1 1
Kas

U vožnji žmiga lampica od grijača

Recommended Posts

kaj onda ak ga promjenim zaklopka će se zatvorit i to je to, moram odmah mijenjat, ovak je barem otvorena pa se mogu vozit neko vrijeme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj onda ak ga promjenim zaklopka će se zatvorit i to je to, moram odmah mijenjat, ovak je barem otvorena pa se mogu vozit neko vrijeme :D

 

Ako se zatvori onda ju izrezes vanka pa je opet otvorena ahahahahah :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj onda ak ga promjenim zaklopka će se zatvorit i to je to, moram odmah mijenjat, ovak je barem otvorena pa se mogu vozit neko vrijeme :D

 

ne.. to je poluautomatska kontrola klapne.. znači servomotoric zatvara klapnu, a opruga je vraća u otvoreni položaj.. kad bi stavio novi osigurač, nakon kratkog vremena bi opet pregorio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je ta lampica svjetila zbog prekidaca stop svjetla, i uz tu lampicu upalila se i ona od esp-a uglavnom sitnica napravi dar mar po kontrolnoj tabli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se meni dogodilo nekoliko puta na Passatu 1.9 tdi i to uvijek ako ne sačekam da mi se ugasi lampica grijača i prije toga startam motor. U vožnji mi počne blinkati oznaka grijača. Dok još vozim ugasim auto dam ponovo kontakt i kada se ugasi lampica grijača startam motor i sve je OK.

 

 

 

 

 

 

 

baixar video do youtube

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ti auto dimi nešto jače ?

 

ja sam primjetio da kad upalim auto i vozim se, prije nego se upali lampica grijača (cca 5 min) auto malo nemirnije radi, i zadimi, kad se lampica upali, tj kad počne blinkati auto radi normalno, i ne dimi više...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1