0
Guest Tuneline TDI

POLO G40

Recommended Posts

Guest Tuneline TDI

Pozdrav ekipo.... B)

 

Evo javljam se Vama jer sam siguran da ću ovdje dobit odgovor.

Ovako, frend je kupio pola g40 godina 92 150tkm kao uvoz 1996. iz Njemačke....

Auto je ok, sačuvan crne boje, vuče ko blesav al i tro??i tak...

E sad, kak da se za??titi zloglasni g punjač. Čuo sam da ga se hladnog nesmije tjerat u visoke okretaje, a zagrijanog nikako iznad 5500, s obzirom na kilometra??u starost itd. kakvo ulje stavit unutra, kada ga mijenjati, jel postoji kakvo servisiranje g punjača??? Jer stvarno o tom autu nisam ba?? čuo previ??e...

Kakve ima poluosovine, zglobove, amortizere, jel je to ko na serijskom ili je ipak pojačivan ovjes? (Barem bi trebo bit)

 

A čuj čovjek se voli popeljat, pa bi mu htio savjetovat neke stvari da mu se sve to ne razleti...

 

:wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hey...

 

imas dobar nick, ali kad bi ovi tipovi iz tunilinea u grazu kod nas to culi,...:angry:

 

ovako, g40 i g60 su jednaki, samo da je g60 veci. ja imam rs g60.

 

 

kad je hladan (ispod 90°), ne ga tjerati preko max. 3000 obrtaja/min. preko 90° mozes mu dusu vaditi, ali ne pretjerivati... kad je avantura sa G gotova, UVIJEK pustiti da u leru 30 sek do 1 min radi, da bi se sve malo ohladilo!!!!!!!!!

 

ulje:

to imaju razlicita misljena. jedan kaze 10w40, drugi 10w60, a treci 5w30.

ja preporucujem 10w40 i dodatni hladnjak za ulje. u intervalima od 10000km mijenjati.

 

G (punjac) treba se uvijek vise paziti i mazite nego "normalni" motori. remenje pregledavati, ulje kontrolirati, (potrosnja max. 1l na 1000 je normalno), ugradite mjerac pritiska za turbinu. u austiji, njemackoj i svicarskoj imaju firme koje servisiraju punjace, napr. sls-tuning ili de-tuning.

 

na polo g40 nije nista puno jace nega na normalno polo gt sa 75ks.

 

friend je IMAO polo g40 sa 170ks. tesko ga je BILO drzati na cesti.

tesko je naci dobro G, cestitam. zabavno je na semaforima, vidjet' ces...

 

ako zelite malu zvjer, ona vam je g40 dobra odluka. tuning mu nije tezak, da se dobije "malo" vise snage... B)

 

 

c ya behind me in the mirror...

 

rs g60

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Tuneline TDI

Ok stari, hvala ti na informacijama, mogu ti reći da sam se zaljubio u G ma ??ta drugi pričali... Da mi je dobrog golfa g60 nać, al rijetko ih ima u dobrom stanju, a onaj tko ima dobrog, sigurno ga neće prodat... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

G je KULT!

 

onaj ko ga ima (u dobrom stanju) taj ga neda. stare grobove mozes uvijek naci, ali dobrog je skoro nemoguce. ja sam svog corrada g60 prije dva mijeseca u njemackoj kupio. motor je u perfektnom stanju, a karoserija uzas...

 

oni koji ne znaju, ti puno pricaju da je G los. onaj koji zna kako da rukuje s njim, taj ga neda.

 

kad se cuje zvuk od pravog, dobrog G, ljudi se okrecu, gledaju, traze sta to dolazi, kao da avion slijece...

 

B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0