2 2
ereb

Koji akumulator kupiti?

Recommended Posts

Ok, to je sve pod pretpostavkom da ovo malo sporije (mislim, to je 2-3 sekunde, nije strašno ali je malo predugo) paljenje zbog akumulatora. Jel moguće nakon 3 godine i 105 000 km?

 

Nadalje, hvala na hintu za VCDS, jel to zna svaki meštar podesit ili mi je bolje da to sam?

I treće, jer mogu to govno od stop&go-a nekako isključit preko VCDS-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjeri prvo multimetrom kakvo je stanje napunjenosti akumulatora a ono bi trebalo biti od 12.5-12.8V ako je dosta ispod mozda ne bi bilo lose nadopuniti ga pa pratiti da li drzi ili opet oslabi nakon nekog vremena, ako je tako onda je moguce da je do akumulatora a za ovo drugo pricekaj da ti netko od kolega potvrdi koji imaju Golfa s tom opcijom i koji su mijenjali AGM akumulator pa su sigurno unosili te podatke a vjerujem da znaju i za gasenje te opcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Možeš i sam bateriju podesiti

 

Start-stop na mk7 možeš ugasiti preko VCDS-a na dva načina

1. Promjenom temperature

2. Promjenom voltaže

 

VCDS- upute za bateriju

 

Mk7

· Select Control Module [select]

· [19-CAN Gateway]

· Advanced Functions [Adaptions-10]

· New value choice:- & then change the following four channels, inputting the relevant data about the new battery.

 

(1)-Battery adaptation-Rated battery capacity,

(2)-Battery adaptation-Battery technology,

(3)-Battery adaptation-Battery manufacturer,

(4)-Battery adaptation-Battery Serial Number

 

 

 

Start-stop

 

Link

http://www.vwwatercooled.com.au/forums/f197/disable-stop-start-vcds-tweak-94276.html

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by perotok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Društvo, hvala na uputama, ovo za start&stop mi puno znači. :) Budem probao ovih dana.

 

Što se tiče akumulatora, evo danas ujutro testirao a bila je najhladnija noć otkad imam auto. Znači, danas nakon što sam dao kontakt, sačekao sam da se sve lampice pogase i onda sačekao još 3-4 sekunde i onda kresnio ključem. Upalio je odmah na prvi zub. E sad, zdrava logika mi govori da sam ja prije prebrzo kresnio dok on još nije do kraja "podigao operativni sustav". :) Jesu li i vaša iskustva takva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i danas drugi dan kresnio odmah, ali nakon što sam sačekao da se pogase lampice. :)

 

Napravio sam i onaj manevar preko VCDS-a za Start&Stop, uspio je. Hvala na pomoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lampicu od grijaca moras uvijek sacekati da se ugasi i onda palis odmah (ne mislim na tisucinku sekunde, ali ne cekas onda po par sekundi) i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se sad preporučuje od jeftinijih tokici sl akumulatora za starog sdija. Inače su mi držali po 4 godine i ok za te pare ali ne živcira što riknu naglo bez upozorenja

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2