3 3
TheFog

Zbogom, Bagi!

Recommended Posts

kolega...teškoje skupiti i izreći prave riječi u ovakvim teškim trenucima :( ,želim da ti gore bude bolje, nego nama ovdje dolje, a tvojoj obitelji puno snage da nastave gdje su s tobom stali u ovozemaljskom život

 

RIP i neka te čuvaju anđeli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počivao u miru Božjem, neka ti je laka Hrvatska zemlja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče vaših pitanja glede vijenca i nekakvih novčanih priloga, ovako:

-veliki vijenac u ime svih Igorovih prijatelja iz Volkswagen kluba i lampione ću svakako organizirati. To niti nije veliki financijski iznos, a i vjerujem da će nas na sahrani biti puno, pa može svatko dati nešto malo da to pokrijemo.

-što se tiče novčanih priloga obitelji, moram iskrenoreći da ja osobno nisam nikad takvo što prakticirao (ne znači da sam protiv toga), a i nebih htio miješati novce u nešto ovakvo, pa bih radije da to preuzme netko drugi (također se može skupiti na sahrani), pa preda supruzi ili bratu

 

vidimo se u utorak u 14h na velikogoričkom groblju, dostojan ispraćaj i ruka potpore obitelji je ustvari jedino što za Igora možemo učiniti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih još samo zamolio nekoga tko zna adresu od Bagijeve obitelji (na pp) jer ako neuspijem doći da pošaljem brzojav sućuti...

hvala :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
R.I.P Bagy

 

 

NHF, ali ajde bar ovdje prepišimo barem pravi nick...jer bagy je neka druga osoba

 

RIP još jednom kolega :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3