2 2
daltonix

P: Golf II GTI 16V

Recommended Posts

posto svi znate vise manje sve o ovom auticu...ukratko...

 

 

 

prodaje se..razlog...hehe..nudi mi se nesto jace i brze... G60 original golfic..nasviran...i to povoljno :)

 

pa prema tome..ovaj mora ic dalje :)

 

 

 

autic ima oko 157 i nes sitno tisuca km..masina je slozena...postelana...sve kaj je bilo razmrdano sad je ok..tak da radi ko vurica..

 

sad ide mijenjanje zadnjih selen blokova...jos se treba most nastelat..i ulje cu izmijenit...i toe to... :)

 

 

 

cijena 3700 eura..posto je dobio Oettingerovu ispusnu od gdina. Fog-a :))...kontakti na mob...pm..mail..svejedno

 

 

 

091/6239-860 Dalibor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bum si kosu iscupal! :wacko:

 

Joj pa kaj ce mi taj KR i drugi put pobjec....

ah... nemam ja srece... :palacd

 

i sad recite da niste ocekivali ovakav reply od mene :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tomek..odes u bilo koju banku..dignes kreditic recimo 5000 eura...to ti rata nis..par sto kuna...i kupis auto...i jos za ostatak love si ga sredis kak ti hoces :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
tomek..odes u bilo koju banku..dignes kreditic recimo 5000 eura...to ti rata nis..par sto kuna...i kupis auto...i jos za ostatak love si ga sredis kak ti hoces :D

 

 

:da:da:da:da:da

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo ekipa...Tomek..dizi taj kredit prije nego ti auto zbrise. :))...G60 me ceka nestrpljivo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji G60,daj pisi koji su planovi opce,ako ga das za 3000 frend ga odma uzima :D :D :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe....2.ka G60 original...sa manjom remenicom i chipom..auto ide bolesno :) ) autic koliko sam ga ja zadnji puta vidio izgleda ko apoteka...hehe :) ..neznam u kakvom je sad stanju posto ga frend bio prodao..al mu taj tip bio duzan pare pa mu uzeo auto natrag... :)

 

reci ti frendu da nek doda jos par stotina eurica..pa neka ga slobodno vozi :) ak moze dat 3000...moze i jos nes sitno na to :P

Edited by daltonix

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote otkada si uzeo Markićev auto, i "apoteka" ti se preselila u rječnik...

i di je taj G60, da vidimo slike, koliko para itd ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel taj golf nekad stoji ispred blackjacka u kolodvorskoj? cini mi se da sam ga vidio tamo par puta...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest mmates

Dali je iz Zaprešića ili tak nešto,boja trula višnja?

Ak je to onda stvarno nema šta!

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel taj golf nekad stoji ispred blackjacka u kolodvorskoj? cini mi se da sam ga vidio tamo par puta...

 

koji?...moj ili neki drugi...moj je bio u subotu ispred blackjacka :)

 

 

 

2 mmates...ne..ovaj nije iz zapresica...ako je to taj kaj ti mislis...mislim da je Joc stavio oglas da se prodaje ...ovaj je iz VG :) i crni je... :)

Edited by daltonix

Share this post


Link to post
Share on other sites
koji?...moj ili neki drugi...moj je bio u subotu ispred blackjacka :)

 

tvoj,vi??e puta sam ga vidio tamo,po??to sam iz gradića,pa stalno prolazim onuda..

Share this post


Link to post
Share on other sites
ajmo ekipa...Tomek..dizi taj kredit prije nego ti auto zbrise. :))...G60 me ceka nestrpljivo :D

 

Jebiga kredit vec imam,love se nema, tak da nazalost... srce mi se para :plac

 

Kad ga prodas,mislim mogu gledat tu po cijelom forumu i cijelom klubu... pa di da ja nadjem poslje urednog KR-a u dobrom stanju,odrzavan motor i fino slozen, i jos s urednim papirima KR u knjizici vozila... meni se cini gotovo nemoguca misija... :(

 

btw - di je moj alternator? :)

 

Bagi - da LOL :lol2 "apoteka",bas mu preslo.. ili bit ce da to prelazi s auta na vlasnika, zaraza neka :D

 

Drug Markic nam je navodno obrisan i bannan s foruma,jer navodno s uvodjenjem novih pravila nije pravilno ispunio profil... ah :( steta... bas me zanima sto bi drug Markic reko na sve ovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

altenator ti je kod mene..radim ovaj tjedan popodne...do 22 pa nemrem dofurat..al docu do Denisa jedan dan..pa ti ga vratim :)...ne boj se..necu ga prodat ciganima za staro zeljezo :)..bemu Tomek...imam i ja kredita i previse pa..organiziraj se... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da mi ne prodas alternator s golfom kao rezerni dio :)

 

nemrem si priustit financiski imat 2 auta... a svog necu prodat.... no ajd buraz mi poceo radit i ide na vozacki... pa ako se bas sve poklopi mozda ce na jesen kupovat auto...

 

no brijem da ces do jeseni prodat svog golfa...

Share this post


Link to post
Share on other sites
bump...aj neka bude 3300 :)...kaj niko nema para ili? :)

 

Ah srce me boli... siromak svaki dan od muke gledam ovaj topic da vidim jel auto prodan :ne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne da nemamo para neg novaca! :)

 

Ti si kupio Dakinog G60?

 

ma ajte dajte..kae to..nis..to su vam 3 mjesecne place..heh..

 

nisam jos nista kupio :) ovaj G60 kaj mi se nudi je tu iz mog kraja..Gorica :)..heheh...morat cu frenda zicat da mi ga da na tjedan dana..da ga isprobam malo :D..da vidim kakav je to autic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Opel Kadett GSi

Stari golf je dobar nema sta ali puno para ja san kupio golf II 1,8 8V GTi 90 god za 1700 eura pali vozi registracije jos do 12 miseca golf ide nenormalno ima carbonsku gljivu sportske amortizere i opruge spu??ten felge i 1700€ a sad ti kako oce??

Edited by Opel Kadett GSi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda mjenjaj u profilu podatke i nick :bleh:bleh

 

Taj auto vrjedi te novce :palacg tako da moze on traziti kolko hoce za njega ,a i bilo je vec rasprave o tome kolko vrjedi low life itd ,tak da :palacd

 

 

 

uglavnom ne isplati se raspravljati jednu te istu stvar koilko ovo,kolko ono ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
2 2