7 7
Damirr

Oblaganje volana

Recommended Posts

U Vitrumu dobro rade...napravio mi je kozu oko mjenjaca i na loptici mjenjaca tako da sam ostao zapanjen kako je dobro ispalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam radio volan u Vitrumu na bivšem autu Škodi Octavia i ispalo je savršeno ,bilo ljepše nego u orginalu,možeš birati vrstu kože,kako hoćeš da napravi sa onim rupicama kao kod RS ili glatko,barem je tako bilo prije,sad nisam par godina ništa oblačio u autu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavim ja slike od Vitruma kad bude gotovo.

Uglavnom gti volan je tak da ce bit prava koza i ona rupicasta isto ko na originalu. Inace imaju i dvije vrste skaja grubi i glatki, meni je taj grubi uzasan ali glatki dobro izgleda.

Cijena za skaj je 300kn a prava koza 500.

A za gti volan je rekao oko 700 zato sta ima puno avova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slika izbliza...koza oko mjenjaca i loptica mjenjaca izbliza

20151209_152800.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prije 10ak dana svoj dao presvuci kod Domagoja, vjerojatno ga neki od vas znaju i zadovoljan sam kak je ispalo, koža koju koristi mi je super pod rukama.

 

2015_12_01_13_16_09.jpg

2015_12_01_13_16_19.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tko je domagoj? Za nas koji neznamo

Zasto si presvlacio novi volan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domagoj isto radi u tapetariji,iz oldschoolhr foruma,dobro radi malo skuplji od vitruma al vrijedi svaku lipu...nalazi se u kustosiji.Ako tko treba broj neka vice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad se volan skine i kasnije vrati natrag, jel ostane svijetliti kakva lampica tipa airbag i slično??

Edited by rapajic.st

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tko je domagoj? Za nas koji neznamo

Zasto si presvlacio novi volan?

 

Auto je 2 godine star, nije novi :) Bio je u ok stanju al nije puno love pa nek bude novi.

 

kad se volan skine i kasnije vrati natrag, jel ostane svijetliti kakva lampica tipa airbag i slično??

 

Kad upalis auto, svjetli ti sve zivo, parking senzori ne rade, auto je totalna zbunjola ali doslovno u roku minute se sve pogasi i radi kao sto je i bilo a to mi je Domagoj i rekao.

 

Btw, nije na Kustosiji nego na Vrhovcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Auto je 2 godine star, nije novi :) Bio je u ok stanju al nije puno love pa nek bude novi.

 

 

Kad upalis auto, svjetli ti sve zivo, parking senzori ne rade, auto je totalna zbunjola ali doslovno u roku minute se sve pogasi i radi kao sto je i bilo a to mi je Domagoj i rekao.

 

Btw, nije na Kustosiji nego na Vrhovcu.

Pardon moja greska...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moje iskusfvo s vitrumom.

Dogovor je bio da volan ide u pravu kozu, za obican volan je 550kn a GTI volan 700. Ok nek bude. Inace u skaj je 300kn. Jucer frend pokupio volan, platio 700kn a volan u skaju!!!! Zovem jebem mater i kaze kao da smo se krivo razumili, a naplatio je kao da smo se dobro razumili. I onda je preko kurca rekao da ga ponovo donesem. I jos idem 5 puta iz Karlovca u ZG i natrag.

VITRUM VISE NIKAD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek ti vrati lovu a ti otidji kod nekog drugog. A sto se tice putovanja, posalji to hp expressom a ne svaki put da ides u ZG, obzirom da je volan skinut s auta, koliko sam shvatio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mislio ic kod matusa i frend nosio sjedalo kod vitruma pa sam i ja ostavio volan. Znam da se moze i hp expressom ali kako bi se tek onda dogovorili. U autu je sad obican volan ovaj ce ic kad bude gotov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nedavno uradio kozu na volan kombinacijom sa perforiranom kozom i super je ispalo, rucica i koza mjenjaca, rucna kocnica. Uglavnom ispalo je bolje nego tvornica.Razlika u cijeni je duplo jeftinije vec kod vas pa mislim toliko placati oblaganje volana ako ste u prolazu kroz BiH (blizu auto puta) momak to uradi za 1-2 sata. Nemojte misliti da je reklama ja momka i neznam osim sto je meni radio ali bi vas mogao spojiti i dogovoriti. Uradi na licu mjesta bez obzira dali imate volan ili je ga potrebno skinuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Auto je 2 godine star, nije novi :) Bio je u ok stanju al nije puno love pa nek bude novi.

 

 

Kad upalis auto, svjetli ti sve zivo, parking senzori ne rade, auto je totalna zbunjola ali doslovno u roku minute se sve pogasi i radi kao sto je i bilo a to mi je Domagoj i rekao.

 

Btw, nije na Kustosiji nego na Vrhovcu.

 

Cek jer to na Vrhovec 2x? Pa taj decko mi je onda bio susjed 35 godina, vidio sam da nesto s autima radi ali nikad nismo pricali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam ja njega godinama kako mu dolaze auti ali nikad da provjerim kaj dela. A trebam popraviti vozacki sic, pocela se bocnica malo habati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka za Domagoja, radio mi je dosta stvari, cijene su korektne, a kvaliteta na nivou. Kad sam vidio kak je sebi složio siceve pao sam na guzicu, bolest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vitruma izbjegavajte. Kad sam vidio skaj nisam htio ni gledat i jucer pogledao malo bolje avove i katastrofa, na donjem djelu jedan sav ravno drugi pokoso, a volan ima utore di dode sav ali ga oni uspiju napravit pokoso. Katastrofa.

Dajte broj od tog Domagoja

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7