0
tomek2203

Potrgani suvozačev prag

Recommended Posts

Evo sada trebam vašu pomoč , danas sam skretao desno na jednom zavoju ali mic po mic i naletio na škarpu visioku 20 cm taman da mi cijeli suvozačev prag ostrugne i skine komadič lima..

 

 

dakle radi se o sljedečm . cijeli prag je ostrugan . na jednom dijelu ima rupica promjera 2 x2 cm ...

 

 

Moje pitanje glasi koliko .

 

Koliko če doč popravak ...

 

 

koja je procerdura..

 

Sliku stavim kasnije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene oko 500kn takodjer

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se radi o poravcima fus majstora(znaci gleter u ruke i sljus 2 kile kita,smirglanje i lakiranje)onda je popravak jeftin,ali ako ides to rijesiti kako bog zapovijeda,mislim da je 500kn malo,lakiranje u komori kosta cca 500kn jedan komad,a ti imas i limarskih poslova koliko ja vidim,to je moje skromno misljenje...

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako se radi o poravcima fus majstora(znaci gleter u ruke i sljus 2 kile kita,smirglanje i lakiranje)onda je popravak jeftin,ali ako ides to rijesiti kako bog zapovijeda,mislim da je 500kn malo,lakiranje u komori kosta cca 500kn jedan komad,a ti imas i limarskih poslova koliko ja vidim,to je moje skromno misljenje...

 

;)

 

 

edit:a imas ostecenja na dvije strane il ja krivo vidim???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da pitam, bi li mi netko mogao reći na koji način se popravljaju takva udubljenja na pragu? Cura također na polu ima slično oštećenje ali malo kraće i bez rupe, no čini se malo više udubljeno. To za 500 kn se ravna prag s nečim ili mora novi prag baš?

Share this post


Link to post
Share on other sites
edit:a imas ostecenja na dvije strane il ja krivo vidim???

 

 

ne samo suvozačeva strana je ... udubljena... a dobro znači cirka oko 1000 kuna bude..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samo da pitam, bi li mi netko mogao reći na koji način se popravljaju takva udubljenja na pragu? Cura također na polu ima slično oštećenje ali malo kraće i bez rupe, no čini se malo više udubljeno. To za 500 kn se ravna prag s nečim ili mora novi prag baš?

 

 

ravna se!kod mene na poslu takva oštećenja ravnamo spoterom.tak da skroz malo kita ide gore,nema nikakvog rezanja praga.a to sve ovisi od matrijala,tj debljine lima.ne isplati se mjenjati čitavi prag zbog toga.kod njega treba zavariti tu rupu i to je to...

Edited by NeniGTI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je moj limar za promjenti prag znaci odrezat ovaj i stavit drugi uzeo oko 500 kn i faranje oko 500 kn u komoori, znaci racunaj oko 1000 kn + jos koliko ces platiti prag....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne meni je prag ok .. samo je jedna rupica na njemu..... promjera 2 x 2 .. ostalo treba kitat i farbat .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj prag je vec bio kitan, na njega idfe kobit, jedno 100 eura popravak jer je metalic boja

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni se to dogodilo :angry: jedno 3Oak cm san ga ispegla. popravak me izasa 1OOE, metalik boja, i ne kuzi se da je radeno jos je napravio tu kao onu narančinu koru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

spoterom izvuci u full ravninu, formu poravnam sa metal kitom a ne ovim zutilom koje vidim na slici vec je neko radio, gore body za zastitu od udara kamena, filler i baza+lak, 500 kn, ako morate u komori lakirat takav element zalosno je jer nema smisla, al ok, komora jos 300 kn gore

 

rez se mora ispraviti i cinom bi ga povario, nikako nove fleke lima

Share this post


Link to post
Share on other sites

prag za komoru.... :blink:

 

nepotrebno ali ako imas viska $ onda te bas briga

Share this post


Link to post
Share on other sites
0