0
TROJKA

Q:Trokira na plinu?

Recommended Posts

Uh sad kad se raspisem...

OvakO na autu je OMVL plin sa direktnim ubrizgavanjem ,znaci 4injektora...

I prije 1mj mi se pocelo dogadati da na plinu pocme trokirati i pucati,nista reko taman vrijeme za nove filtere i tako ih ja promjenim kad ono opet,odem kod majstora kaze svijecice,hmm reko moguce mjenjao sam ih prije 3god i pun k..km,op nove svjecice ono opet,reko dajte sta treba,hmm,injektori zajebavaju a nisu presli ni 50tkm,i ona vakumsko sranje neka crna kutijica od plina,nist i danas promjenimo nova 4injektora tj sve komplet i to vakumsko sranje i sastela na komp autu,nakon malo trokiranja i sranja dobije on njega da radi ko sat i ja do grada i on mi krepa kad sam stisnuo kvacilo,ja lud,i mi doma i kad sam krenuo lagano uzbrdo auto poce trokirati pucati jebati svoju mater,ee nemozes voziti i WTF sad,kaze dodi u utorak,pa jebem ti auto isusov i sve...

Sad mene jebe da nisu kablovi ili koji dik,a oni su novi prije 3god stavljeni,mislim toliko mi je puN k.. Da je to strasno

 

Iima li netko neki pametan prijedlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se tako ponaša samo na plinu ili i na benzinu? Pokušaj dignuti klemu s akumulatora na pola sata pa je vratiti nazad i vidjeti kako se ponaša, to ti dodje kao "reset" kompjutera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo na plinu,na bengu ide ko struja

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije mi pomoglo skidanje klema i to,sranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 injektor probijao,kutija vakuma,i membrana te set gumica u isparivacu,cca 1600kn..

 

 

Opet ide ko kuga...

 

Hvala,ekipa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako frende ako ti iti malo negdje struja probija preko kabela ili onih limova na kabelima zato ti trokira i puca milion

posto tj mora ti biti struja 1000% ispravna da bi plin radio gumice na špricama 100% ispravne itd itd ja sam te probleme davno riješio i prošao

 

 

 

Lp Nino :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo ovako frende ako ti iti malo negdje struja probija preko kabela ili onih limova na kabelima zato ti trokira i puca milion

posto tj mora ti biti struja 1000% ispravna da bi plin radio gumice na špricama 100% ispravne itd itd ja sam te probleme davno riješio i prošao

 

 

 

Lp Nino :palacg

 

Da covjece to sam se uvjerio prije par godina,covjece kabal malo probijao a na gorivo ide a na plin drama,a sad je sve doslo na red da mjenjam,

Hvala pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites
0