2 2
zayzo

Golf V filter goriva

Recommended Posts

Ovako, prvi puta bi pokusao zamijeniti filter goriva na golfu V. Sada prije nego sta krenem, zanima kada stavim novi filter dali bi trebao uliti unutra malo goriva? Ili mogu to na kraju 3 puta dati kontakt i ozraciti na jedan saraf? (unaj u sredini ispred svih)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovako, prvi puta bi pokusao zamijeniti filter goriva na golfu V. Sada prije nego sta krenem, zanima kada stavim novi filter dali bi trebao uliti unutra malo goriva? Ili mogu to na kraju 3 puta dati kontakt i ozraciti na jedan saraf? (unaj u sredini ispred svih)

 

 

Mozes i ovako i onako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak sam vidio da netko stavlja i diesel purge umjesto goriva u filter

Share this post


Link to post
Share on other sites

netreba nista.... Samo metni drugi i pali on na prvu. Kad je CR motor onda treba malo nafte i to je to.

 

Mozes dat kontakt al nepotrebno.

Svaki dan izmjenim min 3kom

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kako je kod CR motora ali ja volim izbacit to gorivo koje je u kućištu filtera jer u sebi zna imati sitnih čestica prljavštine i opiljaka pa ako pukneš u to novi filter odmah uđe u njega.

Poslije toga dam par puta kontakt i kad se prestane čuti bućkanje u njemu pali i vozi. Inače ja imam UFI-ev sistem filtracije koji nema ovaj šaraf za odzračivanje ko MANN-ov.

 

I da, Diesel Purge stavit u filter je glupost jer on se odmah razrijedi sa ostatkom goriva i nemaš ništa. Ako ga hoćeš koristiti onda se otpoje crijeva i spoje direktno u bočicu purge-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

obavezno operem kuciste filtera ,ubacim novi filter,gumice ,pali uvijek na prvu i gas..

Share this post


Link to post
Share on other sites

o tom i govorim... kod sivih kućišta se vidni dno pa se moze vidit ima li taloga i dali treba usisavat.... Vakum je odlican kod tog posla... potegne sve s dna pa i netreba praznit cijelo kučište.

 

Cr nece upalit ako mu nemetnes filter pa nalijes jos cca 2dl nafte pa da je filter uronjen cijeli u naftu....

Kod npr polića,fabija,ibiza je filter kompletan i ima samo ulaz i izlaz.....

PD pali bez muke.. CR treba verglat 5minuta.... a odzračivanje preko komp-a je nekad predug proces pa je bolje spojit se direkt na pumpu rezervoara i uštekat joj + - da vrti dok na izlazu iz filtera nepočme istjecat nafta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
o tom i govorim... kod sivih kućišta se vidni dno pa se moze vidit ima li taloga i dali treba usisavat.... Vakum je odlican kod tog posla... potegne sve s dna pa i netreba praznit cijelo kučište.

 

Cr nece upalit ako mu nemetnes filter pa nalijes jos cca 2dl nafte pa da je filter uronjen cijeli u naftu....

Kod npr polića,fabija,ibiza je filter kompletan i ima samo ulaz i izlaz.....

PD pali bez muke.. CR treba verglat 5minuta.... a odzračivanje preko komp-a je nekad predug proces pa je bolje spojit se direkt na pumpu rezervoara i uštekat joj + - da vrti dok na izlazu iz filtera nepočme istjecat nafta.

pd naprimjer na kontakt odma strca naftu ,u 10 minuta sam izbacio10 litara nafte :)) naravno,stalno davao kontakt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako, ako cu davati kontakt da prvo malo odsarafim gdje se ozracuje ili par puta kontakt pa onda odsarafiti? I koja je oznaka vijka Txx, jer sam danas krenuo i negdje mi je ispao,a neznem koja mi je oznaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

torx 30 il kod nekih je 20...

 

uzastopno okretat kontakt mi nekako nije drago.. da nevrisne sta s elektrikom... pa mi je lakse podisat guzu straznjeg sica i ustekat direkt + - na pumpu... :)

mex... imas u kompu "praznjenje rezervara" bar je tako na VAS-u

 

 

Najbolja stvar je imat pola litre / litru nafte sastrane i samo metnit filter i nalit naftu.... a gumicu namazat il naftom il uljem...

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovako, ako cu davati kontakt da prvo malo odsarafim gdje se ozracuje ili par puta kontakt pa onda odsarafiti? I koja je oznaka vijka Txx, jer sam danas krenuo i negdje mi je ispao,a neznem koja mi je oznaka.

 

ma ne treba ništa ozračivati, na nikakve šarafe.. očistič kućište, staviš filter, namažeš gumice, zategneš i upališ auto i ozrači sam sebe.. malo podrhti motor dok se ne napuni filter i gotovo.. :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam to probavao jer bi uvjek nalio da ima u kućištu....

 

a ako vam drhti nemojte davat gasa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo samo da javim da je sve uspješno obavljeno. Bio sam izlio sve iz filtera i ocistio. Na kraju sam ga ipak ozracio. Trebalo mi je cca 10 puta da okrenem kontakt da mi dode do gore bezin. Normalno upalio auto i sve šlaka. Sada me zanima, ako budem mijenjao ulje, dali ima kakva podloska na cepu kartera i dali to mozda dobijem sa filterom ulja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nazalost ne dodjes. treba se narucit posebno

Edited by acs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naručit posebno???

Obična bakrena podloška koja košta kunu dvije.

Ima ih po željezarama, u autodijelovima, na placu kod kumice.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikakva podloška neide

 

saraf kupis novi 5/10 kn kosta

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je... ako je gore orginal saraf onda je podloska u sklopu njega....

novi dođe tako nesto 7-10kn.... a vidjao sam i aute kojima taj saraf nije nikad mjenjan a odvijan je bar 10puta... i sve drzi... Naravno trebas pazit da se nesteže više od 3kila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko sam upoznat na svakom servisu stavlja se novi seraf i spada pod "potrošni materijal" ,jel tako ? ili sam pobrkao nesto ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se ne smije stegnuti vise od 3kg, onda je bolje da ne radim pošto nemam moment kljuc :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupio sam vijak u zubaku i ipak sam sam promijenio filter i ulje. Isao sam na neki osjecaj (koliko me sluzi) pa cemo vidjeti

Share this post


Link to post
Share on other sites
kolko sam upoznat na svakom servisu stavlja se novi seraf i spada pod "potrošni materijal" ,jel tako ? ili sam pobrkao nesto ?

dobro si upoznat al imam frenda u MUP-u na odrzavanju njihovih autiju... i oni čep koriste tko zna koliko :) tj zna svaki broj auta koliko je puta mjenjano ulje itd al šaraf nedira dok je navoj dobar i dok nepušta.... :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji je max rok za izmjenu filtera za gorivo

 

meni nikak da promjene tj. ja stalno odgađam a ima +60 tisuca km.

 

isto g5 tdi bkc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da u servisnoj knjizici pise svakih 30.000 km. A kako sam gledao na internetu video o izmjeni filtera ulja svi su bili deformirani, kod mene nije bilo nikakve deformacije, nakon 13.000 km. Bio je original filter unutra, sada cemo vidjeti sa MANN filterom

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2