0
vw_maki

pozicione diode za angel eyes mk2

Recommended Posts

neznam di da to kupim, naručio farove sam iz Njemačke, i stigli su mi s žutim diodicama unutra... pa ako netko zna di bi mogao kupiti u drugoj boji nek pomogne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
neznam di da to kupim, naručio farove sam iz Njemačke, i stigli su mi s žutim diodicama unutra... pa ako netko zna di bi mogao kupiti u drugoj boji nek pomogne ;)

Pogledaj na forumu L.E.D. žaruljice što je prodavao Bagi, ako ti iste mogu pomoći dam ti ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pogledaj na forumu L.E.D. žaruljice što je prodavao Bagi, ako ti iste mogu pomoći dam ti ih.

 

nemrem nac taj oglas. ugl. radi se o cristal clear angel eyes farovima, i u kolutu za pozicije ima 6 diodica. budem to dns poslikao pa stavim tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nemrem nac taj oglas. ugl. radi se o cristal clear angel eyes farovima, i u kolutu za pozicije ima 6 diodica. budem to dns poslikao pa stavim tu.

Pogledaj pod oglase-ponuda-auto dijelovi na str. 58 od dana 31.10.2011. god!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pogledaj pod oglase-ponuda-auto dijelovi na str. 58 od dana 31.10.2011. god!

 

vidio, nije to to stari. ove su jos manje, ful sitne i duguljaste. dns nisam stigao, poslikat, sutra budem pa stavim tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jel to ubodna t10 zarulja? jesi ju probao iscupat van? kako izgleda grlo te žarulje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa jel to ubodna t10 zarulja? jesi ju probao iscupat van? kako izgleda grlo te žarulje?

 

cupao sam, ima onak dva sitna pipca dole u dnu. ma stari moj obiso sam jedno 5 ducana s autodijelovima, nigdje niko nema. jedino u tokicu imaju iste takve zute

Share this post


Link to post
Share on other sites

t10 tj. w5w obicna ubodna zarulja. trazis takvu led, puno njuskalo, ebay, kolega kagi s foruma. ima gdje trebas. po gradu i ako nades bit ce cifra paprena u trgovini a bzvz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po slici mi ne sliči na t10 ubodnu žarulju, ona ima malo veći (širi u promjeru) stakleni dio

 

bulbw.jpg

Edited by Galaxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je t5 i nisu diodice nego obična žaruljica

 

i ne kužim kakvu bi ti to 'neku drugu' boju htio?normalno da nigdje nema kad se ni ne rade druge osim ove kaj daje žućkastu

 

ako hoćeš neku drugu boju (čitaj SELO izgled) onda trebaš tražiti led t5 ili led smd t5 diode, znači njuškalo, ebay i sl.

Edited by tomica88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, t5, ja sam prodavao u bojama u svoje vrijeme :D

Sorry za krivi info

Share this post


Link to post
Share on other sites
golf8rc.jpg

objasni mi kaj je tu SELO IZGLED??

sad vidim kaj hoćeš...mijenjam mišljenje, nije samo žaruljica druge boje selo nego komplet angel eyes na duji je selo

Share this post


Link to post
Share on other sites
sad vidim kaj hoćeš...mijenjam mišljenje, nije samo žaruljica druge boje selo nego komplet angel eyes na duji je selo

 

a dobro lega, svako ima svoj ukus :respekt :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

prošlo bude te nakon nekog vremena, a onda budu ti farovi stajali negdje u kutu jer ih se nebudeš mogao riješiti...viđeno već puno puta

Share this post


Link to post
Share on other sites
prošlo bude te nakon nekog vremena, a onda budu ti farovi stajali negdje u kutu jer ih se nebudeš mogao riješiti...viđeno već puno puta

 

a jbg stari na to sam naletio prije pol godine u kompletu s maskom bez znaka i zadnjim stopovima prozirnima pa sam uzeo jel za drugo love nisam imal...

Share this post


Link to post
Share on other sites
prošlo bude te nakon nekog vremena, a onda budu ti farovi stajali negdje u kutu jer ih se nebudeš mogao riješiti...viđeno već puno puta

 

 

evo samo da javim. kupljena je t5 led bijela, i nejde fizički unutra u poziciju. šire je grlo od obične t5 ubodne žaruljice.

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo samo da javim. kupljena je t5 led bijela, i nejde fizički unutra u poziciju. šire je grlo od obične t5 ubodne žaruljice.

 

evo rješeno. ali mi se više dopada žuto, jer halogene lampice šire svijetlost i pod kutem, a bijela ledica udara samo ravno tak da mi izgleda ispražnjeno. hvala svejedno svima na pomoći :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

moras uzet akvu ledicu koja svijetli uokolo i rijesio si problem ako bas zelis ledice

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo rješeno. ali mi se više dopada žuto, jer halogene lampice šire svijetlost i pod kutem, a bijela ledica udara samo ravno tak da mi izgleda ispražnjeno. hvala svejedno svima na pomoći :bravo

 

http://imageshack.us/photo/my-images/8/ledt5utisne.jpg/

Ovakva ledica usmjerava svjetlost, tj ima manji kut osvjetljavanja

 

Tebi trebaju ovakve, jer raspršuju svjetlo pod večim kutem.

http://i00.i.aliimg.com/photo/v0/233566864/LED_BULB_T5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0