0
TROJKA

Q:Nešto mi izvlači snagu akumulatora?

Recommended Posts

ekiipa ovako..

 

-nesto mi izvlaci aku.i auto dugo vergla kad ga palim...

 

..provjeravali ove stvari i nije kvaka u njima:

 

-radio

-zadnja brava gepeka

-sirena

-maglenke

-zmigavci

-rasvjeta

_sve zice su ok nikakva sranja se ne vide

 

 

wtf...

 

n a kompu nikakv greske nema

Share this post


Link to post
Share on other sites
možda je i on rekao svoje ?! :rolleyes:

 

 

provjeri dal ti opce puni

 

alternator ga puni a i preko onog neceg(neki mali uredaj)kaze da je ok...

 

 

ali kad ga spji na aku pokaze 0.90 nesto,a skinuta klema..

 

a kad spajam klemu ono iskrice baca...

 

znaci nesto ga izvlači

Share this post


Link to post
Share on other sites
ekiipa ovako..

 

-nesto mi izvlaci aku.i auto dugo vergla kad ga palim...

 

..provjeravali ove stvari i nije kvaka u njima:

 

-radio

-zadnja brava gepeka

-sirena

-maglenke

-zmigavci

-rasvjeta

_sve zice su ok nikakva sranja se ne vide

 

 

wtf...

 

n a kompu nikakv greske nema

A morat ćeš uzet multimetar i mjerit koliko ti vuče ampera u mirovanju..Ne bi trebala biti MAX potrošnja veća od 75mA (0,075A).

A onda netko treba čupat osigurače dok ne skužiš što ti vuče struju.

Dakle ti multimetar u ruku,otpojiš + sa kleme i staviš jedan pipac multimetra na njega a drugi na + na bateriji .Ono što ti pokaže ti je potrošnja.Pogledaj prvo centralno-daljinsko da ti ne radi problem ako je naknadno stavljano.Izmjeri potrošnju kad je zaključan i kad je otključan,a onda otpoji njegov osigurač ili napajanje i vidi potrošnju.Pa nam javi tu..

Tako sam ja skužio da me relej od alarma hebe(pogrešno spojen na stalni +) i tako papa struju..Dok nisam uzeo multimetar i mjerio nema šanse skužit.

Čak sam aku reklamirao misleći da je on kriv..

Punjenje Alternatora bi trebalo biti oko 14,4V i to je to što možeš izmjerit običnim multimetrom.Ovi u dućanima od aku-a imaju jače instrumente koji mogu izmjerit i amperažu alt-a.

U svakom slučaju sistem sam svoj majstor ti je najsigurniji.Pogotovo ako nije dosad bilo problema vrati se unazad i razmišljaj što si zadnje radio na autu i ima veze sa strujom i kreni od toga..Ali bez multimetra ništa od posla..

E da,ja sam svoj relej skužio osim po potrošnji i po tome što je bio topao i kad je auto bio bez kontakta.Dakle papao je struju..

 

A iskrice mora uvijek baciti to je normalno ako imaš potrošače u autu..Neznam što imaš sve naknadno ubačeno od opreme,muzike itd???

Edited by Roki

Share this post


Link to post
Share on other sites
A morat ćeš uzet multimetar i mjerit koliko ti vuče ampera u mirovanju..Ne bi trebala biti MAX potrošnja veća od 75mA (0,075A).

A onda netko treba čupat osigurače dok ne skužiš što ti vuče struju.

Dakle ti multimetar u ruku,otpojiš + sa kleme i staviš jedan pipac multimetra na njega a drugi na - .Ono što ti pokaže ti je potrošnja

 

:wacko::huh:

 

Potrosnja se mjeri gledajuci struju, ovo sta si napisa je skroz bezveze.

 

Za mjerit struju triba prvo namistit instrument za mjerenje struje (prebacit crvenu pipalicu na struju) i istrument stavit u seriju sa jednim polom od auta, npr plus. Znaci skida se +, jedan kraj istrumenta na + a drugi nazad na + od baterije.

 

Ako vec savjetujes nekome nesto di se nesto moze spalit, onda bar prvo procitaj sta si napisa prije nego pritisnes "reply".

