0
Gord

Safe 2

Recommended Posts

Mijenjao sam akumulator, te sam naravno morao upisati kod, te naravno pogriješio pri unosu koda.

 

Sad mi piše SAFE sa malim brojem 2. Pročitao sam negdje da će mi nakon cca 1h dozvoliti ponovni upis koda, no prošlo je već 12h i ništa.

Šta sada?

 

Radio je RCD 200

 

 

 

Edit:

Maloprije naišao negdje na googlu da moram čekati 24h za ponovni upis koda.

Edited by Gord

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mijenjao sam akumulator, te sam naravno morao upisati kod, te naravno pogriješio pri unosu koda.

 

Sad mi piše SAFE sa malim brojem 2. Pročitao sam negdje da će mi nakon cca 1h dozvoliti ponovni upis koda, no prošlo je već 12h i ništa.

Šta sada?

 

Radio je RCD 200

 

 

 

Edit:

Maloprije naišao negdje na googlu da moram čekati 24h za ponovni upis koda.

 

mislim da mora bit ukljucen 1 ili 2 h....ostavi kontakt i trebalo bi proci

Share this post


Link to post
Share on other sites
mislim da mora bit ukljucen 1 ili 2 h....ostavi kontakt i trebalo bi proci

 

Napravio sam tako i dopustio mi je ponovni unos koda.

 

No, đubre mi ne priznaje kod. Ne mogu vjerovati! Pročitao sam negdje na netu da neki uređaji isključivanjem sa napona mogu "izgubiti" kod.

 

Radio je kupljen repariran/obnovljen od Bosch servisa u Njemačkoj. Sada se samo mogu nadati i moliti Bogu da će mi u Zubaku htjeti pomoći/dati novi kod, ako im dam serijski broj radija?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napravio sam tako i dopustio mi je ponovni unos koda.

 

No, đubre mi ne priznaje kod. Ne mogu vjerovati! Pročitao sam negdje na netu da neki uređaji isključivanjem sa napona mogu "izgubiti" kod.

 

Radio je kupljen repariran/obnovljen od Bosch servisa u Njemačkoj. Sada se samo mogu nadati i moliti Bogu da će mi u Zubaku htjeti pomoći/dati novi kod, ako im dam serijski broj radija?

 

e to ti nebi znao reci...ja sam kod starog uvijek uspio upisat kod i uvijek je prihvatio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očitanje koda - 150 kn u ovlaštenom servisu kod Zubaka. Otići ću slijedeći tjedan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest al uz uvjet da ti se radio poklapa s brojem šasije... jer ako je tražen saznat ćeš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jest al uz uvjet da ti se radio poklapa s brojem šasije... jer ako je tražen saznat ćeš :)

 

Rekao sam im da se radio ne poklapa sa brojem šasije, jer je kupljen naknadno od Boscha

 

http://www.bosch-repair-service.com/DE_de/Welcome.xhtml

 

http://www.ebay.de/itm/Radio-Blaupunkt-VW-...c#ht_4386wt_906

 

A oni prodaju reparirane uređaje u stanju novoga, legalno/transparentno sa garancijom 1 god.

 

No možda sam pehist :) vidjet ću

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne kuzim, kako si aktivirao kad si kupio tek radio i ubacio ga u auto?

 

Kad sam ga kupio dobio sam kod kojeg sam utipkao. Sad imam kod ali izgleda da to nije taj. Ili imam pogrešan kod od starog radija ili imam ispravan kod kojeg mi radio "ne priznaje". No najvjerojatnije je ovo prvo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Riješeno, bila je ljudska pogreška (moja). Imao sam krivi kod (od starog radija).

 

- 150 kn

- kopija osobne iskaznice

- kopija prometne dozvole

 

i otključavaju u ovlaštenom servisu, bez obzira što radio nije izvorno namijenjen/od tog vozila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

RCD200 zakucao nakon mjenjanja akumulatora a nisam imao code. Kako mogu riješiti ili mi je jedina opcija ovlašteni servis?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0