4 4
josip

1.8T tuning

Recommended Posts

Napravljen chip u sm-u, 219ks izbacuje na valjcima, auto ide odlicno..u planu je sad interkuler veliki pa otic ponovo da vidimo kolko ce bit ks

Jesu mjerili prije/poslije? Ak se ne varam imas jos auspuh na autu? Usis kakav?

Ja sam s mapom, auspuhom i ic-om najvise izmjerio 224ks u auto timu (Zagreb)

 

Ima tko s polom gti zainteresiran da bi kupio od mene ecu s mapom revo stage 2? Cijena vas orginal ecu i nesto love? Imam neke kombinacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu, prije 185 ks sa usisom i ispuhom a poslije 219ks..a cuo sam da jos stavim veliki ic isao bi oko 230ks, mozda malo preko, sad jel istina il nije neznam jos, ali me zanima jako pa se nadam da cu u skorije vrijeme nac neki veci ic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu mjerili prije/poslije? Ak se ne varam imas jos auspuh na autu? Usis kakav?

Ja sam s mapom, auspuhom i ic-om najvise izmjerio 224ks u auto timu (Zagreb)

 

Ima tko s polom gti zainteresiran da bi kupio od mene ecu s mapom revo stage 2? Cijena vas orginal ecu i nesto love? Imam neke kombinacije

Ne tjeraj me na grijeh :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne tjeraj me na grijeh :D

Trebao sam se u subotu u opatiji zaustavit pa se u 4 oka dogovorit s tobom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao sam se u subotu u opatiji zaustavit pa se u 4 oka dogovorit s tobom

Di si me vidio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu, prije 185 ks sa usisom i ispuhom a poslije 219ks..a cuo sam da jos stavim veliki ic isao bi oko 230ks, mozda malo preko, sad jel istina il nije neznam jos, ali me zanima jako pa se nadam da cu u skorije vrijeme nac neki veci ic

Pitanje koliko ti se dize temp usisa. Meni se tokom ganjanja 2-3-4-5 dizala blizu 100 stupnjeva a na valjcima na cca 40 jer samo razvrti 4tu jednom. Al opet ovisi koliko je jak ventilator, koliko je vani hladno itd..

Di si me vidio?

U opatiji je bio tvoj polo sta ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

U opatiji je bio tvoj polo

Jest :) samo sam mislio da si prosao pa da te nisam vidio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temperatura se krece oko 50 stupnjeva vani, na valjcima je bila oko 60..al naravno da puno toga ovisi o temperaturi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest :) samo sam mislio da si prosao pa da te nisam vidio

Bio sam u Iku na hamburger pa sam ti vidio auto.

 

Nego.. Vidi za ecu ak si zainteresiran pa se dogovorimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja opet pitanje, zanima me kad stavim veci ic, i da stavim vece dizne i regulator goriva kolko bi mogo dobit u prosjeku ks??

Sad sa ic-om bi trebo dobit oko 10-15ks pa me zanima dal bi ista znacajno dobio sa diznama i regulatorom!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do koliko ti konja mislis ic sa k03s turbom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za tebe, al ja bi stao u nekoj safe granici, da ne bude krilca po usisnoj. Al to sam samo ja... A koliko sam skuzio to ti je everyday car?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, everyday auto..

 

Neznam mozda grijesim ali turbo puse na 0.9 sad kod mene, sta bi se nesto moglo desit ako bi stavio dizne jos, a turbo i dalje ostao na istom tlaku..mislim naravno da mi nije cilj auto rastavit sa pretjerivanjem pa zato i pitam ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 0.9 nemas te konje.. Imas neki problem, boost leak ili ispusno kuciscte turba oko wastgate puknuto

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, everyday auto..

 

Neznam mozda grijesim ali turbo puse na 0.9 sad kod mene, sta bi se nesto moglo desit ako bi stavio dizne jos, a turbo i dalje ostao na istom tlaku..mislim naravno da mi nije cilj auto rastavit sa pretjerivanjem pa zato i pitam ;-)

Na 0.9 na bloladi il? Nemoj ocekivat previse ks s ic-om jer neces dobit nista samo neces gubit te konje jer se zrak ne grije toliko. Dizne nemas zasto mijenjat jer ti je turbo na granici prije nego dizne.

A sta se tice trajanja. Ja sam napravio 80k km u 2 god. Zadnjih god dana je doslovno otvoren do kraja a redovno se ganjam, cesto posjecujem 402 i sl. Ako redovno radis servise nemas se zasto bojat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problem trenutno sa DV, izbaci mi tlak te padne na 0.3..narucio sam novi pa cemo vidjet kako ce bit

 

Neznam, mozda nisam dobro nesto shvatio..jer sam skuzio kad sam chipirao da turbo puse na 0.9

 

Ispravak, turbo puse na 1 bar, provjereno

Edited by golf4tdi2001

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tko ima boost cukicu da mi kaze koliko mu pada tlak turba kad auto ide u okretaje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko znam kod dvojice prijatelja, jubi mk4 1.8t k03s , mapirani, usis ispuh.. imaju overboost 1.4-1.5 bar. Tlak nepada ispod 1 bar do 5500 a na 6500 imaju 0.7 bar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.4-1.5 overboost i pada na 0.9-0.8 na 6000

Na 1 bar nemas sigurno 219ks

Koliko su ti nm izmjerili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sigurno ti nije nesto uredu,ili DV ili ispucalo kuciste turba,mozda i neka rupa u sistemu pa tu puse,ali za mapirano auto sa tim turbom 1 bar ti je pussy smoak toliko bi trebao imati na 5000-5500 kad je turbo vec u zalasku

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 bar peek nikako nije uredu. Treba provjeriti mehaniku ako ne onda je do mape.Taj tlak treba biti na 5500-5700 rpm i padat na 0.8, 0.7 do 6500.

Edited by vxbodul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali je neko stavljao ovaj manual boost controler na 1.8 t i isplati li se to stavljati,da produzim boost za barem 0.1 u gornjim obrtajima

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4