0
Sledgehammer

Passat V6 2.8 Syncro - zamjena motora ili popravak?

Recommended Posts

Passat karavan V6 2.8 Syncro Tiptronic, 145 kW/193 KS, 1998.-o godište, prešao je 230.000 kilometara, pred godinu i pol ugrađen LPG (plin) sistem diza, i nedavno mi se desilo da je u iscurilo ulje iz motora u vožnji (pukao dihtung između kartera i hladnjaka ulja)... auto je danima stajao na najjačoj zimi jer nisam nikuda išao (guštam stari godišnji), i kada sam krenuo sa klincima u Zagreb - nakon 6-7 kilometara vožnje i dva kilometra pred Velikom Goricom - upalila se lampica ulja... pomislih, nisam ni gledao dugo koliko je ulja, možda je zbog zime malo zgusnuto olje palo u najniže položaje, budem nadolio na Europetrolu na južnom ulazu u Veliku Goricu, do tamo imam dva kilometra... dođem tamo, nadolijem pola litre iz kanistera novog ulja koje je ionako bilo spremno za servis, lampica se ugasi i krenemo dalje. Motor radi k'o urica! No nakon ni kilometra, opet se pali lampica, skrećem do frendovog dućana dijelova Max Autodijelovi, lampica se sada ne gasi, dignem haubu i idemo izmjeriti ulje... ulja nema skoro ništa! Uspjeli nadoliti 4 litre! Ispod auta vrlo intenzivno kapanje ulja, no velim - idem do bivšeg susjeda, ima servis i održava mi auto i inače - do njega je 9 kilometara... otkazujemo zubara i odlazak u Zagreb zbog toga, vraćam se u selo Buševec kod mog mehaničara Vjeke, bez forsanja i bez prelaženja 2000 okretaja, auto lagano dolazi do njega... na dizalici se pokazuje stvarni problem; pukao je kružni dihtung između hladnjaka ulja i kartera, to se mijenja, nadolijevamo novih 5 litara ulja da se napuni sustav, ništa više ne curi, auto sada može upaliti no radi neravnomjerno... naravno, mora se utvrditi o čemu se radi, iako ne curi ulje, zvuk iz motora (nije lupanje nikakvog tipa, jednostavno se čuje neravnomjmeran rad, baš da ne rade svi cilindri) nalaže malo konkretnije preglede...

 

Obzirom na neravnomjeran rad motora i očito da ne rade svi cilindri (prognoza je hidropodizači plus ventili plus plus plus... i mogući popravak u rangu parsto do 2000 eura), a popravak i točniju dijagnozu tek čekam ovih dana (više se ne pali motor), zanima me da li za tu liniju Passata i tu getribu postoji još neki drugi motor iz VW ponude koji bi se mogao ugraditi u taj auto, a da je malo jači?

 

Mislim, da paše za ugradnju a da je primarno benzinac (zbog postojećeg plina), iako bi za silu prošao i neki jači dizelaš (barem 130 KS+ - no kolega veli da bi ugradnja dizelaša bila prekomplicirana jer je za njega "sve drugačije, sve instalacije drugačije, struja itd itd)?

 

Ima li uopće još koji motor koji bi odgovarao za ugradnju (bojim se najgoreg, tj, najskupljeg scenarija glede postojećeg motora), pa mislim da bi me moguća zamjena koštala manje nego da kompletno repariram motor koji je - kako mehaničar veli - "sigurno dobio po piksi"...? Inače je održavan, u 16 mjeseci koliko ga imam mijenjano je kod mehaničara dva puta ulje sa filterom (uvijek full sintetičko), mandžeta, svjećice, set kablova, dvije elastične cijevi na Remus-ispuhu, filteri plina... bio tri puta na laptopu i podešavanju svega kod plinaša, no servisni interface u autu nije nikada prihvaćao kompjuter koji ima moj mehaničar, kao da je neispravan.

 

Inače auto je predobar, velik, komforan, sve u njemu radi (potpuna full oprema Highline sa dosta još dodanog), postojeći motor je bio milina po uglađenom radu, tišini, odličnom zvuku iz Remusa odozada, snazi, a zbog pogona je svaku vrstu vremena i ceste pretvarao u rutinski zadatak - pa bi mi bilo jako žao da i dalje ne bude tako...

 

Što predlažete (naravno, ovih dana će mehaničar otvoriti makinu i pokušati analizirati što je otišlo k vragu - nakon što izmjeri kompresiju i napravi popis stvari - radova i dijelova - koje bi trebalo kupiti ili napraviti)... kakva su Vaša iskustva, kakav mi "horoskop" prognozirate na temelju iskustva, što bi bilo najisplatljivije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi generalku na tvom mistu. Meni je brat u "transportera" nakon šta mu je zariba 1.9td uvalija polovni za 1000€ koji je još gori od onog prvog ali eto još radi. Generalka pa brojiš opet od 0km:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr masina (2,8) je valjda iljadu eura..... s tim da moras znat da je sve to mačak u vreći...

 

generalka kao generalka je 15tkn na više.... A zasto radi neravnomjerno... ovisi sto meštar nađe.. ako se treba skidat glava onda čisto neko osvježenje motora bi opet doslo oko iljadu eura s tim da onda znas stanje motora i miran si dost vremena.

