1 1
Guest Blade

Malo muzike

Recommended Posts

Guest Blade

Evo danas kupljen woofer sony 900W i pojacalo jbl 900W sad jos spojit pa da cujemo kako to udara :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ??ta svi pljuju po tom sonyu-pa nije tako lo??!!! :-)

 

Ne pa nije los nego je smece :lol2:lol2:lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne pa nije los nego je smece :lol2:lol2:lol2:lol2

 

zasto je smece?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za zvučnike njihove ali radio im je ok- tj cd mp3 playeri.. :-))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne znam za zvučnike njihove ali radio im je ok- tj cd mp3 playeri.. :-))

 

Ajde poslusaj malo neku pjesmu sa tog radia i onda na tom istom sistemu sa nekog pioneera ili alpinea pa ces viditi zasto je smece, ja imam sony radio i jedva cekam da skupim pare da ga se rijesim :lol2:lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i sony nakon godinu dana, cd-i ??tekaju, ne prihvaća ih i sve, sada imam pioneer i sve super, a sony pajki ispod kreveta

 

za ove druge komponente ne znam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest TurboTrut

meni je sony u autu vec 9 godina i sve pet.. cak i cd changer jos uvijek radi a stalno neko drk.. po njemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Sony CDX-MP40 rikno nakon godinu i par mjeseci, poćeli preskakat CD-i. Lik u servisu reko da se ne isplati popravljat i 1400 kn ode by by. Sad je opet Sonj u autu, ali samo zato jer je povoljno uletio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
e danas stigao novi radio za auto

 

Ovo je preheben HU, svaka cast :) kolko si ga platio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak je i kod nas u BJ. cijena za JVC-a 2500kn kolega ga ima i jako jako dobar!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
a i sony nakon godinu dana, cd-i ??tekaju, ne prihvaća ih i sve, sada imam pioneer i sve super, a sony pajki ispod kreveta

 

za ove druge komponente ne znam

 

 

CDi ??tekaju i ne prihvača sve zato ??to sony ima preosjetljive lasere. Ako to zna?? rastaviti, očisti mu laser i 2 mjeseca će ti čitati cdove bez ??tekanja. Onda će?? morat ponovit postupak;))

Share this post


Link to post
Share on other sites
a i sony nakon godinu dana, cd-i ??tekaju, ne prihvaća ih i sve, sada imam pioneer i sve super, a sony pajki ispod kreveta

 

za ove druge komponente ne znam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Blade

E sad zanimam me koliko bih mogao dobit za rcd 200 radio/mp3 original iz vw pola?

Ako netko zna?

Radio izgleda ovako

post-1720-1177264544.jpg

Edited by Blade

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da ti je svaka kuna dobro do??la jer te originalne malo tko zeli.

 

Ja sam AEG mp3/WMA/USB player prodao za 300 kn

Poznanik prodao Panasonic CD player za 200 kn

Prijatelj kupio Pionner mp3 za 350 kn

 

...sve s garancijom i staro par mjeseci, eto tako da si usporeditis cijene ako ti to i??ta znaći

Share this post


Link to post
Share on other sites
meni je sony u autu vec 9 godina i sve pet.. cak i cd changer jos uvijek radi a stalno neko drk.. po njemu

 

onda su još imali kvalitetu al s ovima ( mlađi od 3-4 godine)... Made in china .... moš igrat nogomet

Share this post


Link to post
Share on other sites

SONY sucks, ja sam ih mjenjo svakih 6mj. jer se u jedinki golfu to jako brzo razjebe, srecom kwart pun klinaca kaj su htjeli kupovat polovne tak da sam uvijek imo novi sony u autu za nekih 200kn vise...

Sad vrtim pionira i zvuk je daleko bolji i kristalniji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam pioneer deh 1300,star 7 godina i puno,puno se vrti,nikad nista,cita sve kaj stavis u njega,nikad ne blokira,svaka pohvala,a prije njega imo 2 sonya i banana

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene je sony koji ima pun q i 800 opcija, ulaza izlaza i svakakvih čuda...sve suuper radi samo ??to me hebe to s laserom i to preskakanje cd-a...planiram ga se rije??iti ali trenutno ne...nema se financija za novi...jo??...btw, prihvaćam savjete ??to se tiče HU-a...treba mi jedan koji ima odvojeni izlaz za sub i aux in(ili sa usb čitačom)...ne??to iz kenwood/pioneer palete

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1