1 1
Veky

Koji se MP3 najbolje uklapa u zeleno osvjetljenje na G3?

Recommended Posts

I jos da je Pioneer do 1000Kn, recimo : )

 

Moze i Alpine.

 

Ima kakvih preporuka, znaci bitno mi je da se dobro uklapa u postojece zeleno osvjetljenje na G3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zeleno svijetlo je lo??e jer se ne uklapa s ničim...

mo??da bi ti bilo bolje uzeti mp3 s crvenim ili plavim tipkama i staviti istu boju diode umjesto te zelene na ploči.

 

Da ide?? naći mp3 s zelenim tipkama to jo?? nisam vidio, osim na x-boxu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma zeleno svijetlo je lo??e jer se ne uklapa s ničim...

mo??da bi ti bilo bolje uzeti mp3 s crvenim ili plavim tipkama i staviti istu boju diode umjesto te zelene na ploči.

 

Da ide?? naći mp3 s zelenim tipkama to jo?? nisam vidio, osim na x-boxu!

 

 

inače stariji modeli pioneera ti imaju zelenu boju osvijetljenja i ekrana i tipki.... a mislim da bi trebali i noviji ..... pogledaj po dučanima..... ima ih i do 1000kn...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam ja pioneer onaj mp3500 (mislim da je takva oznaka) i imao je zeleno osvjetljenje... sad sam uzeo neki sa usb, al ima plavo osvjetljenje, pa ce mi zet-jaro sad slozit osvjetljenje u plavo, to se radi po potrebi :lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest alenp
Imao sam ja pioneer onaj mp3500 (mislim da je takva oznaka) i imao je zeleno osvjetljenje... sad sam uzeo neki sa usb, al ima plavo osvjetljenje, pa ce mi zet-jaro sad slozit osvjetljenje u plavo, to se radi po potrebi :lol2:lol2

 

:bravo:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima?? pioneera 6800 kod njega se mogu mjenjati boje i mo??e?? ga za 1000 kn dobiti polovnog , pogledaj na www.cice.com.hr svako toliko se nađe neki i večinom su pod garancijom jer pioneer ima garanciju 25 mjeseci ,makar ta garancija ne pokriva gotovo pa ni??ta

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vidio sam jo?? neki panasonic čini mi se ??to mjenja boje (crvena plava i zelena) a nije bio skup, oko 1200kn, ali ne mogu se sjetiti gdje sam to na??ao (na internetu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam Clariona sa zelenim display-em i tipkama..model je BD359RGMP...4X51 W max...novi kostao 750 kn...radio je super...fakat se jako dobro cuje..pitaj Ironica...on ga je imao prilike slusat i vidjet..za tu lovu i vise je nego dobar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na prijedlozima, sad ste mi ostavili dosta prostora za razmisljanje, znao sam da postoji vise modela koji bi se dobro uklopili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja imam Clariona sa zelenim display-em i tipkama..model je BD359RGMP...4X51 W max...novi kostao 750 kn...radio je super...fakat se jako dobro cuje..pitaj Ironica...on ga je imao prilike slusat i vidjet..za tu lovu i vise je nego dobar..

 

i mene ovo zanima, sad imam sony-a koji se "bije" sa zelenim osvjetljenjem u g3...

daltonix gdje si ga uzeo?

koliko je trajao?

 

iskreno, strah me rastavit tablu da nesto ne sjebem inace bi promijenio osvjetljenje u plavo-crvenu kombinaciju....

Edited by Atrax

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest D-D

Imas od Blaupunkta model Essen. Osvjetljenje mu je zeleno (ili cak bijelo, ne sjecam se), ali su tipke ja mislim crvene. malo je retro dizajn, pa ne znam sto pretendiras.

ja sam recimo iz iste potrebe uzela Blaupunktov CD player (ne MP3) samo zato sto je retro i zato sto je zeleno osvjetljenje na svemu. Uz to sam uzela interface za Ipod i rijesila problem.

Essen MP3 ti je oko 850 kn

 

A ovo sam ja uzela. trebao mi je takav "tvornicki" model, jer sredjujem MK1

 

http://www.roberto-media.hr/image.php?pic=...MALAGA_CD36.jpg

 

Sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest tomek87

Pioneer 5800, mo??e?? mijenjat 10 farbi displeja i gumbi i mislim da ima 3 tona zelene. Ja ga kupio prije godinu dana i platio ga 1400kn novoga, znaci sad ti je vjerojatno oko soma kuna novi zato jer je to stara serija, al imam samo pohvale za njega. Da naiđe?? na rupu od pol metra on ti nebu preskoćil.

Share this post


Link to post
Share on other sites
daltonix gdje si ga uzeo?

koliko je trajao?

 

uzeo ga prilikom razgledavanja neceg u Mercatone-u..hehe...a koliko je trajao?..pa i jos dan danas traje...nije da ga puno imam...oko 6 mjeseci..al radio je super...isto kaj se rupa tice..ne preskace cd..nema sanse...a u mom kraju ima jako puno losih cesta tak da...ja zadovoljan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MK3

ja imam 5800 i super je....

ima 2 zelene boje, nije bas skroz isti ton boje ko na urama, ali se uklapa lijepo u auto(pogotovo jer je crni pa ne upada previse u oci)...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1