1 1
ljubobj

Golf 4 alu 18cola

Recommended Posts

evo kao prvo pozdrav svima jer sam novi tu, vidim da imate mnogo znanja pa se nadam da cete i meni pomoci sa iskrenim i tocnim odgovorima. no da ne duljim, kupio sam si felge 18cola od audia s line(replike) i sad bi ja to htio stavit na svog golfa 4 sto mislite koliko je to pametno i dali mi se bude ovjes sjeb.. ili pak nesto drugo, inace auto mi je otac ostavio i ja ga vozim vec 4 god i imam 135000km,on ga je kupio novog, takav je autic danas rijetkost...i koliko bi ga smio spustit s tim felgama(mislim federe druge staviti) hvala svima na odg..

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh, prvo kupis felge pa pitas koliko je to pametno..

Uglavnom, daj malo vise podataka, sirina felge i ET pa ce ti iskusniji moci

pomoc oko spustanja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sto me stari zaje..da cu sjeb..auto eplike od s linea- repe su 5x100,5x112 et 35 8jota sa gumama 225/40/18

Share this post


Link to post
Share on other sites
zato sto me stari zaje..da cu sjeb..auto eplike od s linea- repe su 5x100,5x112 et 35 8jota sa gumama 225/40/18

 

 

najbolje da ti tatu slušaš ;9

Share this post


Link to post
Share on other sites

i moj stari je nekad pricao tako....s vremenom shvatio da nema smisla jer cu ionak napravit ono što sam htio :lol2

Edited by Chipsy

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zato sam ih i kupio jer cu ih stavit ali me zanima koliko je to dobro a koliko ne a sto se tice udobnosti fucka mi se za nju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skratit ćeš vijek trajanja amortizera, selena, ... ali ne za puno.

Kaj se udobnosti tiče, to ti je to da ti ga neko metne u dupe. Sad dal ti je metnul 18 ili 16 centimetara ti je mala razlika, jer ga ipak imaš u dupetu.

 

Znam kak ti je sa starim, imam jednog takvog doma i on ima "pametne" mehaničare. Prema njima moj setup (225/45/17 + H&R -35) je trebal uništit kompletan ovjes za 15 000km. Ja već tak napravil 50 000km i tek sad polako osjećam da bi se mogle selene zamijenit.

Kad je stari odvalil rinzol isti ti mehaničari su rekli da ne treba špur radit, a volan u stranu stoji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to care to me zanima seleni nisu skupi a na 120000 sam ih mijenjao a sad sto neznam koliko da ga spustim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gewinde i zašerafi kolko ti paše :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuzim ali nebih, posto su mi amortizeri ko beba htio bi nekih 30mm ga spustit tak kad idem na more natovaren da ne struze negdje

i koje federe uzet?marka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije će ti strugat natovaren na sportskim federima nego na gewindama. Isto kak će ti prije strugat natovaren na serijskim federima nego na sportskim...

 

Ja sam sebi stavil H&R -35 jer sam čital po netu da su oni kao najudobniji. Zadovoljan sam, nije puno neudobniji od serijale, a bolje leži na cesti. Pod to da bolje leži na cesti je čisto onaj osječaj da ti se auto nebude prevrnul dok ga naglo baciš u kružni tok desno - lijevo - desno.

Za apex, FK, a pogotovo Eibach pro kit sam čul da su tvrdi. Makar... frend je imal na svom golfu FK -50 i bila je mala razlika između njegovog i mog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj se tiče spuštanja, mislim da ti netko na forumu prodaje Lowtec, mislim da je to best buy.

Ja sam uzeo svoje rabljene, napravio s njima cca 80.000 km i prodo ih dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kaj se udobnosti tiče, to ti je to da ti ga neko metne u dupe. Sad dal ti je metnul 18 ili 16 centimetara ti je mala razlika, jer ga ipak imaš u dupetu.

 

Objasnio si mu nema šta! :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al kad je. Osim ak ne voliš takve stvari :D

Kad naletiš na grabu tak ti je skoro sve jedno dal imaš 16 il 18. U oba slučaja lupi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prije će ti strugat natovaren na sportskim federima nego na gewindama. Isto kak će ti prije strugat natovaren na serijskim federima nego na sportskim...

 

Ja sam sebi stavil H&R -35 jer sam čital po netu da su oni kao najudobniji. Zadovoljan sam, nije puno neudobniji od serijale, a bolje leži na cesti. Pod to da bolje leži na cesti je čisto onaj osječaj da ti se auto nebude prevrnul dok ga naglo baciš u kružni tok desno - lijevo - desno.

Za apex, FK, a pogotovo Eibach pro kit sam čul da su tvrdi. Makar... frend je imal na svom golfu FK -50 i bila je mala razlika između njegovog i mog...

imao sam ja na svojem bivsem golfu te opruge i 18" felge i za godinu dana sam ga totalno rasturio kaj se tiće ovjesa bio je tvrd u pm..,sva sreca da sam ga takvog prodao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako puno utice na to sve i nacin voznje,ako nepazis na rupe,ides brzo preko lezecih,penjes se na rinzole,nece ni serijski ovjes dugo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošli tjedan sam bil u Splitu i provozal sam se s ToniBW-om. On ima bbs jubi 18" i eibach pro kit. Svi pričaju da je pro kit brutalno tvrd, ali moram priznati da nisam primjetil.

Ili ja imam krivu predodžbu kaj je tvrdo, a ostali se voze spuštenim autima na serijskoj udobnosti ili su takve stvari stvarno individualne i nermeš znat dok ne probaš. Jer naravno, udobnost nisu samo opruge ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a neznam sta bi vam rekao za sda cu ostat na 16cola...a onda kad kupim nesto bolje cu stavljat 18cola

Share this post


Link to post
Share on other sites

gle na udobnosti češ osjetit nešto,al to je cijena šminke,malo više paziš preko rupa i rizola,pazit na bankine i ovjes traje skoro isto ko i standard,opruge -3 ili -4 na serijske amortizere i veće felge to ti je tako,svi stavljaju pa znači da nema tu neke filozofije,odluka je na tebi

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1