1 1
RAZZOR

Shaved da ili ne?

Recommended Posts

Ako ti se sviđa, napravi... Ja da sam na tvom mjestu, rađe bi pitao pitanje tko bi mi mogao ovo napraviti kak spada, jer realno, tko god je ''popunjavao'', plastičario po braniku, večini je to sve nakon nekog vremena popucalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovo predobro, na slici ti fale tablice (opcionalno, ja živim u manjem gradiću i nemam problema s murijom tak da ih niti nebi stavljao) i maglenke da bi dobio pravi dojam, ali ja definitvno planiram u budućnosti ići na to, osobno mi trebaju i otvori za pranje farova, i to onda u konačnici izgleda ovako:53536040397207295468932.jpg

s ovim lipom i poklopcima od gti-a za šprice izgleda mi prejebeno...

Naravno znak ostaje, ipak je to VW a ne Dacia da bi skrivao znak:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a razlika je jer je auto crni pa se ne ističe, ubijen je i ima ekstra felgu pa to sve dolazi do izražaja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

po mom ukusu to ne valja...jer ako nemas lajsni na prednjem i zadnjem braniku to gledano sa prednje strane izgleda strava...napucano pogotovo ako je auto jako spusten.

Ako pogledas sa zadnje strane jos bolje izgleda jer mu felga vjerovatno ide pod minusom i izgleda jos sire i napucanije nego sprijeda

...i onda kad ga gledas s boka rigas na tu ideju zato jer da je to lijepo estetski tada bi to netko vec u tvornici tako napravio

poanta price je da kad radis,radis sve ili nista jer je tako najbolje.

 

to je samo moje misljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto, ali zašto ljudi stalno pitaju za TUĐE mišljenje kad sređuju SVOJ auto??

 

Nema smisla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina nema smisla. Pitam cisto informativno. Al opet na kraju napravit cu kako ja ocu,(ko sto sam napravio sa farovima i spojlerom, pljujte kolko ocete da nevalja da je ruzno al meni se svidja.) samo me cisto zanima a cijena me najvise zanima al niko da nista napise u vezi toga.

 

@O84GT: naravno da bi onda i nazad iso na shaved, znak izrezat, mozda spojit gornji i donji dio branika, eventualno brisac vanka. A felge su u dolasku. uzmem ih, sredim i u proljece idu na auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zašto, ali zašto ljudi stalno pitaju za TUĐE mišljenje kad sređuju SVOJ auto??

 

Nema smisla...

 

već 3 put brišem što sam napisao i došao do zaključka i kratkog odogovora

 

 

Zato!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi obrijao branik i maknuo znak, tablicu treba nakeljit na branik.

Lajsne bi ostavio čisto i iz tehničkih razloga (otvaranje vrata...)

 

A ovo ako ima lajsnu na vratima a na braniku ne nema nikakve veze, jer na GTI-u su samo one male lajsne na braniku (moj A4 ih naprimjer ni nema na branicima)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidim opustili ste se bez mojih ispada pa reko da pokrenem forum malo. slabo se tipka. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

90% auta se na forumu slaze samo za forum....da bi im netko od clanova rekao e to ti valja e to ne valja,i onda ispravljaju to sto je netko reko da ne valja.. ako slazes auto za sebe slazi ga za sebe NE ZA FORUM!!

 

LOL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ne, bas fora izgleda... crni je ubitacan a bijelom bi samo još lip pofarbao

Edited by RemX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno shave,ali ako ces raditi radi i prednji i zadnji branik ali i vrata.Ja sam sebi na cetvorci sve lajsne ukinuo i izgleda mi predobro.

Ali obavezno sve ili nista,jeste da ispadne dosta skuplje kada i vrata radis ali ja sam lakirao kompletno auto pa zasto ne iskoristiti priliku ;)

Evo slika kako je kod mene ispalo

 

20468548964899438694613.th.jpg

24305138685558138613416.th.jpg

Ako zelis mogu ti poslati i slike same izrade i prepravke branika oba i vrata jer radio sam sam sebi sve do samog lakiranja a i nije neki bauk a da negovorim o gustu i tek samoj ustedi.

Edited by Sarajlic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Britvice..obrij sve brate! Ko sto Mexx kaze u drugom topicu, be one of a kind in Beli Manastir and okolica!

 

 

 

Off topic: Harise jeli poznas Peru Pravdica iz Tatarbudzaka? Znam par ljudi iz Zavidovica, bili su sa mnom na brodu prije par godina, ali barte zaboravio imena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Britvice..obrij sve brate! Ko sto Mexx kaze u drugom topicu, be one of a kind in Beli Manastir and okolica!

 

 

 

Off topic: Harise jeli poznas Peru Pravdica iz Tatarbudzaka? Znam par ljudi iz Zavidovica, bili su sa mnom na brodu prije par godina, ali barte zaboravio imena.

Prijatelju vjerujte da znam skoro citave zavidovice mali je to grad ali i ja sam sa imenima slab a i radim van BiH a i europe tako da tesko da mogu navesti precizno.Jedino mi na pamet pada Menzilovic prezime i Mehmedovic pa ako vam to sta znaci ili vas podsjeca :zivio

I da izvinjavam se administraciji i clanovima za offtopic nastavit cemo preko pm-a :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1