2 2
daltonix

P: Golf II GTI 16V

Recommended Posts

Ako ide za 3000€ onda imam kupca.Auto je stvarno BOMBA,nema sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljivo...al evo bas prije 2 sata sam dobio ponudu za 3200....s time da bi tip nes kombinirao...kao zamjena..pa sam mu rekao kaj moze dat :)...bumo vidjeli...

 

ako imas koga da da vise od toga...vozi odmah sutra kaj se mene tice :)

 

2MOTA BOY..nemoj se ljutit..al ona cijena otpada..hebiga..lova je lova.. :)

Edited by daltonix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf kak je meni tesko citat ovaj topic, svaki put ga citam s knedlom u grlu... :ne

 

golf :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest alenp
Uf kak je meni tesko citat ovaj topic, svaki put ga citam s knedlom u grlu... :ne

 

golf :wub:

 

E moj tomek meni svaki put stane knedl u grlu kad vidim bi bi pokrijes se s onim cim mozes :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
E moj tomek meni svaki put stane knedl u grlu kad vidim bi bi pokrijes se s onim cim mozes :P

 

neznam kaj ti sad to znaci...

da imam "tenisice" ko ti za prevozno sretstvo, vec bi odavno daltov golf bio u mojoj garazi cak i prije neg ga je dao u oglasnik :) stovise jos davno direkt od markica bi isao meni... :)

al jebiga kad imam ovog svog tamno plavog,koji je prezdrav i predobar i zao mi ga prodavat pogotovo kad sam od 1990g prvi vlasnik... a nemogu pokrit 2 auta financiski...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest alenp

Da ga puni turbo mozda bi ga i uzeo, al nema vise nista ne kupujem ako ne turbinicu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tesko da se bum odlucil vise za turbo..uspio sam shebat jednog :D..preskup popravak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ??teta. Ak ti se da, dođite sutra ti i Ent. 3.2 mi je previ??e. Ta da ??elim puno sreće novom vlasniku.

Jedino ak odustane.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel auto ide za 3000€,ako ide onda mi posalji par slika na pm i kupac stize(sa cashom naravno).I daj ako ces slat pm mi napisi sta auto ima od opreme i tako neke sitnice.hvala.pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel prodan? Ak ne koja je sad cijena?

Jos nije al ce bit,samo cekam da mi se ovaj moj frend javi sutra da vidim sta je odlucio pa ako ga zeli onda ce vjerojato sutra-preksutra otic po njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dalt kume,moram da pitam u kojoj je fazi taj tvoj ljepi golfic?

nije prodan? nadam se da je doma i da ga glancas :)

 

sanjam o tome da na jesen negdje izmislim lovu za tebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekam da mi se javi jedan decko tu iz moje okolice :)...gledao je auto...probao ga..samo ceka da mu neka lova od baustele sjedne :)..pa ce vrlo vjerojatno doc po auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah steta, znal sam da taj auto nemre ostat kod tebe do jeseni...

bilo bi bolje da si mi prodo motor i sebi stavil g60 unutra :) pa da je auto osto i dalje kod tebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cijena..fixna 3000 :)...ako se auto ne proda u slijedeca 2 tjedna...onda ostaje meni...i onda ce se nes prckat po njemu ...hehehehhe...

Share this post


Link to post
Share on other sites
cijena..fixna 3000 :)...ako se auto ne proda u slijedeca 2 tjedna...onda ostaje meni...i onda ce se nes prckat po njemu ...hehehehhe...

 

huh, uf,, ja idem sad na more,2 tjedna ,hm naci do 1.8. taman kad se vracam s mora... ako ide motor van,ja ga rezerviram odma :) sa svim pripadajucim djelovima komplet :) pa makar moral u kredit do grla,al ide pod moju haubu :) ak treba i sam ga vadim iz auta van :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
2 2