0
smoki

Pretvrde gewinde

Recommended Posts

Evo nisam očekivao da će me to ikada zasmetati ali ipak je..pred nekoliko mjeseci sam uzeo TuningArt gewinde i otkad sam ih stavio auto je BETON, znači tvrd-tvrd..Kao primjer, desna poluosovina mi je 2mm od šasije, i kad idem do KA nekih 25km, poluosovina mi zastruže svega par puta, znači da u 25km gewinda par puta napravi hod veći od 2mm.. :rolleyes:

 

U zadnje vrijeme me to baš jako živcira, sve plastike po autu drobe i čuje se onak lijep TTTRRRRŠŠŠŠ kad pogodim u rupu.. :palacd

 

Pred neko vrijeme sam prednji kraj namotao 4cm navoja i na zadnjem kraju 2cm navoja, naprijed se auto digo 5mm a iza ništa :rolleyes: ..mrrrrviiiicu je udobniji ali sad i dalje ne znam da li se ja cijelo vrijeme vozim na odbojnim gumama ili šta? Šta mi je činiti?

 

edit: auto mi je i na zadnjem navoju previsok tak da ga ne mislim dizati

Edited by smoki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pocetak mozes skratiti par cm bump stopere (uvijek ih mozes vratiti nazad), ukoliko to nije to, ona ide ona malo zesca kemija-mijenjanje ulozaka amortizera.

Mozes promijeniti vrstu ulja u njima tako da staviš ulje određene gradacije koje ti paše, a nadjes ga u moto shopu-ulje za vilice. Vecina tih gewindi je pretvrda jer imaju plinske amortizere i pretvrde opruge, s uljnim amorizerima su osjetno udobnije i mekše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te gewinde su zadnje smeče i tu nema pomoći.

 

Imao sam ih na Corradu i skoro zamrzio auto rad tog nabijanja.

 

Ne vjerujem da si na odbojnim gumama , jedino je moguće na zadnjem kraju,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jasno mi je da su smeće ali morale bi biti bar mrvicu udobnije.. :rolleyes:

 

Jer pazi, auto naprijed "dignem" za 4cm na gewindi a prednji kraj se digne svega 5mm, znači da je opruga bila skroz mekana i na odbojniku, a ja sam ju sad malo napeo..pretpostavljam da ga dignem za 3-4cm da bi bio udobniji ali kažem, niti mi se da toliko šarafat niti želim dignut auto, znači probao bih sa odbojnicima..

 

A mijenjat uloške na novim gewindama mi je malo blesavo, znam da su mejd in čina al u suštini je to amortizer koji bi morao bar malo amortizirati.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, jer zaista mi nije jasno da se nitko nije potužio na to da mu nabija most o samu šasiju.

 

Mislim da ti je problem u tome što si previše otpustio gewinde i sada imaju preveliki hod. Jedino što te može spasiti je dizanje auta ;)

 

Koliko ti je ostalo cm navoja naprijed i odozada?

 

Meni ti je npr. naprijed ostalo još 8cm i s prednjim krajem sam prezadovoljan, ali zadnji je bio na 5cm i bio je prekrut te je nabijao. Te sam mislio da ću spuštanjem dobiti mekoću, ostavio 3.5cm navoja i nije pomoglo.

 

Tako da ću sad podići zadnji kraj na bar 6cm navoja, pa koliko god da bude u zraku. I probati naći neku vreću od 100kg da momak sjedne :D

Edited by Spidey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam tuningart gewinde i isto mi je nabijalo, stvar je bila u odbojnim gumama, previše sam ga spustio i auto je sjedio na njima i napred i odozada, malo sam skratio odbojne gume, malo ga digao i sad je u redu. I da, na prednjim odbojnim gumama se vidjeli da su cjelo vrijeme bile stisnute, tj da je auto ležao na njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da ću onda morat ić na 15" pa ga dignut malo da sjedne kak treba..

 

Desna poluosovina mi se tokari po šasiji, već je poprilično sastrugana :lol2 a iza mi most ne lupa po šasiji nego ponekad trkne po rezervoaru ali niš strašno..

