0
Leo-st

1. vwcc meet in DU.... ---REPORT---

Recommended Posts

Ajd bit cu ja prvi,čekamo slikeeee :zder :zder

Edited by Leo-st

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospe Sinjska... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Imaš kakav report iz DU? slike? video? tekst? išta?

 

:zder :zder :zder :zder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam maloprije stigao kuci iz DU,odlicno je bilo super organizirani,lijepa povorka kroz grad 50-tak VW bili smo glavna atrakcija sve staro i mlado se okretalo za nama u čuđenju, jedva sam pobjegao i suzdrzao se da ne probam petrovu rakiju,znam da bi mi tu kraj bio,a obaveze zovu...sve u svemu odlicno hvala momcima koji su se potrudili da ovo se sve organizira....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostavio sam ih sve zive i zdrave a sta cu u jutro biti boga pitaj :vopi

Share this post


Link to post
Share on other sites

da zvali su me uz pjesmu da se nađemo na pola puta..... hmm,bit ce duga i vesela noćć

bit ce jos poziva cini mi se.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovu rakiju sam davno zapamtio i opet iznova se zajebem :)

 

ima nesto ovdje:

http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=17833

 

slike kad se malo dođe k sebi...

 

Hvala svim gostima i nadamo se da je za prvi put bilo dobro...

Susret još traje.. neki su vani, vidimo se ujutro u 10:00 do 11:00 na kafici a onda idemo organizirano na Srđ gdje će biti krafne i kofi po želji ( sve free) a sve to uz prekrasan pogled...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je vrhunski. Ja sam stari meetinga i mi ne pamtim vie na koliko sam ih bio a ovo mi je prvi VW meet i mogu rei da je organizacija, sadraj i posebno dobro drutvo bilo besprijekorno. ak sam dobio i nagradu kao najstariji uesnik to mi je s jedne strane drago a opet u meni pobudilo sjetu za mladim danima jer me podsjetilo da sam jedini s bijelom glavom pomalo odudarao od ostatka he he.

Drago mi je da sam upoznao dosta novih ljudi i lijepo se zabavio.

I jo neto, stvarno je suvino na rastanku rei - "nemojte to zamjeriti". Ljudi koji zamjeraju su sitne due. ivi i uivaj u ivotu a to zadovoljstvo podijeli s drugima i bit e sretan ovjek.

ivjeli vi meni a dundo stalker opet s vama uivao u novim meetinzima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
da sam jedini s bijelom glavom pomalo odudarao od ostatka he he.

 

Nije valjda da se Miro ofarbao???

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bio moj prvi susret sa vama ljudi.

Sad sam se uvjerio da svi ustvari postojite xD

Upoznao neke od vas, bilo mi je zadovoljstvo. I bas sam sretan :D

Zao mi je sto nisam mogao ostati do danas, ali hajde, bit ce prilike, Boze zdravlja!

 

Jedva cekam Karlovac da upoznam jos vise od ekipe.

 

Bit ce koja slikica od mene cim ih uploadam.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

ovu rakiju sam davno zapamtio i opet iznova se zajebem :)

 

ima nesto ovdje:

http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=17833

slike kad se malo dođe k sebi...

Hvala svim gostima i nadamo se da je za prvi put bilo dobro...

Susret još traje.. neki su vani, vidimo se ujutro u 10:00 do 11:00 na kafici a onda idemo organizirano na Srđ gdje će biti krafne i kofi po želji ( sve free) a sve to uz prekrasan pogled...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema se sta rec.bio,vidio,MALO popio.steta sam sam mora kidnit jutros ,ali bit ce prilika,sada sam se uvjerio da 2.0tdi moze otic doli i nazad pa cu vam navratit cesce

organizacijom sam odusevljem decki svaka cast,onakvo gostoprimstvo,ugođaj,lokacija,glazba se tesko da uskladit a vi jeste! svaka cast

fala vam na odlicnom susretu a posebno fala ninu na poklonu!! :)

imam nesto slika stavim veceras

Edited by Mexx

Share this post


Link to post
Share on other sites

...bilo je lijepo...sve 5 samo morali smo kidnuti oko 9ipo:D...stigli kuci u ponoc..i tako...sve u svemu nice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://dubrovacki.hr/clanak/38362/druzenje-na-srdu eto jos jedna galerija

 

U VRAZJU MATER :D hahahah praviti cu video i uploadat cu svoje slike ovdje, te bi molio sve koji su slikavali sa aparatima da mi posalju u pm poruku da se dogovorimo oko razmjene slika , treba ce mi dosta slika jer namjeravam napraviti video od cijelog susreta kao sto sam zadranima radio :) ................. jos se trijeznimo :DDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je.. mediji su malo zaštekali za subotu al je nedjelja odrađena vrhunski + šta je bilo hitnih intervencija na vwagenima... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mog udjela slika :) Cekam jos materijala za video ;)

8etfd.jpg

RygjO.jpg

Qz3k.jpg

MphG6.jpg

HP7xc.jpg

0FB.jpg

4FvPm.jpg

ZFM2x.jpg

ejcTB.jpg

dFTC9.jpg

vLD42.jpg

dc6GV.jpg

XxCGh.jpg

a1pmt.jpg

yL8vr.jpg

6bJ02.jpg

bBGT.jpg

RGMBp.jpg

9fsne.jpg

7sGML.jpg

b96EO.jpg

Ca8MG.jpg

d1XeV.jpg

Ob9Y2.jpg

BQTVL.jpg

IkR.jpg

HwmMy.jpg

yb8F2.jpg

WqaZQ.jpg

6rJtE.jpg

D1ZHh.jpg

0twE4.jpg

TdPMN.jpg

LxKp.jpg

 

 

Kb3Ht.jpg

Edited by Mate

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mate: u vrazju mater, cini mi se da se nesto slika ponavlja, nakon onog sinoc loma, nije ni cudo, evo i mi tek stigli doma, uglavnom, sta se moze reci na sve ovo, gospodo odradili ste vrhunski posao, i jako sam zahvalan na tome, zamjerki uopce nema i nakon onog dozivljenog nesmi ih ni biti,ekipa vrhunska, nemogu nabrojati, koji dio je bio bolji, od doceka na mostu, kruzanja po Gradu, odabir lokacije i sami program, danas odlazak na Srdj i oprostajna kavica...to je to, HVALA VAM ZA SVE!!!

Edited by toniBW

Share this post


Link to post
Share on other sites
@mate: u vrazju mater, cini mi se da se nesto slika ponavlja, nakon onog sinoc loma, nije ni cudo, evo i mi tek stigli doma, uglavnom, sta se moze reci na sve ovo, gospodo odradili ste vrhunski posao, i jako sam zahvalan na tome, zamjerki uopce nema i nakon onog dozivljenog nesmi ih ni biti,ekipa vrhunska, nemogu nabrojati, koji dio je bio bolji, od doceka na mostu, kruzanja po Gradu, odabir lokacije i sami program, danas odlazak na Srdj i oprostajna kavica...to je to, za kraj jos jednom HVALA VAM ZA SVE!!!

 

evo naglasio sam tvoje rijeci :DD

hahahaha ne bi ja ni skontao da se ponavljaju :)

Edited by Mate

Share this post


Link to post
Share on other sites
0