0
Ernad

Audi S3

Recommended Posts

imate li opce ideju kod tako naturpijanih auta koliko oscilacija u snazi ima izmedju 38 C ili da se vozi na 15ak?

Share this post


Link to post
Share on other sites
svejedno svaka cast svim nasim rejserima, ali ovak nekaj ni priblizno, nitko nikad nece slozit...

 

vjerujem da ce konopekov uskoro tu negdje biti :)

jos uvijek nije viden pun potencijal a opalio je mislim 10.1 :) bez nitra

i da se razumijemo, ovakvo vrijeme na nasim pistama jako jako tesko, mislio sam opcenito na sistem slaganja, znaci kompletan auto :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
vjerujem da ce konopekov uskoro tu negdje biti :)

jos uvijek nije viden pun potencijal a opalio je mislim 10.1 :) bez nitra

i da se razumijemo, ovakvo vrijeme na nasim pistama jako jako tesko, mislio sam opcenito na sistem slaganja, znaci kompletan auto :palacg

 

Mnogi od nas će naći 1 000 000 prednosti za jedan od ova dva auta ovisno o ukusu.

 

@ LamaMk1 Osnovna razlika je da je golf 4 Cilindra a Audi 6 i Audi je ostvario to vrijeme na +39°C a Golf na bar 15-20°C manje.

Gdje si našao podatak da je Audi toliko jači?

Postavio sam pitanje no vjerojatno nitko ne zna dali su oba bez nitra ili imaju nitro?

Pitanje je i što je Boba napravio od zadnje vožnje do sada na autu da mu ide 0.3 sec brže (za tu klasu 8 sec morao je sigurno nešto raditi) i koliko mu auto ima sada snage.

Najbolje bi bilo kada bi se oba auta našla u istim uvjetima, isti dyno, ista pista, isti vremenski uvjeti pa da se vidi koliko tko ima konja i koliko se tada vozi.

A Golf je lakši i to dosta pa stoga Audi može trenutno dobiti 2x :respekt od mene jer je teži i na većoj temperaturi je postigao (tada) bolji rezultat.

A dok god se ta dva auta ne sretnu u istom okruženju nama za tipkovnicom ostaje nagadjanje što bi bilo kad bi bilo.

A što se naših auta tiče mi trenutno imamo klasu 10 kao najbržu i ekipa pokušava probiti u 9 no prvi koji je vozio ispod 11 sec je bio Edi Grubelič i to 2007 godine sa vremenom 10.531.

Nakon njega je probio iz 11 u 10 Marko Fržop sa vremenom 10.8.. Dosta znanja,vremena a pogotovo novaca je potrebno da bi se spustilo do ovih auta koji idu <9.

 

@srki Dali znaš točno vrijeme? Dali je itko uspio skinuti Kostadinovićevo vrijeme od 10.131?

Edited by Kenny

Share this post


Link to post
Share on other sites
@srki Dali znaš točno vrijeme? Dali je itko uspio skunuti Kostadinovićevo vrijeme od 10.131?

 

uff neznam tocno.. mislim da nisu jos skinuli ali su svi tu negdje, i konopek i scetko i fakin... vjerujem da ce u os u 9.mj pasti i taj rekord :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da mi netko nudi ta dva auta ja bih uzeo audia, jer me nezanima dali je on brzi ili sporiji 1 ili 2 sekunde jer je i ovakoo prebrz, ali zato kada sjednes u njega kao da se vozis u normalnom autu, radio kilma i te druge stvari naspram golfa koji nema nista.

Edited by bmwh@rtge

Share this post


Link to post
Share on other sites
uff neznam tocno.. mislim da nisu jos skinuli ali su svi tu negdje, i konopek i scetko i fakin... vjerujem da ce u os u 9.mj pasti i taj rekord :)

 

U Osijeku i je postavljen taj rekord no evo prošle su već 2 godine a nitko nije to skinuo... A ako je Konopek išao bez nitra 10.1 to je za jedan :respekt jer su drugi na nitru (i Kostadinović)

A Romana nema već dugo, vidim da prodaje dijelove znači vjerojatno slaže tutača da ide ispod 10.

