3 3
MladenRI

komande na volanu MK5

Recommended Posts

Kakav modul? To sve ima na ebayu? Jer u ovlastenom je sigurno skuplje. Dvoumim se između tog gti ed30 ili tt 3.2 bijele boje. Isto ima na njuskalu oglas. Privlačniji mi je golf zbog vise prostora na zadnjem mjestu, dok tt zbog 3.2 motora i quatrro pogona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kupio golfa i isto je tako imao veliki bord sa dsg-om sa saltanjem na volanu ali bez MF tipki. Imao je sve odgovarajuce module i ozicenje u volanu samo sam ubacio MF tipke i kodirao sa VCDS-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje kratko, golf mi je 2005 godina, koji brojevi modula volana mi odgovaraju?

Fali mi jos on i kabal aira.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebam tipke i slip ring imam C verziju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li netko rjesenje,golf 5 tacho bio obicni sa malim putnim,ubacen GTI ful fis,iskodirano slozeno sve ok. Stavljen GTI volan MF modul sve ok slozeno,rade sve tipke na kina multimediji samo ne reagira tipka za glavni izbornik sa kojom se ide na board,radi prebacivanje +/- za glasnocu mute sve 5 al se na board ne moze, ubacio rucicu brisaca bez trip tipki ista stvar? Jel itko ima ista slicno?

Poslano sa mog MI 8 Lite koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu 2005.5 tipke gumene? ili

 

2007.5 tipke ?

jesi kodiro shortpress press steering nesto wheels ili buttons opciju 

Edited by Dario_7R

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesu 2005.5 tipke gumene? ili
 
2007.5 tipke ?
jesi kodiro shortpress press steering nesto wheels ili buttons opciju 
Tipke su novi tip auto 2005 sat isto 2005 uspio sam uc u board sa trip topkom drzao 3 sec i usa je znaci tacho radi samo tipka ona sa 3 crte nece. Nisam,di to kodiras?

Poslano sa mog MI 8 Lite koristeći Tapatalk

Ova ne reagira2ae3efd4bca29ce6eade2a3b30d6c5cc.jpg

Poslano sa mog MI 8 Lite koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

09 can mislim ili steering wheel. ne sjecam se tocno ? potrazi po long codingu

Share this post


Link to post
Share on other sites
09 can mislim ili steering wheel. ne sjecam se tocno  potrazi po long codingu
Hocu,premda nesto mislim da ne to kad ima OEM radio rns i slično da se to u radiju kodira ali pogledam svakako,ista jos ?

Poslano sa mog MI 8 Lite koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjerim svakako pa javim. Hvala nije moje auto pa ne mogu odma.

Poslano sa mog MI 8 Lite koristeći Tapatalk

Ipak sam bio u pravu. Kodira se to u navi,a u njega je china tako da se u nju ne moze uc. Probat jedino spojit OEM radio pa na njemu slozit i vratit chinuf7a3da9beb4b4bb63ae65f8f5e5115f1.jpg

Poslano sa mog MI 8 Lite koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

molim za pomoć ako itko zna.

Htio bi ugradit volan od petice s tipkama pa zanima me slijedeće:

1) Imam zavojnicu (slip ring) Type 2, znači treba mi highline modul Type 2.

Nudi mi se za ok cijenu modul - 1K0-953-549-BS koji je Type 2 i Highline je, ali po Wiki Ross Tech piše Steering Angle Sensor No, a za moj trenutni Midline modul piše Yes.

Zna li netko što to konkretno znači, odnosno da li će mi ovaj modul odgovarati?

2) Auto je 5.mj 2005. godina, da li mi treba kabel sa 2 žice za airbag ili sa jednom žicom (govorim o žici koja ide u sami airbag)? Tražeći po netu nisam našao odgovor, sve mi se čini da je random, ili pak?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/25/2019 at 9:03 PM, markol5 said:

Provjerim svakako pa javim. Hvala emoji3.png nije moje auto pa ne mogu odma.

Poslano sa mog MI 8 Lite koristeći Tapatalk
 

Ipak sam bio u pravu. Kodira se to u navi,a u njega je china tako da se u nju ne moze uc. Probat jedino spojit OEM radio pa na njemu slozit i vratit chinuf7a3da9beb4b4bb63ae65f8f5e5115f1.jpg

Poslano sa mog MI 8 Lite koristeći Tapatalk
 

vrati se onda na kodiranja oko volana. jer frend je imao alpine radio i kad smo slozili tipke nesto je bilo jebalo i oko kodiranja tipki je bilo 100% 

morao bi pocet zapisivat takve stvari :D ali zadnji put sam 5icu kodiro ima 4-5 godina 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3