4 4
MATAVR6

Slike; Golf Mk7

Recommended Posts

meni je ovo cirkus samo takav,,,

 

za slikanje sve 5 , ali da bi negdje išao sa time , ne bi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam ja faca kao on naravno u njemackoj ne tu kod nas ja bi se bez beda vozio u takvom autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boli JP-a ona stvar. Ima u svom vlasništvu od GT-R - a, Avantadora, Gofa kojeg puca na 400 konja, 7-icu..samo još kojeg zaboravio. Aha da onu "ružnoću" od Tourana hehe.. Daj lik je legenda kakve nema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam ja faca kao on naravno u njemackoj ne tu kod nas ja bi se bez beda vozio u takvom autu.

 

pa imap Golf 7 , kad ga idemo polijepiti? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boli JP-a ona stvar. Ima u svom vlasništvu od GT-R - a, Avantadora, Gofa kojeg puca na 400 konja, 7-icu..samo još kojeg zaboravio. Aha da onu "ružnoću" od Tourana hehe.. Daj lik je legenda kakve nema!

Vw-up,touran, avantador sv, golf 7 gti sada s 450ks, m4 500ks, gtr 970ks, golf 4 1,9 tdi s 400ks, R8 (kojeg prodaje) trebao je biti bi turbo, lik je car upozno sma ga par put bio u radioni koje aute sve rade to se ne vidi bas na nasim cestama,

 

Golf nije ni slican na slikama kao uzivo nekom je cirkus meni je jebenica

Edited by fakefucker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vw-up,touran, avantador sv, golf 7 gti sada s 450ks, m4 500ks, gtr 970ks, golf 4 1,9 tdi s 400ks, R8 (kojeg prodaje) trebao je biti bi turbo, lik je car upozno sma ga par put bio u radioni koje aute sve rade to se ne vidi bas na nasim cestama,

 

Golf nije ni slican na slikama kao uzivo nekom je cirkus meni je jebenica

Jednu r8-icu prodaje, trebao je biti projekt još jedan al ipak je odustao, a pak imao je još jednu R8icu koju je mehaničar sjebao i sada će ubaciti motor u neki drugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mu je od mehanicara audi tt 1,8t isto je trebao imati oko 400ks auto je skrsen i vjerovatno se nastavlja s istim motorom ali u drugom autu mislim mk4 ili neki audi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vw-up,touran, avantador sv, golf 7 gti sada s 450ks, m4 500ks, gtr 970ks, golf 4 1,9 tdi s 400ks, R8 (kojeg prodaje) trebao je biti bi turbo, lik je car upozno sma ga par put bio u radioni koje aute sve rade to se ne vidi bas na nasim cestama,

 

Golf nije ni slican na slikama kao uzivo nekom je cirkus meni je jebenica

golf 4 1.9 tdi sa 400ks??

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja gledam samo ps profis na maxu al ovo je ok za popratit.jebeni švabi..oni jesu tuning

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislio jedini ja gledam njegove klipice po youtube-u, a ono ima vas jos hahah

U de zivim 40km daleko od njega tak da odem ponekad tam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislio jedini ja gledam njegove klipice po youtube-u, a ono ima vas jos hahah

vjeruj mi gleda ga puno vise ljudi nego sto mislis

Share this post


Link to post
Share on other sites

U de zivim 40km daleko od njega tak da odem ponekad tam

je to oni rade nešto stvarno ili samo za show

 

pitam jer radiona ne može biti onako čista i on ne može biti onako čist ako se vade mašine i rastavljaju...

 

Čipanja i montaža felgi su druga stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

je to oni rade nešto stvarno ili samo za show

 

pitam jer radiona ne može biti onako čista i on ne može biti onako čist ako se vade mašine i rastavljaju...

 

Čipanja i montaža felgi su druga stvar

 

Rade sve doslovno sve od smarta pa do gtr-a koji sad ima prek 1500ks, radionu je sad novu radio za sebe kakvu si je on zamišljao s valjcima itd itd

Lambo, r8, sls, to sam sve vidio da kod njih izlazi turbo ili bi turbo, cijele mašine vade van rastavljaju sve šta je potrebno se mjenja i vraca,

 

Inace lik nije kao neki naši tuneri da na sve pristaju sam da uzmu lovu dost auta odbija cak cipat, aute s prek 150tkm i ne zeli bas cipar,

 

On je radio u porcheu i tu je sve ucio,kasnje otvorio svoju radionu s sidney hofman,( sid onaj mali iz ps profis) sada svako ima svoju posebno u dortmundu.

 

Sam za razliku od nas gore se to dobro naplati ljudima tak da si mogu priuštiti da imaju po 10 auta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda super :)

 

Jer ima dosta prodavača magle na TV , samo da bude show , a ne radi se baš nešto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa iz Mini-a mu je došla s 20tak auta da ih on spusti i stavi felge i ti miniči se prodaju u salonu pod posebnom edicijom! lik je zakon! a radiona mu je otvorena za sve. možeš doći gledati pitati. kao muzej :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4