Pitanje je samo hoće li vam doći u Osijek pošto ste ga naljutili :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da hoće, pokušavamo nagovorit još nekog da dođe u OS u 9. mj., kad bi to uspjelo, bilo bi ludo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ove sezone se svaku utrku ceka 9 sec, svi su toliko blizu da je to nevjerovatno :palacg

konopek je isao na BiŽ-u sve full gas, tj planirao je da se vidi vrijeme ali mu je na startu pukao diferencijal, tako da jos uvijek cekamo sta ce audi napraviti , ali definitivno :respekt

Roman se sam na sebe naljutio :lol2

mota ako mislite na ono na faceu sto bobu nagovarate da dode, cisto sumnjam :palacg , ali da bi bilo lijepo bilo bi

 

 

 

edit

evo vremena iz varazdina sa 402

 

10.009 Ščetko

10.154 Fakin

10.196 Konopek

Edited by srki

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit

evo vremena iz varazdina sa 402

 

10.009 Ščetko

10.154 Fakin

10.196 Konopek

 

Znači da nam je novi rekorder (ako su ovo vremena sa reakcijom) Mario Ščetko. Jer je Kostadinović vozio 10.131

 

A ovo da će Boba doći mi zvući malo vjerojatno no nikada se ne zna. Ako i dodje može se utrkivati sa Big Dogs-ima.

Mislim da bi najbolje bilo da pozovete i Takisa pa da oni to raščiste tu kod nas :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro Kenny kaze! to im je na pola puta svakom!!!

a da bi bila senzacija bila bi :)

 

mnogo dobrih auta.. nadam se da ce Boba doci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vjerujem da će do toga doći.

@LamaMk1

16Vampir Golf MK2 AWD 1,8L 16V Turbo 4 Motion Garrett GTX4202R 900HP running on E85 Fuel. 02M Sequential Shifter 4 Speed SQS Dog Kit. Fastest VW Golf in the World. Golf Worldrecord!!! New best time: 8,65s 165mph

 

Racelogic Performance:

0-100kmh in 2,18s

0-200kmh in 5,53s

0-270kmh in 9,07s

weight: 1135kg (2502lbs)

 

Just for the record blok je 1Z znači DIZEL! Ne KR ili neki drugi 1.8 benzin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kenny izgleda da je :palacg

sumnjam da ce doci, ali nikad se ne zna :)

bilo bi hebeno :bravo

 

edit...

najbolji tt je 10.080 , mario scetko..

ovih 10.009 je et

Edited by srki

Share this post


Link to post
Share on other sites

smjesno je uopce audi-a (sine audi) usporedjivat s ikakvim golfom :D

Edited by VWlaho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli bi doci do toga i kod nas... Ipak je SR scena u njemackoj ili grckoj puno jaca i starija nego kod nas! U pocecima rejsa kod nas je 13sec bilo ultra brzo, sad ih vise ni ne spominjemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jeste se raspisali oko bobe i golfa, 16vampir nije uopće njegov auto,on ga je pomagao slagati i on ga mapira.njegova je crna duja za koju se još ne zna dal je gotova sa 2.0 motorom i precision turbom, a on ove godine možda neće uopće voziti zbog zdravstvenih problema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
precision turbom

 

Kakav je to turbo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jeste se raspisali oko bobe i golfa, 16vampir nije uopće njegov auto,on ga je pomagao slagati i on ga mapira.njegova je crna duja za koju se još ne zna dal je gotova sa 2.0 motorom i precision turbom, a on ove godine možda neće uopće voziti zbog zdravstvenih problema ;)

 

Ako nije njegov nije se trebao toliko ljutiti i raspravljati da je taj Golf brži od Audia i da Takis dodje u Njemačku na utrku. Zašto on onda nije otišao na Kretu?I ovdje se ne piše o Golfu samo nego je netko usporedjivao taj Golf s ovim Audijem a to je po meni uzaludno, mogu se uspoređivati vremena, ostalo je stvar ukusa.

 

OT.=> I nisi mi odgovorio na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites
0