4 4
MOTA BOY

X VWTS- Report!

Recommended Posts

e da ,skroz zaboravio trojanca :wub: svaka cast ,auto je vrh

a kod enesa ,ja se nemogu slozit da je tapetar bas dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ukratko

 

'svi ga volimo primit'

:rotfl:rotfl

Nije peder onaj koji daje nego onaj koji prima... nemoj generalizirat stvari...govori u svoje ime kao sto je vec netko napisao :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
smijeh

 

kakvo ukidanje pehara?

 

 

pa ljudi slažu aute i očekuju nagradu za trud,i lijepo je biti nagrađen za trud

neki se ne slažu s tim,ali očito ima ljudi kojima pehar nešto znači

 

svi vi koji ne želite primati pehare i kojima su nepotrebni lijepo kad ulazite na vwts pri uplati/ulazu naglasite 'ne želim se natjecati/biti ocjenjivan' i suci kada budu ocjenjivali aute vaš auto če zaobiči i nečete konkurirati za pehar

 

tako lijepo prepustite mjesto onima koji pehar žele osvojiti

 

 

i svi sretni i zadovoljni

 

 

ne može bit jednostavnije

 

nitko od 'osvajača pehara' nije rekao 'ne želim pehar',svi ste došli na binu(koliko nas je ostalo),preuzeli pehar i sad vam negdje skuplja prašinu,nitko ga nije bacio u kontejner i rekao 'meni to ne treba'

 

 

ukratko

 

'svi ga volimo primit'

 

 

Potpis totalni... Mislim da je svima to jedan jako lijep trenutak, kada se nesto u sto si ulozio hrpu truda, novaca vremena i ljubavi nagradi makar sa jednim malim peharom iz karlovca... Moze tko god hoce sta pisat ali meni je to jako lijep osijecaj... S druge strane, naravno ne smije se opet ovaj dogadaj svest na brutalno prepucavanje i borbu za pehare...

I takode se slazem da je bijela mk3 trebala po bilo kojem kriteriju dobit 1 od prva 3 mjesta...nhf! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvalnice za sve sudionike i mali (ali stvarno mali) pehar za prvo mjesto i bila bi mirna Bosna.

Edited by Peki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zahvalnice za sve sudionike i mali (ali stvarno mali) pehar za prvo mjesto i bila bi mirna Bosna.

 

Ne, ja se slažem s rokom..sve nek ostane kak je i do sad bilo..svatko želi biti nagrađen za svoj trud, ja osobno svojim autom nisam nikako mogao konkurirati za pehar i stoga se nisam prijavio na style..da bi volio biti nagrađen za svoj trud - naravno da bi, tko nebi? zato ne treba polemike, neka sve ostane kak je bilo..

 

Tu nije stvar objektivnosti kod odabira top3 auta, tu je stvar subjektivnosti sudaca..svatko ima svoj ukus, stoga neki auto koji je HEBEN nije među prva 3, ali šta je tu je.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Potpis totalni... Mislim da je svima to jedan jako lijep trenutak, kada se nesto u sto si ulozio hrpu truda, novaca vremena i ljubavi nagradi makar sa jednim malim peharom iz karlovca... Moze tko god hoce sta pisat ali meni je to jako lijep osijecaj... S druge strane, naravno ne smije se opet ovaj dogadaj svest na brutalno prepucavanje i borbu za pehare...

I takode se slazem da je bijela mk3 trebala po bilo kojem kriteriju dobit 1 od prva 3 mjesta...nhf! :palacg

 

Šta se to točno ocijenjiva? Po meni enesov golf je odličan ali Divićev i Trojanov su daleko ljepše i urednije složeni! VR iz Čk je također brutalno auto ali izvana, unutrašnjost je totalna šteta :( a ali Enesov je daleko iznad (bez uvrede) ovog BJ tabla koji je na trećem mjestu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Šta se to točno ocijenjiva? Po meni enesov golf je odličan ali Divićev i Trojanov su daleko ljepše i urednije složeni! VR iz Čk je također brutalno auto ali izvana, unutrašnjost je totalna šteta :( a ali Enesov je daleko iznad (bez uvrede) ovog BJ tabla koji je na trećem mjestu!

 

Nemojte me krivo shvatit ne komentiram ovo jer je ta trojka iz BJ neg ovako

 

na moje pitanje zašto je Bijeli Audi A4 Cz tablice osvojio BEST OFF SHOW a izgleda skoro serijala

 

Orginal S4 branici, Orginal polriane felge, Orginal unutrasnjost ,

stavljene kočnice na auto, spušten je, i ima airbrush ?

 

to je BEST oF Show ?

 

Auto mi se sviđa i Pojava je to nisam reko ali po čemu je BEST ?

 

takvih Auta je 20 bilo tamo slozeno e sad zašto baš audi taj hmmm možda jer je skoro pa najskupji auto ili neznam

 

Istvar stvar sa eto trojkom zasto enes nije dobio ?

trojku sam vidio u Bih u gradišci i stvarno je pojava ali eto očito, kak sam ja dobio odgovor

 

"manje je bolje "

 

 

I da DARIO samo da znas one fore u PETAK sam se strgo a dodes NE otečen i onda se pokupiš doma

a kao svaki put se strgaš a NITKO to NE vidi mislim onoooooooo HALOOOOOOOOOO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg..svi imamo neko svoje razmisljanje i mislim da nema sanse da se podjele pehari za odredjene aute i da se svi sloze s tim...znate i sami da se sva misljenja razilaze pa tako i u automobilima...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jbg..svi imamo neko svoje razmisljanje i mislim da nema sanse da se podjele pehari za odredjene aute i da se svi sloze s tim...znate i sami da se sva misljenja razilaze pa tako i u automobilima...

