0
dario TDI

Golf 2.0 tdi sportline

Recommended Posts

evo, konačno da i ja predstavim vozilo.

radi se o 2.0 tdi sportline golfu 140 hp/103 kw

došao je po povoljnoj cijeni

od opreme ima climatronik, electro podizače stakala, profilirana sjedala, senzor za kišu, samozatamnjivanje retrovizora kabine, asr, standardna muzika

došao je na čeličanama 16 cola sam zmskim gumama ( novim :palacg )

 

evo slike kako je to izgledalo ( nemam stare slike al će poslužiti)

post-27422-1337588775.jpg

Edited by dario TDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

nakon toga je promijenjen ovjes, tj. spustili smo ga 2 cm. cisto radi reda.

nabavljen prednji, zadnji gti branik. te pragovi.

nabavljene OEM gti felge 18 cola s novim 225/40 18 bridgestone gumama.

nisam ništa slikao tokom radova al imam jednu kad je sve bilo gotovo

post-27422-1337589018.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

tokom zime sam primjetio da mi je počeo gubti rashladnu tekućinu pa sam otišao majstoru. i jbg., boljka 2.0 tdi motora s 16 v . pukla glava

nakon tjedan dana čekanja i uloženih 6500 kuna auto je bio opet na cesti.

od tada se nije ništa pretjerano radilo do ovih dana. nabavljene crvene gti oznake za prednju masku i gepek.

nabavljene k&w gewinde.., posebna hvala frendu Mladenu koji mi ih je dao za simboličnu cijenu.

 

počettkom mjeseca u planu komplet ispušni sustav od grane napraviti od inoxa. skidanje svih lonaca i katalizatora, samo ravna cijev vanka tak da mi auto lepo puše.

stavljanje gewindi i spuštanje auta.

slike će biti kako će se radovi odvijati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam dugo ništa pisao o radovima na autu..., kroz sezonu stavio gewinde, spustio kolko ide i promijenio nekoliko setova felgi... al nikako da dobim ono kaj hoću.

ovih dana nabavio zadnji nastavak branika od r32 modela, prednji branik od jette, masku bez znaka chrom, chrom lasjnu zadnje haube, hauben bra, chrom poklopce retrovizora i još par sitnica.... slike će bit kad posložim sve na auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0