1 1
vwgolf3

Osijek napada u Karlovac

Recommended Posts

Ja oko pol 7 krecem iz Osijeka, zavisi koliko se zadrzimo ako se budemo cekali, oko 9, pol 10 u Zagrebu...

 

Ja krecem oko 6-6:30 iz Vk. Pravac Zupanja i autoput.

Mladene javi se na 0996894628 da se nadjemo negdje na kavi usput.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja oko pol 7 krecem iz Osijeka, zavisi koliko se zadrzimo ako se budemo cekali, oko 9, pol 10 u Zagrebu...

 

 

Ja krecem oko 6-6:30 iz Vk. Pravac Zupanja i autoput.

Mladene javi se na 0996894628 da se nadjemo negdje na kavi usput.

 

Znači mi bi se još i uspjeli pohvatat do Zg,sad tek kontam da su vremena tu negdje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno!

Na kojem se onda odmoristu vidimo da neidemo svi zasebno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

07:30hrs.. lokacija: Odmoriste Stari Hrastovi.. Cekam ove dizele iz Osijeka :-)) hahahhahh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav ekipa.

eto mi slavonci se malo dogovaramo...

ima jos 40ak dana do tad ali proleti to.

tko planira ici za ka ove godine, tko se planira prikljuciti koloni...?

 

1. Mladen (krecem iz osijeka oko pola 6 - 6 ujutro autoputom)

2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Mladen

2.Srki

3.

4.

5.

 

Evo pa nastavite popis, ide se u subotu ujutro. Ruta je autoput Os-Zg-Ka, ako netko zeli s nama neka se javi, mozemo se uvijek skupiti na autoputu sa ostalim djelovima :) sto veca kolona to bolje. Ima nas jos u pregovorima pa cemo vidjeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Mladen

2.Srki

3.Ivan

4.

5.

 

Evo pa nastavite popis, ide se u subotu ujutro. Ruta je autoput Os-Zg-Ka, ako netko zeli s nama neka se javi, mozemo se uvijek skupiti na autoputu sa ostalim djelovima :) sto veca kolona to bolje. Ima nas jos u pregovorima pa cemo vidjeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec trojica na popisu? jos mrki kad se dopise sa 100% premasujemo godisnji prosjek! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Mladen
2.Srki
3.Ivan
4.RAZZOR
5.

Evo pa nastavite popis, ide se u subotu ujutro. Ruta je autoput Os-Zg-Ka, ako netko zeli s nama neka se javi, mozemo se uvijek skupiti na autoputu sa ostalim djelovima :) sto veca kolona to bolje. Ima nas jos u pregovorima pa cemo vidjeti

 

Razzor note: Eo srki mi naredio da se dopisem iako se ne slazem s ovom autoputnom filozofijom putovanja. Ovo mi je treca godina za redom. Samo jedna mala obavjest.
Ja ko i svake godine idem u petak ujutro ili oko podne lagano lokalnim cestama. usput moram za pz tako da ce ruta biti: BM-NA-PZ-PAKRAC-KT-ZG-KA (preko bijelih stijena) ako se ko zeli pridruzit slobodno.

@zagrebcani: Nadam se opet okupljanju na jankomiru pa grupno dalje.

Edited by RAZZOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Mladen

2.Srki

3.Ivan

4.RAZZOR

5.Knedla

6.

Edited by Knedla031

Share this post


Link to post
Share on other sites

poz svima,evo samo da pitam dali itko od vas ide starom cestom? znači našice-slatina-zg?
nas 4-5 iz Donje Motičine( 5km od našica) planira ić sa 2 auta,pošto idemo prvi put pa ako netko ide da idemo za njim?hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide razzor u petak, mi ostali idemo u subotu ujutro. Idemo autocestom jer put starom cestom traje predugo s nasim autima. Mozete s nama autoputom laganini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mi planiramo u petak oko pola noči krenit ako auti budu spremni..i mi imamo jednoga sa takvim problemom :D
vi idete odmah od OS autoputom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da od os odmah, bolje vam onda subota ujutro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo pricam sa kolegom o tome i slaze se da dodemo do osijeka pa s vama u koloni :D

Jedini problem je sto imamo 20-tak dana do toga a auto stoji rasture bez trapova i motora

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro sta je to za vas :D

Mozete i u brod, kako hocete

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo nakon 5 godina uzastopnog pohađanja svete mise u karlovcu...moram obznaniti javno da necu prisutvovati ove godine...no eto cugnite koju za mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Mladen

2.Srki

3.Ivan

4.RAZZOR

5.Knedla

6. Šop 90% :D

7.

8.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjebo sam sve pare ali stara dobija penziju 10-og pa će pogurat svoje milo djete do plaje

1. Mladen

2.Srki
3.Ivan
4.RAZZOR
5.Knedla
6. Šop 90%
7.Mrki
8.

Edited by mrki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista jos u petak navecer se dopisem ili ne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1