0
HELL

hrđa

Recommended Posts

Zanima me kolika je garancija na lim kod VW. Pocela se lagano pojavljivat hrđa kod blatobrana. Nije bilo nikakovih udaraca, ili ostecenja boje. Konkretno radi se o VW Polo 1.2 iz 2003. godine. U sjecanju mi je ostalo da je netko tada spomenio 12 godina garancije na lim, ali sad vise nisam siguran. Ima li netko da je to ikad reklamirao?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanima me kolika je garancija na lim kod VW. Pocela se lagano pojavljivat hrđa kod blatobrana. Nije bilo nikakovih udaraca, ili ostecenja boje. Konkretno radi se o VW Polo 1.2 iz 2003. godine. U sjecanju mi je ostalo da je netko tada spomenio 12 godina garancije na lim, ali sad vise nisam siguran. Ima li netko da je to ikad reklamirao?

 

Iskreno sumnjam da bi dali 12god garancije na lim, pa može ti se nakon jedne zime opjeskarit rubnjak i izbit točkice hrđe, sumnjam da bi oni pokrivali tu štetu.. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 godina je ali hrđa na lukovima blatborana se jako tesko dokaze da je tehnickagreska

 

oni se uvijek vade da je to zbog utjecaja mehanicke pri.znaic udaraca kamencica

 

ugl. pisi propalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas X godina garanciju SAMO u slucaju da si cijelo vrijeme u ovlastenom servisirao auto. Tako mi nesto zvoni po glavi, a mozda sam i u krivu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha ok...znaci da zaboravim...a nist...tnx svima na odgovorima

Share this post


Link to post
Share on other sites
0