1 1
zizzi

funkcije na origigi radiu gamma iz g3

Recommended Posts

ovako od kad sam kupio auto u 8. mj pro??le godine zvučnici iza pokraj stra??nje klupe i visokotonci iznad tre??te ko mutavi, al ovi u prednjim vratima i gore u armaturi se čuju doslovno tek kad nasloni?? glavu na njih.

E sad me zanima da li je moguće ??telanje tog balansa prednji- zadnji na radiju. ove upute za radio su na njemačkom i to ni?? ne razmem. radio gamma i zvučnici sve stock

Please, help...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Deyo_13

Moj stari u autu ima onaj radio na brojeve do 6 (kao šifre) iz G4 i mislim da možeš posebno isključivat i pojačavat zvučnike ali je jako komplicirano ima i topic tu na forumu o tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima?? tipku fader i pritisne?? nju pa namjesti?? kako ti odgovara.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao ??to su ranije rekli: s lijeve strane ima?? 4 tipke BASS(bas); TRE(visoki); FAD(fader-F za naprijed R za straga) i BAL(balans L lijevo R desno).

Stisne?? neki od tih gumbića i podesi?? ??eljeno na 0 da bi sve bilo u "centru", a + ili - pokazuje koji zvučnik(ci) će svirati jače / slabije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh...

ja nikak nemrem nač taj fader pa sam malo poslikao da objasnite ak mo??ete.

ja po ovome imam samo bass i treble

 

post-585-1178294446.jpg

post-585-1178294580.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se čini da tu funkciju ti tu nema?? na radiu,mo??da jedino ako pritiskom na gumb volume ti se otvara ta funkcija,mada sumnjam...A mo??e biti da je odgovor vrlo jednostavan-Crkla ti dva izlaza na radiu jer malo je vjerojatno da su oba zvučnika riknula osim ako ih nisi maltretirao...Ima jo?? opcija,mo??da su prejaki zvučnici(mada sumnjam) ili ti nisu dobri kontakti....Malo prekopaj po kabelima... pa javi rezultate :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
uh...

ja nikak nemrem nač taj fader pa sam malo poslikao da objasnite ak mo??ete.

ja po ovome imam samo bass i treble

 

post-585-1178294446.jpg

post-585-1178294580.jpg

Ove tipke gdje ti je treble i bass pritisni i izaci ce ti van ako se ne varam. onda namjestis balance(lijevo-desno) i fader (naprjed-nazad)...

Javi dal ti je uspjelo....

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1