 

Cjene variraju od cjena djelova naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites
vr masina (2,8) je valjda iljadu eura..... s tim da moras znat da je sve to mačak u vreći...

 

generalka kao generalka je 15tkn na više.... A zasto radi neravnomjerno... ovisi sto meštar nađe.. ako se treba skidat glava onda čisto neko osvježenje motora bi opet doslo oko iljadu eura s tim da onda znas stanje motora i miran si dost vremena.

 

Cjene variraju od cjena djelova naravno

 

to je V mašina

 

ti motori su vani dosta jeftini..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako misliš da si "preskočio godinu"? :mellow:

 

Gledah ovakve mašine vani, pa me zanima da li bi to bilo to... otprilike

 

http://www.ebay.de/itm/VW-V6-ACK-Motor-kom...=item3363775d75

 

http://www.ebay.de/itm/VW-Passat-V6-Motor-...=item2319903ca9

 

http://www.njuskalo.hr/ostali-autodijelovi...6-oglas-1913418

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi kaj je zaribalo, to je klasični audijev 2.8 v6 30v ako se ne varam... doduše jako ga je teško nać, jer se njegove glave ugrađuju kao upgrade na 2.7 biturbo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomislav... ma mislih da je stariji pasat u kojem nije klasični v motor...

 

Kad motor ostane bez ulja.. prvo je sta rikne to su leteci lezajevi a ako je podizac ventila cuo bi da čekića + kompresija ce rec svoje....

 

Pogledaj da možd negdje nevuče falš zrak ako je radjeno oko motora tj popravljan taj kvar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam se čuo s mehaničarem, veli da je motor za otpis jer nema kompresije niti na jednom cilindru - ustvari, samo na jednom ide do 5 (a treba do 11), sve ostalo je mrtvo... tako da savjetuje kupnju zamjenskog motora, obzirom bi popravak mogao koštati i puno više negoli zamjena motora.

 

Sada polagano tražiti motor i tražiti lovu za njuega... baš mi i nije neki dan, uopće... :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nači češ ti motor samo je pitanje na šta češ naići. Mačak u vreći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

škode superb su ti dolazile s tim motorom i negdje u magli mi je netko rekao da ima taj motor..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa naći ću ga, ima ih dosta vani sa ne prevelikom kilometražom, jer su jaki i ekipa je redovito slupala auto, a motori su ostajali, tako da ih ima... dao sam i neke linkove na ebay, a pisao sam i u Sloveniju na http://www.avtofestajn.si/?stran=prva

 

 

Bez uvrede moj passat radi neravnomjerno već 3-4 godine i vozimo se bez ikakvih problema, neide ko prvi dan ali ide super, jedino što malo troši više ulja što je stariji.

 

Vozi dok ide, a kad nebude išo mjenjaj mašinu. Neznam koliko tvoj ima kilometara ali sa sigurnošću mogu reć da ti motori idu 500 000 bez ikakvih problema

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez uvrede moj passat radi neravnomjerno već 3-4 godine i vozimo se bez ikakvih problema, neide ko prvi dan ali ide super, jedino što malo troši više ulja što je stariji.

 

Vozi dok ide, a kad nebude išo mjenjaj mašinu. Neznam koliko tvoj ima kilometara ali sa sigurnošću mogu reć da ti motori idu 500 000 bez ikakvih problema

Ja neznan ali za 500,000 iz tvoih usta u bozije usi :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vozi dok ide, a kad nebude išo mjenjaj mašinu.

 

Štef moj dragi, pa i gore sam bil napisal da je motor za otpis, jer je na njemu totalna šteta, da se popravak ne isplati, i da idem u potragu za zamjenskim motorom. Tak da nemrem voziti niti metra...

 

"kompresije niti na jednom cilindru - ustvari, samo na jednom ide do 5 (a treba do 11), sve ostalo je mrtvo"

 

Na žalost... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, uspio sam nabaviti motor, zamjenski, sa Audija A6, kod motora ACK odgovara... motor je prešao 220.000, navodno je uredno radio do zadnjeg trena kada je žrtvovan jer je kolateralna žrtva potrebe za drugim dijelovima za Audi A6 karavan 1996.-o godište... pa su ostali neki dijelovi, između ostalih i motor, koji pak meni dobro dođu. Motor sam kupio u Ivanjoj Reci za 3000 kuna, što mi je super odgovaralo naspram opcije dovoza motora iz inozemstva, gdje kako god okrenem ne bih prošao maltene ispod 1000 eura.

 

I motor i auto su sada kod mehaničara, i nadam se tijekom slijedećeg tjedna da će to sve biti gotovo, i to u pozitivnom smislu, jer još uvijek ne znam doslovno radi li motor i vrijedi li uopće, no kod takvih stvari povjerenje je najčešće jedino koje ti ostaje... kada počnem, javim kako bude prošlo sve do kraja, jerbo onda treba i prebaciti ugrađeni plin na "novi" motor, pa eventualno vidjeti šljaka li sve sa strujom, a trebam i majstora koji će napuniti i odservisirati klimu (radila je, ali kako će sve biti ispražnjeno i ionako ja nisam u 2 godine ništa radio na njoj, mislim da je to sad krajnje vrijeme).

 

Naravno, tražim i nekoga tko bi mi ispolirao prednje farove, onu zamućenu plastiku... :rolleyes:

Edited by Sledgehammer

Share this post


Link to post
Share on other sites
0