4 4
josip

1.8T tuning

Recommended Posts

Cek cek, 3000 kn inox auspuh od pocetka do kraja sa loncem? I downpipe?

 

Da, to su mi okvirno rekli, kao 100,200 kuna gore dolje jos..budem bas napiso u subotu kolko me izaslo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo lasta je napravio odlican posao, isao sam na alu verziju, komplet sve od turba do kraja me ispalo 2200kn sa izlazima i napravio je moj cat na flandu da ga mogu vratit za tehnicki..auto grmi doslovno poslije 3000rpm..ide dosta bolje, ceka se usis da stigne pa cemo do sm-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

De neki projekt otvori pa da tamo komentiramo i pratimo radove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cini mi se dosta jeftino za komplet od turba do kraja, stavili su ti i novi zadnji lonac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo lasta je napravio odlican posao, isao sam na alu verziju, komplet sve od turba do kraja me ispalo 2200kn sa izlazima i napravio je moj cat na flandu da ga mogu vratit za tehnicki..auto grmi doslovno poslije 3000rpm..ide dosta bolje, ceka se usis da stigne pa cemo do sm-a

Malo mi je skupo.. Ja sam 2100 dao za inox. Fi 76 dp i dalje fi 70 sa zadnjim protocnim loncem. Lasta materijal al mi je drugi lik slagao

 

Koliko sm uzme?

Zasto ne revo kod nas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budem dok bude malo vise slika

 

Sve je novo, fi 70 je sve, izlazi su fi80, 2 komada

 

Neznam tocno, oko 3000 kuna sam procito negdje, ma neznam ni sam,znam da ima valjke i da radi custom chip..a za revo neznam, dajte onda neke savjete koji je bolji i di bi bio bolje auto mapiran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam htio u RSR radi valjaka, al su me odbili jer imam plin. Navodno problemi s nekim autima prije radi plina

I onda sam dosao do Reva i uopce mi nije zao. Auto ide odlicno, nema problema nikakvih i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki imam pitanje.

 

Moze li na transverzalni 1.8T K04-023 od poprecnog motora. Prelistao sam temu i nisam siguran ni dalje.

Na mom A4 avantu je otisla turbina i moram odlucit kud dalje.

 

AKo da ima li netko od forumasa kit koji je Petar Rallye prodavao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodajem ti ja k03 od tfsi-a (bio na uzduznom a4)

Preradio sam ga da pase na 1.8t. Uz njega dolaze lajtunzi za dovod ulja i dovod i odvod vode. Jedino odvod ulja treba napravit i DP. Sve prirubnice dobijes uz turbo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze netko napisat kako je rijesio labda sondu u slucaju skidanja kata na uzduznom motoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodajem ti ja k03 od tfsi-a (bio na uzduznom a4)

Preradio sam ga da pase na 1.8t. Uz njega dolaze lajtunzi za dovod ulja i dovod i odvod vode. Jedino odvod ulja treba napravit i DP. Sve prirubnice dobijes uz turbo.

 

Odgovara li mi taj turbo na moju ispusnu i crijeva intercoolera?

Na kakvu mapu se vozi?

 

Koliko je cijena, mozes i na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.njuskalo.hr/ispusni-sustav-dijelovi/k03-ihi-turbo-oglas-17068507

Turbo je u kompletu sa ispusnom grabom koja je u startu bolja od ispusne od 1.8t. Znaci manji egt i sl. Mapu bi trebalo napravit custom da se izvuce max. Taj turbo je bolji nego k04 od 1.8t i ide do cca 300ks. Na ic se uz sitne dorade spoji bez problema. Za usis isto imam koljeno/redukciju. Znaci jedno 90% toga sam skupio za sebi stavit, al uletio mi je veci turbo pa sam od ovoga odustao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo bas sam danas gledao nemerem nac drugu lambda sondu prva sfoji odmah gore poslje katalizatora a drugu nemrem nac gdje druga stoji ili ju je netko maknuo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i nemas 2 lambde...nemaju svi 1.8T dvije

Moj isto ima samo 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha a kako rijesit onda kada se skine katalizator ili se ne treba nikaj kemijat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja nisam nista kemijao...ako je ispravna lambda radit ce normalno sa i bez kata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam htio u RSR radi valjaka, al su me odbili jer imam plin. Navodno problemi s nekim autima prije radi plina

I onda sam dosao do Reva i uopce mi nije zao. Auto ide odlicno, nema problema nikakvih i sl.

Ok, a znaci revo samo ubaci neku mapu koja je predvidena za taj auto ako se ne varam, stage 2 posto je usis/ispuh rijesen..mene zanima, dali taj decko, covjek sjedne sa laptopom u auto i onda postelava dok se ja ganjam ili?? Mislim nije mi to bas jasno, znam dok sam sa tdi-em isao u citius na stage 1 samo je preko laptopa ubacio postojecu mapu..

 

Meni izbacuje gresku sad, vozio sam ga zesce i izbacio je, ponistio gresku i sve je ok dok ga saltam na recimo 4000rpm al preko mi izbacuje vrijednosti sonde preko 1.0 i izbacilo bi opet..tako da cu ovaj tjedan podignut sondu za jedno 1,5cm pa cemo vidjet dal ce bacat gresku

Edited by golf4tdi2001

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon sta ubaci mapu spoji laptop i ides razvuc auto npr u trecoj. On pogleda paljenje, tlak, smjesu.. I po potrebi podigne il smanji. I tako par puta. Ja sam napravio do sad 40 000 km s tom mapom. Nema apsolutno nikakvih problema, a auto ide odlicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, neznam ni sam kome otic....

 

A di se kod nas ubacuje revo mapa?? Ako se nevaram vxbodul je postao subdealer kod nas, jel ima jos netko da je blize ili samo dalmacija??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas revo i u Zg kod elmina. Mislim da on nije na forumu al mozes se slobodno javiti vxbodulu on ce ti objasniti neke stvari i uputiti te na Elmina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravljen chip u sm-u, 219ks izbacuje na valjcima, auto ide odlicno..u planu je sad interkuler veliki pa otic ponovo da vidimo kolko ce bit ks

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4