1 1
Goertosing

Struja za muziku

Recommended Posts

nije ba?? da akumulatori imaju previ??e veze s ovim podforumom, ali ipak je to pitanje koje se tiće autoakustike, pa sam tu otvorio...

 

Dakle, ??ivcira me paljenje na "guranje" svake subote nakon 4 sata pu??tanja mjuze. Dr??ati auto upaljen nema smisla radi pregrijavanja motora i bezveznog tro??enja benzine. Imam 2 nova akumulatora od 45 A i nemam novca za kupnju nekog jačeg niti mi to pada na pamet s obzirom da se čovjeku s jačim akumulatorom opet istro??i samo malo dulje traje...

 

Taj drugi akumulator sam lijepo zacementirao u gepek i na njega spojio pojačalo (koje mi zapravo posrće najvi??e struje). Zasada ga vadim pa punim svako malo.

 

Mene zanima jeli se mo??e ikako spojiti taj akumulator na punjenje kao i ovaj drugi ??to je ispod haube tako da se tjekom vo??nje stalno nanovo puni? I ako mi mo??e tko objasniti kako da to napravim i ??to mi je sve potrebno? Bilo bi dobro da sve lijepo pojasnite jer vjerojatno ima i drugih kojima bi takve informacije dobro do??le

Share this post


Link to post
Share on other sites
;) Po meni ti je to vađenje i punjenje no sense tj. bezveze. ? ta ti nebi bilo bolje kupiti kondenzator i drmaj cijeli dan i noc?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

čuo sam da od toga nema previ??e koristi... ali u svakom slučaju trenutno sam se istro??io s novcem toliko da do ljeta si ne mogu ni??ta novo nabavljat. Jedino mi ostaje upotreba drugog akumulatora, a po??to mi je u gepeku, mogu sve kabele spojiti na njega (umjesto da ih provlačim i rastavljam cijelo auto)

Share this post


Link to post
Share on other sites
čuo sam da od toga nema previ??e koristi... ali u svakom slučaju trenutno sam se istro??io s novcem toliko da do ljeta si ne mogu ni??ta novo nabavljat. Jedino mi ostaje upotreba drugog akumulatora, a po??to mi je u gepeku, mogu sve kabele spojiti na njega (umjesto da ih provlačim i rastavljam cijelo auto)

 

a da ih paralelno spoji?? dobije?? duplu snagu za isti napon, al tada bi alternator vi??e trpio puneći ih.......

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mene zanima jeli se mo??e ikako spojiti taj akumulator na punjenje kao i ovaj drugi ??to je ispod haube tako da se tjekom vo??nje stalno nanovo puni? I ako mi mo??e tko objasniti kako da to napravim i ??to mi je sve potrebno? Bilo bi dobro da sve lijepo pojasnite jer vjerojatno ima i drugih kojima bi takve informacije dobro do??le

moze se to sredit, samo je pitanje jel ti alternator dovoljno jak da puni oba akku-a. U biti napunit ce ih, samo ce biti potrebno vise vremena. I onda tu jos dolazi problem medjusobnog praznjenja akumulatora, al i to se da rjesit nekim osiguracima. Ako vozis na male relacije isprasnit ces opet oba akumulatora.

E kako se to tocno spoji nisam siguran :gleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači spoji + jednoa aku-a na + drugog i - na masu i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znači spoji + jednoa aku-a na + drugog i - na masu i to je to

 

 

onda bi do??lo do kratkog spoja u svim elektronikama.... prevelika volta??a i ampera??a bi ubila sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest TurboTrut

mislim da bi ti bilo pametno nabavit kondenzator jer kad palis pojacalo naglo ti povuce puno struje a kondenzator to malo izgladi..

 

ne znam jesam li te dobro shvatio.. jedan akumulator ti je u gepeku i pojacalo je spojeno direktno na njega?

 

najbolje bi ti bilo povuc vodove direktno od alternatora do tog drugog akumulatora... s tim da odes u recimo, chipoteku, kupis si diodu od 50A (a mozda i jacu) i stavis je na + izvod od alternatora okrenutu prema glavnom akumulatoru (da ti glavni aku ne bi punio ovaj drugi nego da se samo puni preko alternatora)

Edited by TurboTrut

Share this post


Link to post
Share on other sites

nebi boslo do kratkog spoja jer se spaja paralelno ,napon bi ostao isti ali bi se max. struja koju moze povuci pojacalo povecala.

vwfan ima pravo ,ali trebalo bi uzeti jaci alternator npr. sa nekog dizela jer su jaci, zatim kupiti exide xxl akumulator i dovoljnu kvadraturu kablova za pojacalo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam dovoljno pametan za te ??eme od 2 akumulatora ali kondenzator vam neće pomoć uopće

Ili jaći akumulator-optima ili upali auto

Share this post


Link to post
Share on other sites
onda bi do??lo do kratkog spoja u svim elektronikama.... prevelika volta??a i ampera??a bi ubila sve...