 

Back to the subject: Ako ne nadjes vadjenjem osiguraca sta ti cucla bateriju, treba bi potuc zice, tj izmirit njihov otpor prema masi da vidis probiva li ti koji +.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni to smrdi na diode u alternatoru jer kad diode odu on i dalje puni ali kad je u stanju mirovanja diode ako su izgorile puste nazad struju prema namotaju statora stvori se otpor i eto sranja ujutro akumulator prazan.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:wacko::huh:

 

Potrosnja se mjeri gledajuci struju, ovo sta si napisa je skroz bezveze.

 

Za mjerit struju triba prvo namistit instrument za mjerenje struje (prebacit crvenu pipalicu na struju) i istrument stavit u seriju sa jednim polom od auta, npr plus. Znaci skida se +, jedan kraj istrumenta na + a drugi nazad na + od baterije.

 

Ako vec savjetujes nekome nesto di se nesto moze spalit, onda bar prvo procitaj sta si napisa prije nego pritisnes "reply".

 

Back to the subject: Ako ne nadjes vadjenjem osiguraca sta ti cucla bateriju, treba bi potuc zice, tj izmirit njihov otpor prema masi da vidis probiva li ti koji +.

DA,u pravu si-fulao sam pišući nabrzinu ovako kasno.Dakle otpojit plus i onda povezat taj plus sa baterijom preko instrumenta.

Neznam jedino što sam "bezveze" ostalo napisao.

 

Al da ne gnjojimo temu..

Sad ću editirat svoj savjet da ne bi netko poslušao pogrešan savjet..

Edited by Roki

Share this post


Link to post
Share on other sites
ekiipa ovako..

 

-nesto mi izvlaci aku.i auto dugo vergla kad ga palim...

 

..provjeravali ove stvari i nije kvaka u njima:

 

-radio

-zadnja brava gepeka

-sirena

-maglenke

-zmigavci

-rasvjeta

_sve zice su ok nikakva sranja se ne vide

 

 

wtf...

 

n a kompu nikakv greske nema

 

Prtegledaj akumulator ako je da se moze otvoriti celije pa da vidis jel ima kiseline dovoljno ili su prazne,dovoljno je da ti je jedna losa da ti radi problem koji si naveo.

Koliko je star akumulator???? Ako je napon slab uvjek ce duze verglati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ekiipa ovako..

 

-nesto mi izvlaci aku.i auto dugo vergla kad ga palim...

 

..provjeravali ove stvari i nije kvaka u njima:

 

-radio

-zadnja brava gepeka

-sirena

-maglenke

-zmigavci

-rasvjeta

_sve zice su ok nikakva sranja se ne vide

 

 

wtf...

 

n a kompu nikakv greske nema

 

Prtegledaj akumulator ako je da se moze otvoriti celije pa da vidis jel ima kiseline dovoljno ili su prazne,dovoljno je da ti je jedna losa da ti radi problem koji si naveo.

Koliko je star akumulator???? Ako je napon slab uvjek ce duze verglati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pregledali smo aku....puni ga 14.2 V

a kad je sve ugaseno iz akumulatora nesto vuce 0.90-1 A struje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali imaš muziku u gepeku? Ja sam ima takav problem, preko noći mi izvuklo struju, drapali smo dugo u noć mjuzu i kak je vani bilo zima kad sam auto ostavio u garaži pojačalo se skondenziralo i napravio se kratki spoj i izvuklo mi aku, isto mi je trebalo dan-dva da otkrijem, a probao sam sve..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema muzike, cak smo vadili i radio i ista stvar....ima plin u autu, da li moze nesto od tih komponenti od plina izvlaciti struju...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeste mjerili stuju prema altu ko što je Zvone_ri rekao?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jeste mjerili stuju prema altu ko što je Zvone_ri rekao?

ne, kako to, samo s njega odspojiti onaj glavni plus sto ide na aku i ubaciti ampermetar jel tako???

Nismo se toga sjetili....

Jos jedno pitanje koliko smije vuc struje iz akumulatora kad je sve ugaseno, znaci samo satovi da rade i da radio ima memoriju?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne, kako to, samo s njega odspojiti onaj glavni plus sto ide na aku i ubaciti ampermetar jel tako???

Nismo se toga sjetili....

Jos jedno pitanje koliko smije vuc struje iz akumulatora kad je sve ugaseno, znaci samo satovi da rade i da radio ima memoriju?

