0
dodo r1914s

TDI 90ks u toledu

Recommended Posts

Zanima me ako mi netko može reći kakvi su se ti motori pokazali kod njih, na šta treba pazit kod kupnje itd........iradi se o toledu 1996.g tdi pa me zanimaju iskustva.... LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

1z motor ko u trojci.

 

Ima ga kolegica s kojom sa se vozio svaki dan na posao, prošao debelo preko 300 000 bez ijednog problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jako zadovoljan s svojim.

 

Na 10 000 ulje i filtere i vozi miško :D

 

Na motoru jedino što mi je otišlo je ona crijevo od iberlaufa što puca po defaultu (cca 200kn), remenica alternatora, stavio sam ovu s kuplungom (ne sjećam se cijene :P), brtva poklopca ventila i normalno bosch pumpa propišala na 230kkm (po defaultu) :D

 

Reparacija me koštala 850kn, ali zato jer su pukla i dva federa na hidro glavi, samo oni su koštali 200kn, tako da je trebalo ispasti još manje.

 

Uglavnom jako sam zadovoljan.

Vozim se svaki dan, ujutro pali dobro, ne dimi, vuče dobro + a iskreno je pitanje koliko auto ima km. Ja nisam skidao niti neću, a dali je tko prije mene, sumnjam da nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jako zadovoljan s svojim.

 

Na 10 000 ulje i filtere i vozi miško :D

 

Na motoru jedino što mi je otišlo je ona crijevo od iberlaufa što puca po defaultu (cca 200kn), remenica alternatora, stavio sam ovu s kuplungom (ne sjećam se cijene :P), brtva poklopca ventila i normalno bosch pumpa propišala na 230kkm (po defaultu) :D

 

Reparacija me koštala 850kn, ali zato jer su pukla i dva federa na hidro glavi, samo oni su koštali 200kn, tako da je trebalo ispasti još manje.

 

Uglavnom jako sam zadovoljan.

Vozim se svaki dan, ujutro pali dobro, ne dimi, vuče dobro + a iskreno je pitanje koliko auto ima km. Ja nisam skidao niti neću, a dali je tko prije mene, sumnjam da nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedni od najpouzdaniih starih TDi motora, samo što ih je danas u većini vrijeme popapalo jer većina tko ima taj motor puno se vozi jer gazi kilometre a troši 5l

 

Uglavnom za auto tih vrijednosti odličan odabir

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedni od najpouzdaniih starih TDi motora, samo što ih je danas u većini vrijeme popapalo jer većina tko ima taj motor puno se vozi jer gazi kilometre a troši 5l

 

Uglavnom za auto tih vrijednosti odličan odabir

 

 

Slažem se, iako sam prešao skromnih 20 000km sa tim motorom, za sada sam prezadovoljan u svakom pogledu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0