0
Mrgud

Trese se cijeli auto u leru

Recommended Posts

Molio bih Vas sve znalce za pomoć. Jutros sam upalio auto, imao je 2-3 litre goriva u rezervoaru jer sam ga htio svog potrošiti, očistiti rezervoar (prije 3 god. izvukao oko 2,5 l vode - emulzije,, kao mlijeko ) i naliti novo gorivo. Kad sam ga upalio jutros sav se auto tresao, auspuh se tresao i udarao negdje odozdol po podu. Otišao kod mehaničara, digao ga na dizalicu i rekao sve 5 samo naspi goriva, sigurno je povukao zraka i sve će biti 5. Nasuo sam 20 l goriva, izvezao na autocestu Sl. Brod - Đakovo i nazad,, brzina 200 i više... došao doma a on trese ko blesav, kao da radi na 3 cilindra,, Pali od prve. Nazvo mehaničara, on se smije, samo se smiri, vozi i to če se vremenom riješiti. Treba mi vaše mišljenje. Jesam li ja munjen ili ?? Neznam, ali me to jako smeta. Inače mijenjam ulje svakih 10t km i sve filtere, a svakih 20t i filter goriva (novi prije 6 mjeseci stavljen). Koji mu je vrag, prije u leru, auspuh ostraga miran. sada skače ko jarac i negdje lupeta od pod.. ama za poludit !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod kog si to isao?? evo ti broj od jednog mastora! pravog VW majstora...

pa se javi i pitaj kad mos doc--

 

0989320733 igor

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja bih za pocetak promjenio majstora

 

A dali netko zna otprilike dali to stvarno može biti zrak, voda, mulj, neznam,, Majstor mi je dobar frebd i nebi me prevario. Nasmijao se i rekao da se smirim da će to proći. A ja sav splašen bojim se da nebude vraga, zato i pišem.. Pomagajte tko zna !!

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites
A dali netko zna otprilike dali to stvarno može biti zrak, voda, mulj, neznam,, Majstor mi je dobar frebd i nebi me prevario. Nasmijao se i rekao da se smirim da će to proći. A ja sav splašen bojim se da nebude vraga, zato i pišem.. Pomagajte tko zna !!

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekuzim se u te novije dizele...i danas sam bio kod igora i bio je kod nega passat 96kw slabo pali i tako..ako oces odi vidi,

Share this post


Link to post
Share on other sites
nekuzim se u te novije dizele...i danas sam bio kod igora i bio je kod nega passat 96kw slabo pali i tako..ako oces odi vidi,

 

Evo zvao ga i dogovorio sutra u 8 uri,, blizu smo, nekih 200-tinjak metara. Hvala !!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo zvao ga i dogovorio sutra u 8 uri,, blizu smo, nekih 200-tinjak metara. Hvala !!

 

Riješeno, isto što je rekao i prvi mehaničar,, samo malo vozi, treba vremena ,, povukao zrak, vodu, mulj,, neki vrag iz dna rezervoara,, sada kada je filter ponovno u funkciji pun "čiste nafte", motor radi kao urica. Na kompu kao i jučer sve bez greške, dizne OK sve 4.

Ipak vele ljudi; Dvaput je dvaput !!

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti se auto odnosno motor zatrese kad ga ugasiš ili kod paljenja? Ima li kakvih trzaja u vožnji,kod šaltanja,kod kretanja dal ima kakvih vibracija?

Da ti nije zamašnjak otišao,makar još nisam čuo da bi se tak jako tresao motor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel ti se auto odnosno motor zatrese kad ga ugasiš ili kod paljenja? Ima li kakvih trzaja u vožnji,kod šaltanja,kod kretanja dal ima kakvih vibracija?

Da ti nije zamašnjak otišao,makar još nisam čuo da bi se tak jako tresao motor.

 

Ne prijatelju, auto je doksa,,, vozio sam ga bez goriva, na krivini je dva tri puta povukao zraka, jer je skoro sve gorivo potrošio. Htio sam oprati rezervoar i nasuti čisto gorivo. Vraga kad je počeo raditi kao kosilica, kao da radi na dva a ne na tri cilindra ,, ja u paniku. Kod jednog pa kod drugog mehaničara,, no odlaskom kod drugog,, gore opisanog Igora i br. tel. Dolaskom kod njega (drugi dan), auto radi kao doksa bez trešnje, kao mala beba. Prvi mi mehaničar rekao kroz smijeh,, samo se vozi i to će proći. povukao zrak.. "I tako je bilo", to je sva greška, bila i prošla !!

LP

Edited by Mrgud

Share this post


Link to post
Share on other sites
0