1 1
brončani

Razlozi paljenja lampice od ulja?

Recommended Posts

Jebate jel ti citas sve il samo sto ti pase.... Provjeriti uljni tlaaaak!!!! Dakle sve te rezime treba vozit s manometrom za tlak ulja... Ako je tlak ok a lampica se pali bzvz onda davac il struja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se na passatu 2002 god tdi, 96kW pali žuta lampica od ulja samo kod paljenja auta. Znači kad palim auto zablica 3-4 puta i poslije ništa sve normalno.

Razina ulja je oke.

Ne kuzim sta bi tu mogao biti uzrok.

Edited by zvonac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene na na passatu zabica 3-4 puta a kod ćaće na njegovom ne. Isti auti samo je njegov 74kW.

Kod njega normalno crvena kad se ugasi to je to, a kod mene crvena se ugasi pa zablica žuta par puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene na na passatu zabica 3-4 puta a kod ćaće na njegovom ne. Isti auti samo je njegov 74kW.

Kod njega normalno crvena kad se ugasi to je to, a kod mene crvena se ugasi pa zablica žuta par puta.

Nije to kod paljenja '' normalno'', jel ti se pali ikako u voznji ? Mene je to zezalo i u voznji se palila,stanem sa strane otvorim haubu,zatvorim i nastavim,imas tocno kraj brave haube konektor razdvoji malo to ocisti,ali ipak je to privremeno rjesenje,nakon par dana se opet pali,mikroprekidac je problem,pisano je vec na forumu o tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se kod paljenja to događa, u vožnji ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo mene opet

 

mjereno pritisak ulja stanje dobro 3 bara itd. elektricar bio elektronika uredu

ali pola elektropodizaca neradi bas kako treba (ustvari zveckaju kao u svatovima) i obe bregaste imaju lufta u kucistu.

e sad sta mislite ???

ja mislim da pocnem da pijem i pusit (mozda bolje neke droge) neznam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tri bara kad? Kako je kad je vruc... 80c ulje i tlak na leru a kak je na 2000 0/min?

 

Imah isti problem na bca motoru... mala glava... luft bregastih i naravno tlak los

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1