Neznam kakav ampermetar imaš ali ako imaš obični neki spržit će ga tolika amperaža alta prema aku-u ukoliko je auto upaljen..Dakle mjerenje isključivo sa ugašenim autom..

Ako nema centralno i daljinsko naknadno ugrađeno(a nije odgovorio dal ima) i nema nikakvog potrošača osim autoradia potrošnja satova i memorije bi bila cca 0,01A ili 10mA.Dakle trebate čupat da vidite gdje je problem...Isključi osigurač od plina pa vidite jel se smanjila potrošnja..Relej pumpe goriva pogledajte kao i druge...Nema druge..Ili se sjetit što je zadnje napravljeno po struji u autu da to uzrokuje..Ako je neš rađeno..

Edited by Roki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki hvala na savjetima,sad cu uposliti Saida da to sve sto ste rekli on isproba pa da vidimo..

 

I sta mi se dogada,;

 

To da pri prvom verglanju slabo vergla i cak dugo vergla ali nikako da sastavi,;

 

A kad ugasim kontakt i opet onda brzo vergal i uglavnom upali....

 

A akumulator je star 3godine i ima kiseline i celije su ok

Share this post


Link to post
Share on other sites
Decki hvala na savjetima,sad cu uposliti Saida da to sve sto ste rekli on isproba pa da vidimo..

 

I sta mi se dogada,;

 

To da pri prvom verglanju slabo vergla i cak dugo vergla ali nikako da sastavi,;

 

A kad ugasim kontakt i opet onda brzo vergal i uglavnom upali....

 

A akumulator je star 3godine i ima kiseline i celije su ok

 

Pregledaj kontakte na dinamu i alnasleru,sarafe popusti pa ih ponovo zategni i na dinamu i na alnaseru a i pregledaj onaj doljnji kontakt na bravici sto se spaja na alnaser obicno crvena zica neznam kako se zove ali ces znati na sto mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da si dosada puno toga isprobao

a nisi poskidao komplet struju sa alternatora

dakle sve žice sa alternatora poskidaj pa onda mjeri

tamo ti je krivac barem nekih 99%

diode ili regler

probaj pa javi,imaš samo par žica za otkopčati

:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne, kako to, samo s njega odspojiti onaj glavni plus sto ide na aku i ubaciti ampermetar jel tako???

Nismo se toga sjetili....

Jos jedno pitanje koliko smije vuc struje iz akumulatora kad je sve ugaseno, znaci samo satovi da rade i da radio ima memoriju?

 

Pa ugasite auto i odspojite onu debelu žicu s alternatora i ubacite tu instrument. Znači jedna stezaljka na taj kabal, a druga na alternator i ak ide struja, onda su diode na alternatoru otišle. A satovi kod mene vuku 0.01A.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pregledali smo aku....puni ga 14.2 V

a kad je sve ugaseno iz akumulatora nesto vuce 0.90-1 A struje

To je premalo da bi bilo do dioda,kada su one u kratkom spoju vuku i preko 10A,uostalom auto PUNI 14.2V,a ako su diode u kratkom spoju onda nema punjenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok....sutra cemo malo cackati po tome....pa sve redom vaditi dok ne nađemo....

daljinsko ima naknadno ubacivano....a zadnje smo stavljali americke zmige....al one nisu(provjereno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako su diode u kratkom spoju onda naravno da ne puni ali ako ode 1 dioda a ostale 3 su dobre onda puni bez problema ali onda vuce struju jer sta se desi kad se auto ugasi akumulator daje napon i ta struja se vraca nazad u alternator i napaja namotaje statora i naravno da vuce struju jer se alternator tada ponasa kao magnet. Vrlo jednostavno ali, ako je akumulator star 3 godine onda je do njega 99.9 posto jer nema vise snage da drzi struju. znaci celije u akumulatoru nisu pregorile nego su vec istrosene zato pokazuje 13 volti na akumulatoru ali nema amperaze koja ce pokrenut alnaser. Stavi za probu drugi akumulator od frenda ili nekoga na 1 dan pusti preko noci i vidjet ces da je to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno isti slučaj kao što je opisao Zvone_ri bio je i na mojem g4

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo danas mi to htjeli cackati da vidimo sta se događa....kad ono nista, ne vuce vise struju...sad uzima 0,04A kad je sve ugaseno...a to prolazi jel tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0