0
Marko Abramović

passat 5b 1.9 tdi

Recommended Posts

Evo da se i ja pohvalim, da vam pokazem sta sam radio sve na svojem autiću... Auto sam naslijedio od tate tj. dobio sam ga za 18.ti rodendan.... auto nije nista posebno imao od dodatne opreme, samo prednje el. podizace stakala,klimu ,euro kuku.... prvo sta se je promijenilo bili su zadnji farovi, otisli smo u BiH kupili nove biggrin.gif, nakon toga kupio je originalne navlake ( koje mrzim) i to je to.... auto je dosao u moje ruke i odmah se je mjenjalo puno toga, dosli su novi prednji devil look farovi takoder u BiH kupljeni, navlake sam skinuo, ...na kontrolnoj ploci sam postavio kromirane ringove, na sredisnju plocu sam obukao u carbon foliju, prefarbao sam felge, sve lajsne i plastike na autu obojao u boju auta, celjusti u svijetlo plavu boju. Ispod sjedala, iiznad nogu naprijed te u gepeku sam postavio plave diode, spojio ih na prekidac da vidim ako mi nesto padne na pod biggrin.gif...Unutrasnja svijetla su u bijelo-plavoj boji, kao i svijetla od tablica.... Promjenio sam zmigavce, sada su prozirni, prednje resetke su u crnoj mat boji, oznake na autu su u crnoj carbon foliji, koza kod mjenaca je nova... sredio sam muziku u autu, sve zvucnike promijenio, u gepek stavio bass i pojacalo, nista previse ali meni dovoljno.... Nekidan mehanicar je promijenio crijeva vakuma, pukao mi je jedan hidropodizac pa je gornji dio glave nov, sve bruseno, novi hidropodizaci, napravljen veliki servis...

post-355327-1353587242.jpg

post-355327-1353587262.jpg

post-355327-1353587338.jpg

post-355327-1353587436.jpg

post-355327-1353587536.jpg

post-355327-1353587619.jpg

Edited by Marko Abramović

Share this post


Link to post
Share on other sites
0