7 7
Damirr

Oblaganje volana

Recommended Posts

Ne mogu naci, jel zna neko cijenu koliko bi bilo za tapecirat trokraki od MK4? Isto u rupicastu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja bi bila cijena za golf 3, da bude u pravoj kozi ili skaj obje cijene? I da bude prosiveno zutim koncem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate tu broj od covjeka,nazovete i pitate.. Meni je radio nedavno volan za Octaviu i zadovoljan sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas danas ostavio kod matusa volan...vidjet cemo uskoro :)

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dsg rucica odlicno odradena. Sutra cu staviti slike montirane u autu i volan.

Matus radio

b4d691045d3107cc7827075dcff4905f.jpg

86373db15c8a165bffdaac976c0d2d71.jpg

abadf0e693ffba5e6fad92065e86388c.jpg

5d9fc417aa67725580822bb760eaee0b.jpg

 

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda odlicno. Koliko je volan a koliko mjenjac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi mu vratio mjenjač radi ovoga. Po meni je to fuš.

 

Volan ok izgleda. Koliko je volan 100€? Napokon da su nabavili kožu koja izgleda kao tvornička.

7b5a8cddfee876b2e2d8eaa2a520f7c5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda odlicno. Koliko je volan a koliko mjenjac?

Volan 700, koza na mjenjacu 150 i gornji dio mjenjaca 150...inace ne upustaju se bas u dsg jer je dosta kompliciran...tako kaze, ja rastavio i dao mu i odradio on. Problem je kaj je gore jako tanka koza jer je sa tvornickim strojem usivano, pa sam se bojao da nece dobro ispasti...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ja bi mu vratio mjenjač radi ovoga. Po meni je to fuš.

 

Volan ok izgleda. Koliko je volan 100€? Napokon da su nabavili kožu koja izgleda kao tvornička.

A kaj da ti kazem... kada se fokusiras na to i jos na sliku tak cistu onda primjetis svaki šav i konac. Al u globalu se to uopce ne primjecuje....i da kazemo da je sfusao tu opet je pitanje dal bi ispalo bolje jer je tu bas kao drška deblja...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno je napravljeno ali nesto mi je cudno. Da li je pre debel volan tj kao da nije skonuo kozu ispod ili mi se samo cini? I boja te koze mi ne pase na unutrasnjost volana tj na plastike. Ugl nesto mi je cudno ali ne mogu skuziti sta.

Bas usporedujem sa originalom

 

https://www.google.hr/search?q=golf+5+interior&client=ms-opera-mobile&channel=new&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj71ITgl5DMAhWiDpoKHZkxDGcQ_AUIBygB&biw=360&bih=525&dpr=3#imgrc=BzzwXNvofoZTDM:

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno je napravljeno ali nesto mi je cudno. Da li je pre debel volan tj kao da nije skonuo kozu ispod ili mi se samo cini? I boja te koze mi ne pase na unutrasnjost volana tj na plastike. Ugl nesto mi je cudno ali ne mogu skuziti sta.

Bas usporedujem sa originalom

 

https://www.google.hr/search?q=golf+5+interior&client=ms-opera-mobile&channel=new&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj71ITgl5DMAhWiDpoKHZkxDGcQ_AUIBygB&biw=360&bih=525&dpr=3#imgrc=BzzwXNvofoZTDM:

Nemam pojma dal je stavljao na postojecu ili vadio staru. Al ja mislim da je skidao staru kozu. A boja je ista ko i kokpit i rucke na vratima i naslon za ruku itd. Al nije ista crna boja ko airbag i ova plastika oko radia...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema sanse da je stavio na staru kozu. Matus nije jeftin, imaju nekakvu reputaciju i ne bi to napravio.

 

Ja bi jedino stavio perforiranu kozu, iako nije bila takva u orginalu. Uostalom i sebi sam to stavio i super mi je i pod rukom i super mi izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i meni je cudno jer je frendu radio za M3 i savrseno je ispalo. Ali bas mi ovaj volan cudno izgleda. Mozda je do slike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slika je drugacija nego uzivo. Ugl pod rukama je odlican i super je. Novo je. Sve novo je dobro.

 

179fbbb0d930ab37ac0b740486d02862.jpg

 

Nasao sam sliku od prije, od mjenjaca. Bio je u losem stanju, nokti, prsteni sunce bla bla. I razlika staro i novo je nebo i zemlja.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema sanse da je stavio na staru kozu. Matus nije jeftin, imaju nekakvu reputaciju i ne bi to napravio.

 

Ja bi jedino stavio perforiranu kozu, iako nije bila takva u orginalu. Uostalom i sebi sam to stavio i super mi je i pod rukom i super mi izgleda.

 

Imaš sliku?

 

Razmišljam to napraviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da pohvalim domagoja....super odradio volan na zeninom cliu...

Koza odlicna,sav super...bolje od originala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da pohvalim domagoja....super odradio volan na zeninom cliu...

Koza odlicna,sav super...bolje od originala

Koliko novcica i daj sliku nabaci neku :)

Edited by funk.doobiest.18

Share this post


Link to post
Share on other sites

350 kn....bilo gotovo za 3 sata..slika moze na viber...jbga seljak neznam uploadat...tj moram prvo uslikati...

uglavnom super sam zadovoljan...bolje izgleda nego kad je auto bio nov...

i srebrni konac je stavio jer je takav i na sicevima...

tko nezna da je oblagan volan misli da je original...

 

vec su me dva frenda trazili broj kad su vidjeli volan...

 

stvarno prepruka i nije uopce skupo po meni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja san dog u 9mj kad doden u zg da mi odradi volan

 

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7