 

edit: spidey prema gore imam još puno navoja, a prema dolje možda 5cm naprijed i 3-4cm iza

Edited by smoki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimalo me je prema dolje, znači navoj koji ostaje za spuštanje auta :)

 

Ok, onda moj zadnji kraj ide gore :D

Edited by Spidey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ne gine mi rastavljanje i kraćenje odbojnih guma..koliko da skratim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sad podigao auto i ostavio 6cm navoja za spuštanje i sada poskakuje, tako da je još gore :angry:

 

Pitanje je koliko se tu zapravo udobnosti da izvući.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oko cega se ti brines, pa uzmes curu pokazes joj malo italiju i uzmes na otpadu skoro nove kw var3 za kakvih 50-70€ i nemas nikakvih problema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znači ne gine mi rastavljanje i kraćenje odbojnih guma..koliko da skratim?

 

na pola srezi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma oko cega se ti brines, pa uzmes curu pokazes joj malo italiju i uzmes na otpadu skoro nove kw var3 za kakvih 50-70€ i nemas nikakvih problema ;)

 

 

ovo si zaboravio jos po jednu nulu na kraju brojeva ? :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovo si zaboravio jos po jednu nulu na kraju brojeva ? :lol2

Nisam nisam jos sam i pretjerao sa ciframa, zna smoki o cemu ja pricam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nisam nisam jos sam i pretjerao sa ciframa, zna smoki o cemu ja pricam ;)

 

 

mozes onda meni otici po jedne za golfa 1, dobijes 300 eura od mene za kw var3

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozes onda meni otici po jedne za golfa 1, dobijes 300 eura od mene za kw var3

A gle ja to nemogu, neznam ja takva mjesta, al smoki ti to zna pa njega pitaj malo... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je smoki nabavlja KW za 50e. Svi njemu sad PM šaljite...

Možete ga i na mobitel zazvat... :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već me netko danas zvao s nepoznatog broja.. :rotfl

 

Neznam za gewinde ali dok sam išao u italiju sam gledao na jednom otpadu 3 corrada jedan na drugom, audi rs4 u žici, duje g60 po nekoliko komada, nažalost tada nisam znao da bi neke stvari dobro došle ali eto..da sam samo skidao g60 rubnjake eto biznisa.. :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio na ovu temu pa da se malo nadovežem ak nekom mogu pomoći..

 

Prednje odbojne gume su bile zdrepane, znači da je cijelo vrijeme voženo na njima a zadnje su bile nagnječene malo, skratio sam i prednje i zadnje za 3cm i sad je iza tak-tak, naprijed je auto pao za 1.5cm (iks de) i kad pogodim rupu pošteno strese, dakle jedino potencijalno riješenje bi bilo dignut auto, i to odbijam uradit.. :palacg

 

Na desnom kraju mi je poluosovina ribala po onom zubu na šasiji pa sam zub odrezao, i napravio luk lagani na tom dijelu šasije, ali budući da je prednji kraj pao nakon kraćenja odbojnih guma, opet struže.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hhhhhh,bas ubija,

 

E a seleni kakvi su ti?

 

To zna Grozno lupiti preko rupe kad su oni u kurcu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

skratit stup amortizera i stabiljku tak da dobijes veci hod u toj najnizoj tocki... iste probleme s cabriom sam imao

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hhhhhh,bas ubija,

 

E a seleni kakvi su ti?

 

To zna Grozno lupiti preko rupe kad su oni u kurcu..

 

 

Ma seleni kad odu onda ima lufta dosta, meni nema lufta ali nabije, vrlo vjerojatno svijeća amortizera u donju mrtvu dočku zakuca..

 

@kiki - to sam mislio napravit čim sam ih kupio ali mi se tokar boji upuštati u takve pothvate..

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol... pa nije to neka nauka (gledao sam to ekipu kak radi iz Matulja šta repariraju gewinde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam da nije nauka, imam doma tokarski stroj samo nemam dovoljno velik prihvat, odnosno ne mogu gurnut svijeću kroz steznu glavu da bi mogao odraditi..

Share this post


Link to post
Share on other sites
0