0
Igor031

G4 1.9 TDi

Recommended Posts

Došlo vrijeme da se i moja kolica predstave.

Kao kod većine besparica vlada pa sve ide jako polako, ali mozda se nekada i ostvari vizija u potpunosti

Kupljen od rodbine iz dojščland, tako da je davne 2005 došao u nasu zemlju. Do tada servisiran u ovlaštenom, uvezen sa originalnih 130 000km. Nakon toga vozio ga tata, nakon mog polozenog dosao u moje ruke i tu pocinje prica, i lagana ulaganja u auto.

Auto je godina 1998, 110ks, i trenutnih 212 000km.

slika kako izgledao na početku

 

h963wpdf7g3aije3wa_thumb.jpg

 

8ju6wroa7oorecuphs6_thumb.jpg

 

svsyqjvsmnt2qyudtxjd_thumb.jpg

 

sq8f9dhrjll6z3afy9l5_thumb.jpg

 

nedugo zatim stavljena neka mala glazbica u auto, cisto da mlade djeve, koje se pocele voziti u autu, ne ometaju divljač prilikom obilaženja raznih fukodroma diljem osijeka ( izvađena cim se skrasio )

 

180k2vsqv11wnltbu09_thumb.jpg

 

nakon glazbe koja je izvađena, došle na red neke felge na red, i tu ima puno priča, od 15" do 17", da bi se na kraju ipak zadrzao na 17"

prica je pocela sa orginal audi tt felgama 17", koje kupljene bez čepova :palacd

 

xkrwp53s53wnv4ki5y3_thumb.jpg

 

ro5t12u83gdc02b817w_thumb.jpg

 

jedna skupna, mrki i ja na istim felđonama, netko morao mjenjat felge :D

 

bzxaucfyfwnkp6xs3z9_thumb.jpg

 

 

nakon tih 17, bila je neka kombinacija, te sam dosao na 16" također audi felge, origig sa a3, koje sam uzeo sam polirat, prvo moje poliranje i posljednje u zivotu

 

n1atukit3oqkja7igbu_thumb.jpg

 

8f47ramby3vn2qirm8l1_thumb.jpg

 

nakon toga imao i neke divlje oz 15" koje sam vozio punih 3 tjedna i nakon toga napokon dosao u vlasnistvo necega sto mi se sviđalo u startu, ali prijatelj nije htio prodati

slikano sa starim gumama, balonkama, 225-50, zato izgleda nikako, kasnije kupljene druge gume

 

wj7vz7xo59k9z9ekj3el_thumb.jpg

 

nakon 100 felgi i svega, dosao na red p box, te sve napokon namjesteno, i osmijeh na licu beskrajan. nadam se da ce uskoro biti novaca i za chipanje, do tada p-box rulz

 

ntky08ybvjj8kmnzkisf_thumb.jpg

 

nakon toga, napravljen veliki servis, te promjenjeno kompletno kvačilo, ali također i iz c mod-a naručeno meni nešto jako drago

 

uz4icnt6s9hn131zfz7_thumb.jpg

 

bila prilika doci u posjed gevindi pa steta propustiti. fk gevinde sa koni ulošcima te stelanjem tvrdoce. nakon toga shvatio sta znaci imati spusten auto i pocinje odvikavanje penjanja po rizolima.

 

dj42hq4s7b7cs1bz4u1_thumb.jpg

 

wzcqkrulwecuz0035h76_thumb.jpg

 

dosle na red i stopike zatamljene, a i neke sitnice se naručivale sa e-baya. nesto uspjesno nesto manje, ove ljepljive folije za unutrasnjost stoje u autu dok mi ne dode da ih pokidam, a mislim da ce to ubrzo doci

 

79x3a78fxl8iyef2j0p1_thumb.jpg

 

byu5ssobpyvpinffo9gh_thumb.jpg

 

nakon toga sljedilo

 

tyhyvdxldxp5gc7casp5_thumb.jpg

 

što je u expresnom roku riješeno u remixu

 

danas došao u vlasnistvo

 

j49qty7r5gu1limlvsl5_thumb.jpg

 

 

više manje je to to, u planu je jos svasta, prvenstveno mi je zelja otici na chipanje, zatamniti stakla i naprijed staviti farove s lecom, multimediju neku, itd itd...

 

jedna na brzaka fotografa by mrki na zimskom setu

 

u2v5j1r7zfw9xw053tb5_thumb.jpg

 

i kako auto izgleda ljeti, s tim da na felgama u trenutku slikanja gume 215-45 i ne pretjerano spusten, a prije 3 tjedna sam uzeo ipak 225, pa ce biti slika kada dode vrijeme ljetnog seta

 

s09rzcoy6sr3ywoe2wzg_thumb.jpg

 

to be continued...

 

 

 

komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=61365

Edited by Igor031

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas slozena mala glazba u auto

 

prvo zamijenjen stari radio koji dosadio i stavio nesto kvalitetnije

pioneer DEH-P 5900 MP

 

gl8zv7evbr5ebe6tflkj_thumb.jpg

 

zatim iz prednjih vrata izvađeni orginal zvučnici koji zamjenjeni sa rockfordovim modelom P162S, odvojeni sistem, sa skretnicama. sve namjesteno uz malo muke ali dobro je zavrsilo.

 

nakon toga je trebao biti kraj, ali nije mi vrag dao mira uz dodatak ponovne želje da mi nesto udara u gepeku, pa sam opet smanjio litražu gepeka

mac audio

 

zzn4kzv07qydruumw9n4_thumb.jpg

 

a sve zajedno gura pojacalo rockford p300-1

 

xfwuafhhzkoy3cv6k7g9_thumb.jpg

 

 

:boo :boo :boo :boo :boo

 

 

 

 

 

komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=61365

Edited by Igor031

Share this post


Link to post
Share on other sites
0