Gdje bi do??lo do kratlog spoja ??? Kakva volta??a??? taj pojam ne poznam znam samo ??to je napon , ampera??a isto tako???? znam samo ??to je struja krou ??ta bi pro??la ta struja . prosvjetli me .

 

Znači rje??enje su 2 akumulatora ili kao ima?? mjesta jedna kamionski ja sam u golfu 2 imao čak 2 kamionska i to naprijed (počeci odla??enja na dbdrag), po??eljno je da su aku-i isti , treba ti kabel finog presjeka do bunkera najbolje neka elka , kond ti netreba pogotovo kod dobro slo??ene instalacije . ? to se tiče alternatora upa??i od dimzela

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaći alternator od kamiona i akumulator od kamiona? hehe

ma trebao bi ja elektranu ugradit u auto, ne sjećam se kad sam ga zadnji put upalio uz pomoć struje

Share this post


Link to post
Share on other sites

A po??to mi se čini da kamion ima 24V ????

 

Kupi si Exide XXL 95Ah, 900A - to ja imam u golfu i rokaj do zore

Share this post


Link to post
Share on other sites

To pikzibner : 12+12=24

Nema neke razlike u akumulatorima ja sam inao neku vartu čini mi se da je ko??tala oko 800-900 kn 130 ah i oko 700A udarne struje .

Share this post


Link to post
Share on other sites
a da ih paralelno spojiš dobiješ duplu snagu za isti napon, al tada bi alternator više trpio puneći ih.......

 

mislim da sam dosta rekao.......

 

imaš dva akua...spojiš ih paralelno.... promijeniš alternator da ti ne trpi i da ti može oba napuniti i bez brige si....

 

to ti je jedina solicjija s ta tvoja dva akua a da ništa novo ne kupuješ.....

Edited by tonac

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest TurboTrut
To pikzibner : 12+12=24

 

 

to bi bio serijski spoj, a ti si govorio o paralelnom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

o paralelnom spoju sam govorio za auto a ovom 12+12 sam obja??njavo kako u kamionu dobiti 24 v

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest TurboTrut

aaa.. sori :)

 

e u tom serijskom spoju je bitno da su akumulatori isti.. dok u paralelnom nije toliko bitno

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gromada

ja također mislim da je kondenzator najbolje rije??enje u ovom slučaju.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupi si osjetljivije zvucnike,kvalitetno pojacalo koje trosi manje struje i to je to.kondenzator ti nece pomoci punio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To pikzibner : 12+12=24

Nema neke razlike u akumulatorima ja sam inao neku vartu čini mi se da je ko??tala oko 800-900 kn 130 ah i oko 700A udarne struje .

Znači kamioni imaju tak spojeno. To nisam znao, znam samo da je kod njih napon 24V, ali nisam se sjetio da bi to bilo ako spojeno. Uvijek sam mislio da imaju akumulatore 24V

 

pik koliko $$? :)

Ja sam platio oko 500kn prije 3 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da dosta njih forsira kondove , kondovi su samo međuspremnik energije i mogu je isporučiti br??e nego akumulatori . ali nema ih smisla koristiti ako ostatak instalacije nije sređen ,i nije svaki kond dobar ,ovi jeftilen kondovi najče??če imaju veliki otpor. Uglavnom pamentije i bolje je ulo??iti u dobar akumulator i kabele večeg presjeka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vidim da dosta njih forsira kondove , kondovi su samo međuspremnik energije i mogu je isporučiti br??e nego akumulatori . ali nema ih smisla koristiti ako ostatak instalacije nije sređen ,i nije svaki kond dobar ,ovi jeftilen kondovi najče??če imaju veliki otpor. Uglavnom pamentije i bolje je ulo??iti u dobar akumulator i kabele večeg presjeka.

 

Sa ovim se potpuno slazem, u ovo je puno pametnije uloziti nego u kond ako se ima love :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest TurboTrut

kondenzator uljepsa strujno naponsku karakteristiku.. ako stavis kondenzator na vod, umanjuje se sansa da pojacalo naglo povuce veliku struju prilikom paljenja i da pri tome spali osigurac ili vod... al od njega nikakve vece koristi.. a osiguraci su jeftiniji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1