0
tehničar

Za Stephanie: AK RTZ poziva u nedjelju u Šepurine

Recommended Posts

http://www.ezadar.hr/clanak/za-stephanie-a...elju-u-sepurine

 

edit: http://www.ezadar.hr/clanak/vratimo-zdravlje-maloj-stephanie

 

 

evo vjerovatno vas je dosta čulo pa bi molioi sve kolege iz Zadra i okolice a i one koje se nađu u Zadru da potpomognu ovo humanitarno druženje za našu Stephanie

Edited by tehničar

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaj je najgore od svega neki smrad im je ukrao nešto love prikupljene za liječenje, mislim nevjerojatno :ne:palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

Evo i od mene koja

 

Nikada se u Zadru nije takvo nesto organiziralo kao ovaj put za malu Stephanie,uistinu je Zadar pokazao koliko veliko ima srce,cijeli grad dise jednim plucima..uistinu se u nasem gradu dogadja nesto nevjerovatno lijepo.

 

Pohvale deckima iz AK RTZ kluba sto su uspjeli organizirati jedan ovakav humani susret,koji kako i oni sami zagovaraju zele da prodje u sto vecem mirnom i dostojanstvenom ozracju.

Mislim da ce se u nedjelju skupiti sto vise ljudi da pokazemo koliko mozemo pomoci...naravno da se vidimo.

 

 

Jos jednom:

 

Mi smo Zadrani,Stephanie je nasa :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cito sam o maloj Stephanie prije par dana u 24sata i nisam mogo vjerovat ocima..strasno.. I da ova *ebena drzava nema nimalo ljudskosti da pomogne, da ponudi bilo sto..nego ko ce opet pomoc nego "mali" ljudi.. Strasno!

 

Nazalost nisam u mogucnosti prisustovat, ali uplatio sam nesto na racun.

 

Sretno malena i nadam se da ce operacija bit uspjesna i da ces se brzo oporavit! Velika pohvala deckima iz AK RTZ kluba za organizaciju ove humanitarne akcije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i žiro računa pa ako neko želi nešto uplatiti jer je svaka kuna bitna,naime do sad je prikupljeno blizu miljun kuna i treba još pola miljuna kuna jer bi naša Stephanie trebala otputovati 27.09. na operaciju u Chicago

 

 

Donacije se mogu uplatiti na žiro račun:

 

ERSTE & STEIERMAERKISCHE BANK

ŽIRO RAČUN BANKE 2402006-1031262160

CROATIA

S.W.I.F.T CODE ESBCHR22

STEPHANIE MILDA

BROJ RAČUNA 3102360581

IBAN HR8924020063102360581

 

 

DJEVOJ1_zps0a36d816.jpg

 

MI SMO ZADRANI - STEPHANIE JE NAŠA

Edited by tehničar

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam tu :rolleyes:

Evo kako su moji kolege vec sve rekli,dugo se u gradu Zadru nije ovako munjevito i lijepo organizirala velika humanitarna akcija kao ova za pomoc maloj Stephanie.

Lijepo je vidjeti i znati da jos postoji puno dobrih ljudi koji su uvijek u stanju pomoci.

Ja se osobno nadam da ce se okupit sto vise ljubitelja automotobilizma doci i spojiti ugodno s korisnim te da ce svojim donacijama pomoci maloj Stephanie da ozdravi...

 

vwidimo se u nedjelju :palacg

 

"Jučer je prošlost. Sutra još nije stiglo. Ostaje nam samo danas. Činimo dobro!"

 

 

MI SMO ZADRANI,STEPHANIE JE NASA!! <3

Edited by Jure21_ZD

Share this post


Link to post
Share on other sites
0