0
mareri

P: jetta 91. god

Recommended Posts

Pozdrav!

 

Prodaje se jetta 1,6 td 1991. god. Auto je registriran do 31.12. Od opreme ima servo, klimu, centralno zaključavanja. Bijele je boje, ima tonirana stakla i 14 cola felge. Cijena je 2000 eura

 

informacije ovdje ili kod vlasnika na br. 091 881 2013, auto je u Rijeci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne??to je počelo zezat oko motora pa je rekao vlasnika da bi dao jettu za 10 000 kuna, preračunajte sami u eure

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je tocno s motorom? zainteresiran sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne??to s bosch pumpom jer mu neće da pali kako treba, a i ne ide ba?? kako treba. prvo je mislio da je turbina, ali kada je nju sredio auto ga je i dalje zezao (to mi je inače od strica auto). lani je slo??io polugeneralku i ka??e da mu se vi??e neda i ne isplati radit taj auto. on kupuje pola ili nekog seata novijeg godi??ta pa je rekao da će ovo dat samo da ide

Share this post


Link to post
Share on other sites
sto je tocno s motorom? zainteresiran sam

fog uzmi taj auto,cijena je badava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kakve su cijene u zg i u toj regiji, al mislim da je ovo dobra cijena. da je u ovu jettu uvalit drugi motor i ovaj prodat u dijelove i za cca 1500 E ispadne dobar auto. ja sam predlagao stricu da ode na otpad i stavi drugi motor al on je rekao da mu se jednostavno neda s tim zaje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nova cijena je 1000 E pa ako je tko zainteresiran nek se javi. na br. 091 881 2013, auto je u Rijeci

Share this post


Link to post
Share on other sites
0