0
Ivo_022

RCD 200

Recommended Posts

da li moze iz novog pola 9n3 radio RCD 200 se stavit bez problema umjesto Alphe u 6n2 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Blade

jel ti kazic koji ti je sad u autu velik ko i ovaj rcd 200 ili je kao obican neki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel imas mjesto ispod ili iznad svog radija da moze stati jos jedan, ako imas onda ti ovaj stane

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ima mjesta , ide on unutra, al me zanima dal se da pristekat il sta vec unutra treba da bi to sve funkcioniralo kak treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Blade

ako imas mjesta ustekaj pa ces vidjet jel radi! Imam ti ja rcd 200 pa ako si iz zg-a dođi pa cemo ustekat i vidit jel radi

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako imas mjesta ustekaj pa ces vidjet jel radi! Imam ti ja rcd 200 pa ako si iz zg-a dođi pa cemo ustekat i vidit jel radi

 

ima mjesta za navigaciju , ak ima za nju onda ima i za RCD 200, jednakih su dimenzija.

iz siska sam al lako se ja zaletim do zg. :) zato sam i pitao jel ide , da uzmem od tebe taj RCD200 :D

taj tvoj je mp3, jel samo taj format svira ili i wav ? neznam kak se vadi van ovaj originalni radio , nisam nikad probavao , kak si ti svoj iscupao?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Blade

ma odemo tu kod mene kod deckiju platis im pivu i scupaju ga van! prima sve mp3 formate bar koliko ja znam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim vas aj mi recite kako se vadi tvornicka alpha iz 6n2 :(

vec sam popizdio nikako da ga izvadim, a strah me da nest ne strgam.

sarafciger ? neki poseban kljuc? radio se klima unutra ima lufta ali se neda van . :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bog,imam isti auto,imao isti problem al vi??e ne.Nemoj ga čupat ??arafcigerom već taj ??arafciger iskoristi da isčupa?? krajnji lijevi i desni gumb ispod kojih su rupe...(oni gumbi koji su fiksni tj.nisu uopće gumbi)

U te rupe mora?? ugurat ne??to debljine pletaće igle jer to ti je jedina veličina koja ide unutra....Mo??e i mali ??arafciger okrugli i uguraj dok ide a onda probaj vadit kazić van.Ako ne ide nisi pogodio zakačke i treba?? jo?? osim uguravanja probat gurat ??arafciger u lijevo na desnoj rupi i u desno na lijevoj rupi..I on ti samo isklizne van i lagano ga izvuče??.. :bravo

Nema tu nikakve sile jer ti inače puca plastika unutra pa neće?? stavit nikakav kazić ili će ti izgledat armatura ??ugavo...Oboru??aj se strpljenjem kad bude?? to radio i daj si vremena...Ja sam to vadio prvi put i trebalo mi je dok sam ga izvadio i stavio drugog sigurno sat vremena...Nadam se da poma??e..Pozdrav.. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bog,imam isti auto,imao isti problem al više ne.Nemoj ga čupat šarafcigerom već taj šarafciger iskoristi da isčupaš krajnji lijevi i desni gumb ispod kojih su rupe...(oni gumbi koji su fiksni tj.nisu uopće gumbi)

U te rupe moraš ugurat nešto debljine pletaće igle jer to ti je jedina veličina koja ide unutra....Može i mali šarafciger okrugli i uguraj dok ide a onda probaj vadit kazić van.Ako ne ide nisi pogodio zakačke i trebaš još osim uguravanja probat gurat šarafciger u lijevo na desnoj rupi i u desno na lijevoj rupi..I on ti samo isklizne van i lagano ga izvučeš.. :bravo

Nema tu nikakve sile jer ti inače puca plastika unutra pa nećeš stavit nikakav kazić ili će ti izgledat armatura šugavo...Oboružaj se strpljenjem kad budeš to radio i daj si vremena...Ja sam to vadio prvi put i trebalo mi je dok sam ga izvadio i stavio drugog sigurno sat vremena...Nadam se da pomaže..Pozdrav.. :zivio

 

tnx, Roki :zivio ti meni , na ta dva gumba sam i ciljao ali me bilo strah ih cupat da ne napravim shit.

evo na netu nasao sad .... i kao original kljucevi za to .... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
0