tj da bude kako treba.

 

To onda povlači i drugu cijenu i više posla, tako da smo ipak ostali na originalnoj.

 

A za originalnu sam krivo rekao, kaže da je našao karticu sa bojom, da je u pitanju 93n ili e, ili obrnuto, tako nekako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ti to površine bijele boje iznutra možeš vidjet pa se bojiš da bude u dvije boje? i to još pričaš o bijeloj kao da pričaš o crvenoj i plavoj... šta te brine što će ispod tapecirunga biti malo drukčija bijela..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad je ionako gotovo kad smo se već dogovorili, neka bude auto u originalnoj kako je i dobro je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebo si dat ovu sjajnu bijelu..niko nebi ni vidio razliku a ko da je i bitno da je iznutra druga nijansa, auto bi izgledao dosta svježije + kvake, retrovizori i ostalo se lako ošmirgla, presprica primerom i oboja u istu boju, bez ikakvih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0