 

 

A uvijek se nađe netko kome nije po volji kao i ove godine...

 

Neznam šta bi trebali reć svi koji su sa Golf 1 došli pa bilo ih je 30 valjda a samo 3 pehara a svi redom složeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodi u cetvrtak na otrov pijemo od 1-5 buđenje u 9 :) pa da vidis ,posto sam imun na alkohol :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preglupo je sto svake godine report mora usrati prepirka oko pehara...

Dogodine treba dati nekoj curi koja nema pojma o vagenima da izabere najljepse auto i bog zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
dodi u cetvrtak na otrov pijemo od 1-5 buđenje u 9 :) pa da vidis ,posto sam imun na alkohol :(

 

A budem ja došo da ja to vidim ali ne ovaj čet još se lječim doma ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petre, nemoj, ti nisi imun na alkohol :lol2

 

neki decko ti turira tvoj auto, a ti spavaš iza auta na nekoj deki kao da si umro :lol2

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites

hihihihi ,nakon tretmana bit ce imun na sve vrste alkohola :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Petre, nemoj, ti nisi imun na alkohol :lol2

 

neki decko ti turira tvoj auto, a ti spavaš iza auta na nekoj deki kao da si umro :lol2

 

a takoooooo

a meni niej bilo jasno kak sam potrosio 200kn goriva a samo 85km ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a takoooooo

a meni niej bilo jasno kak sam potrosio 200kn goriva a samo 85km ;)

 

 

Opet si se SRAVNAO sa zemljom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je 80-90 posto auta na show-u za neku nagradu....ali nemogu ih svi dobiti, to je tak jasno, nije ni žiri-u lako, netreba od muhe raditi slona, vidim da su ove godine pobrali nagrade neki koji su prošle godine bili ponajviše uvrijeđeni, tak da, ima nade, next year :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa da izgledam ko mexx :wub:

mozes bit ko on al samo nemoj ic lec na krov od auta :bleh :bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ti je od Mire (iz Subotice) polo a mene se pretpostavljam isto sjećaš :rotfl

 

Baš mi se čovjek danas javio da je sretno stigao.

 

btw pitala je ona plava konobarica kad ćeš opet doći jer si joj se jako svidio. Ali ne ona plava frčkava Mirela s placa već ona druga malo starija gdje je kafić baš ambijentalno bio uređen i gdje smo zamalo bili sjeli :rotfl

 

kako se nebi sjecao :) jebeno smo se prosetali cijelim gradom, sreli Mirelu, popili kavu, mene ubola osa, a nebi se ni sjetio tog "ambijentalnog" kafica da ga nisi spomenuo :lol2

 

trebao sam ostati ubit oko par sati i pricekati mirelu s frendicama, al jbg ... drugi put :D

 

al stvarno ste me ti i miro nasmijali do suza ... kad opet pijemo ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je zao ko psu kaj zbog jebenog eura i posla nisam mogao doci, ali bi se zelio osvrnut na komentare vezane uz pehare...

 

meni je jedino drago da je OVAJ VW meet zadrzao stari koncept nagradivanja i pehara, tj. da se ne dolazi ne evente di ima 65 pehara za podijeliti na 30 sudionika natjecanja. i na ovakvim eventima se uistinu vidi tko je i zasto dobio pehar, a ne kao u zadnje vrijeme kada se dosta pojaviti na natjecanju u stylu i dobiti nagradu za npr: 3 mjesto za najnizi auto u klasi ili najbolje pretapaciran volan itd...

 

samo tako nastavite pa da mogu sljedece godine i ja svog tutaca ponosno izloziti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako dozvolite...iskreno mi je zao nekih decki kojima pehar nije zavrsio u rukama jer imaju divne aute i ocito je puno ulozeno u njih, ali nebih rekao da ih je itko nepravedni izgurao sa ta prva 3 mjesta, nego je ovo samo pokazatelj koliko nam je kvaliteta vw scene narasla, a pogotovo ako uzmemo obzir bijedne uvjete u kojima zivimo, zato svi budite ponosni, jer svima vama stizu rijeci hvale iz europske VW kreme - to vam je najvrijednija nagrada!

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako dozvolite...iskreno mi je zao nekih decki kojima pehar nije zavrsio u rukama jer imaju divne aute i ocito je puno ulozeno u njih, ali nebih rekao da ih je itko nepravedni izgurao sa ta prva 3 mjesta, nego je ovo samo pokazatelj koliko nam je kvaliteta vw scene narasla, a pogotovo ako uzmemo obzir bijene uvjete u kojima zivimo, zato svi budite ponosni, jer svima vama stizu rijeci hvale iz europske VW kreme - to vam je najvrijednija nagrada!

 

ovo mi je 5eta godina za redom kak dolazim na VW , možda nije bilo najviše auta

 

ALI najveći postotak auta je Tak jebeno složen, sve OEM, sve u koncernu, neznam stvarno nema vise neki selo tjuninga i slično

 

 

Ekipa koja ode na worthesee tjedan ranije pa sjedi ispred Shell i gleda aute kak prolaze e točno tak je bilo u KA,

 

 

Mislim da iduću godinu će doć puno više stranaca pogledat KAK SE KOD NAS SLAŽU AUTI a ne da mi GLEDAMO kak oni slažu

 

 

Malo bezobrazno će ovo zvučat ali ako netko hoće pehare nek ide na ona tjuning stajlning natjecanjima

po city centru, maluu ovom onom , baumaxu, ali onda mi nemojte plakat ako vas neki plastik fantastik izgura i vi ne dobijete ništa ;)))))))))))))))))))))))

 

50 cent O&O

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozes bit ko on al samo nemoj ic lec na krov od auta :bleh :bleh

prefleksibilan je :rotfl :rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4